1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Ново начало!

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Elinos, 18 април 2012.

1. Elinos

Elinos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

Имам желание да се завърна отново към покер играта сле да кажем половин годишна кариера на микро нивата преди година.
    Виждам много и все хубави оферти през вашия сайт и не мога да преценя, коя ще е най-доброто за мен и за това моля за помощ :)
    Нямам възможност да депозирам голяма сума (около $100-$150) и ще се придържам към игра на микро нивата. Работя, то.е това ще ми е като допълнително занимание и мога да отделям най-много по 2-4 часа на ден.
    Та бихте ли могли да ме ориентирате коя е най-добрата оферта в момента за такъв тип играч - малък депозит, игра на микро нива + не много време което мога да отделя за покер (т.е. едва ли ще успея да се класирам за някой от рейк рейсовете и т.н.) и и като цяло съм сравнително начинаещ т.е. ме интересува зала със сравнително слаби играчи (кой не иска много риба :D )
    Ще съм ви благодарен ако споделите вашето мнение и препоръки! :)

Успех по масите!

2. Monk

Monk
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    92
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +7 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Ми аз едва ли съм точни човек , който да те съветва, но все пак ще си позволя. Офертата на Гоалуин е добра за твоите възможности. Реално със $100 или $150 депозит можеш да участваш за чистене на $500 бонус при схена 40% рейкбек, което е повече от добре. Ти казваш 2-4 часа на ден , но не уточняваш колко маси играеш през това време. Все пак не ми взимай думите да сляпо доверие а просто погледни офертата. Относно рибата - мисля ,че на ниските нива (дали кеш или СТГ или МТТ) навсякъде има такава).

3. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Смело бих те насочил към Adameve. При депозит над $100 взимаш директно бонус от $50 ($25 веднага и $25 при достигане на 125FPP). Отделно има депозит бонус 200% до $2000, както и 33% рейкбек, както и нашия рейк чейс. Разгледай информацията в офертата.

4. Elinos

Elinos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси за съветите!
    Относно Adameve, важи ли още офертата ако депозирам през Skrill да взема дирекно 50$ без да чистя и трябва ли да позлвам някой промо код за това?

5. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това, за което аз писах е наша ексклузивна промоция и си важи от много време насам.

Иначе, от известно време имат и един банкрол буустер, който изглежда така:

Make a $20 deposit and get $5 instant cash, earn 25 FPPs and get additional $5
    Make a $100 deposit and get $25 instant cash, earn 125 FPPs and get additional $25
    Make a $300 deposit and get $30 instant cash, earn 150 FPPs and get additional $30
    Make a $500 deposit and get $50 instant cash, earn 250 FPPs and get additional $50
    Make a $1000 deposit and get $100 instant cash, earn 500 FPPs and get additional $100

НЕ МОЖЕ да се ползват и двете промоции. Съща така всеки може да се възползва еднократно. Не е задължително депозита да е през Skrill.

6. Elinos

Elinos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    "There are limited amount of bonuses available"

Това ми беше въпроса, има ли го още този бонус, ако ползвамтози код?
    Иначе предположих, че трябва да избера едното и не мога да взема общо 100$ и от двата бонуса :)

7. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не, вече я няма тази оферта.

8. tnt

tnt
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За 10NL добър ли е трафика в Adameve и при 300 долара 1ви депозит получаваш 60 долара добавка + 200% депозит бонус ? Май това е най добрата оферта за 1ви депозит за 10нл?

9. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Идеален е трафика за 10нл:)
    Офертата е СУПЕР ДОБРА за играчи на всякакви нива

10. diantonio

diantonio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    459
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз бях пред същата дилема като теб преди време... Насочиха ме към адама и не съжалявам. С депозит от 100$ и бонусите, имаш една стабилна банка и спокойно може да се изграждаш.

11. tnt

tnt
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Има ли някав Table mod за Adameve ?

12. Elinos

Elinos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Регистрирах ве в Adameve, но нещо трафика ми се струва доста слаб(поне на ниските нива през деня) Можете ли да ми препоръчате друга добра зала със стаблиен трафик през цялото време(по възможност да е подходяща за грайндъри на най-ниските лимити :) )?

13. dg7al

dg7al
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    255
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +58 / 1 / -1
    Покер ръце:
    diamondbet, но вкарай малка сума при първия депозит(пресметни колко ръце г/д можеш да направиш за 30 дни и пресметни колко ще ракенеш примерно: 10нл, 30к ръце, на всеки 1000 ръце по 70бб~ => 30x70=2100... 2100х0.1=210 раке => депозираш 40евро при първия депозит) за да можеш да избиеш бонуса и ще фанеш 50% rakeback, също има и freerolls за 500Е мисля за нови играчи :) Успех !

Сподели страницата