1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Нужда от съвет !

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от h0rNe7, 1 октомври 2010.

1. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Такааааа с няколко думи на кратко - последния месец с начален капитал от 15евро хахахахха играя на 0.02/0.04 , без сериозни проблеми достигнах до 300 + рейкбек,класация и релоуд бонус са приблизително 500 и идва един огромен проблем и той е качването на нивото , пробвах на няколко пъти и резултата беше ужасяващ :
    Първия път за приблизително 20тина минути ми взеха 40 евро ,а втория който беше преди няколко минути като за 2 минити ми биха KK с 22 , биха ми сет с ръна ръна флъш и такива приятни ръце ,които на по-долния лимит ми се случват в деня веднъж,а на горното ниво за някакви си минути,та какво подяволите е необходимо да направя ,че да се чувствам сигурен и да си играя играта на по горното ниво ? :confused:

2. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    boomswitch turned off,doomswitch turned on .... nothing you can do :D

3. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    240
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    аз имам 1 въпрос към теб, за колко ръце успя от 15Е да направиш 300Е с игра? За 1 месец? И само на 4НЛ? И кое е за теб "горното ниво"?

Не мога повярвам , като некой изръси подобно нещо - "без проблем успях да умножа банката си 20-30 пъти" После теглих 90% от нея, после без проблем за 2 седмици я умножих 40 пъти, пак поизтеглих 1-2к$"...
    Как става това егати - с уинрейт 60-70?

Последна редакция: 1 октомври 2010
  4. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Брат 500 евра си направил - това sa 1000 кинта. Пляскай си на 4нл - свиркай си, кой ти изкарва 1000 лв заплата в бг-то. Яко купончета туй-онуй :p

Сериозно : Нормално е като шотваш да ти се случват такива работи. Самия ти без да се усещаш играеш по-различно а и самата игра е малко по-различна. Ще им свикнеш не се притеснявай. Нагоре са даже по-слаби. На 2нл и 4нл играят само амбицирани играчи от 3тите страни дето са бедни и са решили да изкарват кинти. Баш рибите дето сядат с ясното съзнание да губят са нагоре. Не им е интересно на 4нл. Примерно на мен 20нл ми се вижда по-лесно от 10нл...
    Естествено, че щото съм в хот рън :p

5. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    to4no taka az poznavam ribi koito igraqt i vsi4kite sqdat minimum na 50nl
    ni6to 4e vkarvat po 100-200$
    prosto za centove ne im e interesno

6. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:

Pots Played:
    50670  

Не те разбрах с това " без проблем успях да умножа банката си 20-30 пъти ..... " ?????

Нищо не съм теглил и ти говоря съвсем реални неща. На теб ти се струва,че лъжа нещо или какво ? Не те разбрах.
    Само на 4НЛ ? Да,какъв е проблема ? Горното ниво за мен е 0.05/0.10 :)

7. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    50k пота при впип 25% са си 200к ръце. Plausible. Ама трябва да си се побъркал от игра.

П.С. Аз откакто играя покер нямам 200к ръце....

8. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    ако може да ми говориш в прав текст би било прекрасно

9. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Даже спестих една подробност и тя е ,че депозирах 40 в началото на месеца , към 10ти се занулих и на 15то число ми изплатиха 15 евро рейкбек и всичко това се случва за около 15 дена , на теб кое не ти се струва нереално ,че реагираш по този начин ?

10. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Аз казвам, че според мен е реално. Просто си играл супер много часове. Кое не съм казал в прав текст?

11. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    От първия ти пост останах с впечатление,че гледаш над цялата ситуация с надсмешка и че ми правиш някви намеци ,че това което говоря е невъзможно ,явно съм в грешка :)
    Просто исках да разбера как Вие другите играчи преодолявате този етап от играта :)

12. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    С надсмешка по принцип не говоря на никой. Още повече като не го познавам. Че аз съвсем наскоро успешно шотнах 20нл а до неотдавна и аз играех 4нл.
    Просто съм се пошегувал това за парите. Но като се замислиш си е точно така, ако можеш да правиш по 500 евро на месец. Особено ако не живееш в сф.

П.С. Точно това е предимството да живееш в бедна държава като нашата с нисък стандарт. Можеш да играеш супер ниски нива и да изкарваш прилични пари за стандарта на държавата.
    Ми аз ако живеех в сомалия и случайно бях образован и случайно имах нет и случайно играех покер (много случайности станаха... но хипотетично) щях да съм милионер там и да имам 20 жени - ама на...

Я пробвай да играеш 50нл и да се издържаш в Швеция да речем

13. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    От Варна съм и тук е доста скъпичко :)
    500 евро да,така се получи този месец за другия нямам гаранция, с яко игра всеки ден за почти 51к ръце това е положението,но винаги може и повече ;))

14. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    h0rNe7 понеже си съгражданин..., тези неща които ти се случват са нормални, но това не значи че ти не правиш грешки. Играй 10нл като имаш банка над 250 евро, паднеш ли под 250 слизаш на 4нл. Но най-важното е да се стремиш да си подобряваш играта, като постваш ръце, питаш и т.н. и не играй повече от 4 маси едновременно

15. iMakeDonkCalls

iMakeDonkCalls
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    108
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не вярвам :) Аз за месец имам 200к + ръце ти казваш, че откакто играеш покер нямаш толкова hahaahah В мен ли е проблема :)))) ????

Чочко, тия неща са нормални, при мен цял месец продължи бездарните бийтове с рънър рънър или тн :) Тежко е, ама да не ти пука. Цъкай си 10NL с 500 евро, ако паднеш под 200 да кажем минавай на 4NL и така :) Това че са ти взели 40 евро за 40 минути не може да те спира, играя малко по тайд в началото, докато свикнеш на самото ниво и видиш как играят другите и се адаптирай :) После ги смачкай и всеки да си ходи, кой откъде е :) hahah

16. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    защо да е проблем да имаш 200к ръце на месец? Аз освен покера и работя. И играя вечер 1-3 часа и то не всеки ден. Гаджето и тя предявява претенции да я наместя някъде във времето. Сега ще се опитам да подновя фитнеса. 24 часа са малко :(
    Плюс това играя 4 маси много рядко 5. Миналия месец, който ми беше най-успешния засега и в него играх много според моите стандарти имам 18к ръце :)

П.С. Даже, ето ще се брагна тук, макар да си има специална тема за тея работи.

http://img245.imageshack.us/i/septemberyk.jpg/

До 9к ръце е 10нл от там нататък 20нл

Ся за повечето хора е смешен и семпъла и winnings но това е положението.
    Нямам смелостта на Easygame нито съм на достатъчно високо ниво, а пък и засега не съм намразил работата достатъчно, за да я напусна :)

17. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    И аз докато работех правех по 30к ръце (+ минус 5-10к). Сега като си нямам друга работа - правя към 50-60к ръце.

18. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    Zamio sempula moje da e smeshen no winnings-a ti e perfekten imo :) Keep up that way :)

19. chavko

chavko
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    198
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    az napusnah rabota o6te kogato cakah 10nl barzo razbrah 4e 6te stavam PRO :D

20. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Ty sir. Will try