1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Новините по света и у нас !

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Hristo82, 27 януари 2013.

1. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +39 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Скоростта два пъти по важна от масата за сила на удара,доколкото помня...

2. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +39 / 1 / -4
    Покер ръце:
    случвало ми се е ,не съм 150 кила,но като се замисля май от по дребни противници съм ял повече бой от колкото от курави.
    Един случай,преди доста години се бих с един,ми беше до кръста,има няма и 50 кила,викам тоя му залепя два шамара и край.Залепя ако го улуча-луд ме направи,свали ме на земята..яве ядох бой.
    С боксиори някъде 2-3 пъти съм се бил,и то не професионални,аве де да ги знам но определено знаят как да перат тупалки.Единия,точно такъв за какъвто говориш,дребен някакъв...добре ми натроши тиквата.
    Мисля си и друго,че като виидиш някой дребен си викаш-аае,тоя мишок ли,не го взимаш мног онасериозно.Докато с грамадните още в началото е ясно...

Последна редакция: 16 август 2019
    • Funny Funny x 1
  3. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +39 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Да,много добре за какъв тип джендъри говориш.
    Аве мен пък колко да ме вълнува,последните години гледам уж да не се занимавам с простотии,няма мног осмисъл..-ев :D
    Ами знае как да удря човека,имахл съм случай,яй,не 140 кила,но поне 100тина,ме удари в муцуната-нищо,за нула време се оправих,смятай колко е можел да удря
    Ай наздраве,наканих се налях една бира.

4. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Аре да не почваме пиянските теми. Аз отидох за бира. Не съм, като теб, първа линия запаси, втора линия запаси :D. Че трием..На лични много някво тъпанарско. Лично...Няма да пиша и тва е.

5. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Направете една спам тема, да го *ба. Човек няма къде да спами...Да напише нещо, после да го глождят угризения. Да не развали на някой бялата тишина. То тук е черна тишина...В други форуми спам темата качва посещенията х10. Че вие нямате най-важното...Аре, аз ще направя. Да не ми я изтриете...

6. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +39 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Има си хас,изтрият ли ще спамим из другите теми :D:D:D

7. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,943
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +936 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Чудо: Строят български Лас Вегас край границата | Блиц

Близа пак избиха рибата със заглавие ! За 20млн, могат да направят само селски Лас Вегас нищо повече ! И в тая мутренска държава никога няма да има големи покер турнири, доколкото знам се плаща данък на отделна покер маса и за това казината не могат да добавят много маси. Ако греша някой да ме поправи. Не става да се добавят маси само за провеждане на турнири и после да се махнат ! Или пък става, но извън закона ! :rolleyes:

Тва което що строят е ясно, че е с цел да се изперат пари !

8. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    265
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +39 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Христо,никой не може те накара да играеш в кенефа батко(така ни викат-кенефа)
    В 21ви век,мисля че че ме разбираш какво имам предвид.
    И ние сме от село,не е да не сме тъпи,но колко пък да сме прости

9. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Не е с цел да се изперат пари. Има ниша. Тва го обсъждаме с приятели може би всеки 4-5 път, като се напием. Ей така , говорим си. Как никой още не се е сетил. И нали знаеш "Ех, ако имахме...". Пиянските глупости. Пари има много там. И не само в хазарта.
    Може и да правят турнири. Понякога. Ей така, между другото. Чак толкова много няма да загубят. Могат да си намерят причина за турнир. И не само в България е "губещо" да се правят турнири. Могат да добавят повече маси. Те плащат на маса. Данък...Сменят масата просто.

10. Monk

Monk
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    123
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +34 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Е как 20 млн. То една машинка струва 20 000 лева. Те зс 1200 човека трябва да имат поне 600 машинки.
    Една ел. Рулетка е 80-100 к . Тия с крупие колко и да са евтини , не са без пари.
    А инфрасттуктура , хотелски стай. Строителство.
    Сделката ще е над милиард.
    Свиленград е много налят откъм хазарт. Няма да подарят кокала , нищо , че наближава Нова Година. Никой не прави такива подаръци.
    И там инвеститорите не са случайни , находчиви късметлии.

• Like Like x 1
  11. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,729
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +920 / 10 / -30
    Покер ръце:
    Това с 20 милиона е някаква грешка според мен... ако останалото е вярно, разбира се.

12. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,943
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +936 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Свиленград с нови казина ала Лас Вегас

Нормално за свинчок сайта да има грешки, но тук вече е друго и има подробна информация ! 780 работни места е нещо страхотно и даже при липсата на ръботна ръка няма и да е лесно да намерят толкова служители.
    Но пък при целогодишна заетост и добри заплати може и да успеят.

• Like Like x 1
  13. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,729
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +920 / 10 / -30
    Покер ръце:
  14. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,943
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +936 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Мислих, че от чалгата по-голяма пародия няма, но само така съм си мислил ! Ай нека някой да ми каже, това не е ли същото като да проституирваш (виж клипа след 1:00мин., както и от първият линк), все пак и плащат да играе този сюжет ! Естествено сега някой ще каже, че и във филмите правят така ! Ако бях на мястото на Русев, не знам на какви пари бих се съгласил, било то и за шоу, този черния да целува жена ми, че даже и с френска целувка ! Това не се приема лесно и то с някъв нигъ мен …… :confused:

https://scontent-sof1-1.cdninstagra...=5DA0C790&oh=3851e132d875bdd42870257ca2cec58c

Последна редакция: 9 октомври 2019
    • Funny Funny x 1

Сподели страницата