1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Облагане на печалби от хазарт

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от ferrrerr, 22 юни 2020.

1. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    95
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 1 / -8
    Покер ръце:
    Аз пък се чудя как ще се остави няколко стотин бона да ги държи из залите,ако съм разбрал правилно.
    Че сега да се чуди как да ги прекара....хмм.

2. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,039
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +211 / 6 / -11
    Покер ръце:
    Парите сигурно са по скрил и подобни сайтове.

3. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,506
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +389 / 10 / -16
    Покер ръце:
    Както вече са казали няколко човека - данък на пари изкарани от легален хазарт НЕ СЕ ОБЛАГАТ с никакви проценти.
    Удряш милиончето в неделя, пускаш си ги към банката, в банката си попълваш - "ударих милиона бейби" и това е.
    Банката е длъжна да ти вземе обяснението и след това да го предаде към съответните органи, самата банка баш я боли от къде си си изкарал парите. Те ако имаха възможност щяха всичко нелегално да въртят през тях ... все пак това са банкери.

Вече, ако един ден по една или друга причина ти тръгне проверка на теб като частно лице, данъчните вадят всичките ти преводи за последните 5 години и ти казват: "Айде сега обяснявай тези пари от какво са" и ти започваш да се обясняш.

Когато става дума за легална зала, пращаш едно писмо до залата и и казваш "тече ми проверка, моля да потвърдите, че за периода ХХ.ХХ.ХХ до ХХ.ХХ.ХХ имам изкарани еди колко си пари при вас.
    Те ти пращат каквото трябва, ти го даваш на данъчните и случая приключва.

• Like Like x 4

Сподели страницата