1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Новините по света и у нас !

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Hristo82, 27 януари 2013.

1. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Тука ще си пускам разни новини по интересни и за информираност и за коментари и анализи, ако някой иска !

Тази новина е и изключителна важна и то с глобална значение за света, поради мераците на американците да си изпробват пак най новите оръжия срещу Иран и да има разбира със какво да си оправдават 631 милиардния бюджет за военните. :rolleyes:

http://www.blitz.bg/news/article/178767

Тази обаче не е за гнусливи хора, то тва даже не може и да се коментира, откачена работа, само дали е вярно ?!

http://www.blitz.bg/news/article/178765

2. moholovka

moholovka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    126
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Смени само заглавието на "Клюки и "журналистически" изцвъквания" Тая втората статия е толкова пошла и измислена, че не знам дали има човек дето ще и повярва.

3. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Само като видях че "новините" са ти от blitz.bg и ми е ясна темата

4. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Само като видях на кой е темата и ми стана ясно :D

5. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,006
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +242 / 25 / -33
    Покер ръце:
  6. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    http://www.blitz.bg/news/article/181193

Ако имах машина на времето първото, което щях да направя е да се върна в миналото и да поправя това недоразумение, ебаси мръсната сган :mad:

7. moholovka

moholovka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    126
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ние трябва да направим същото ама .....

8. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    http://www.blitz.bg/news/article/181400

Не не не не това вече е прекалено, тея избиха рибата не просто в буквалния смисъл, тази вода вече е толкова токсична, че ако се влее в океана и ще настъпи глобална катастрофа :eek: Ауууууу няма такава смрад, чак като видя снимката им си повръща, повече ми се гади дори от най гадният кенеф, който съм виждал [​IMG]

Ако падне астероид някъде на земята, дано да падне на правилното място, за да се прочисти малко планетата [​IMG]

За да не кажете, че само си говора ей така, ще ви кажа истински случай от училище.

Бил съм 5-6 клас и в това основно училище имаше и един изцяло цигански клас, не знам поради какви причини и кой го измислил, ама е бил умен човек. Та няма как да забравя един ден в който имахме час в една стая в която предния час са били мангалите, ей Богу като влезнах и направо ми спря въздуха, смраддддддддд ви кзвам ама смрадддддд, не на умрели катерици, а още по зле и тоя случай няма как да го забравя, на никой не го пожелавам това усещане хора.

Ако мога да опиша отвратителната миризма, то тя е потчи същата, като на бръмбарите миризливки. Това е абсолютно истински случай и може би хората от провинцията, които са пътували с междуградски автобус лятно време със мангали, те до болка знаят за какво говоря.

9. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    420
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    и на теб не ти е лесно...

10. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,725
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +422 / 10 / -16
    Покер ръце:
  11. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    това е поздрав за сапарето на христо82, сигурен съм.

12. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Този хит е адския и веднага си го свалям на mp3, направо като го слушах и си взех да си денся, без майтап, много ритмично парче :). Ще си го запиша и когато някое пиче, пита ти чалга не слушал ли, ще и пусна в колата е тоя хит и я разбивам :D

Днеска обаче сме на вълна позитивни новини -

http://www.blitz.bg/news/article/181482

Даааааааа дадада е за тва говорим [​IMG] да фъргат паяжини фостата, да фъргат кръв, чарва и кости, това е начина. Стани стани юнак балкански, смачкай тази сган кирлива [​IMG]

13. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Hristo, не мислиш ли че прекаляваш вече? Сигурно в 2/3 от постовете ти става въпрос за цигани, сган, как бай Тошо ги строявал едно време. Как не ти омръзна все едно и също...

14. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    :D Вече ще ги споменавам, като роми и вместо сган - душички и всичко ще е ток и жица ;). Толкова ли е сериозно, хм мислих си, че ще откриете хумора тук :confused: Все пак не изглеждам ли смешен :eek: ? Нали това целта, аз съм палячото, а вие се смеете и всички сме доволни :D и всичко това безплатно :)
    Бай Тошо обаче добре ги строяваше, всичко беше под контрол, тихо и спокойно, какви времена бяха само, а какво ни чака :p

15. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Хахаха тунак тунак беше си изпреварил времето тоя клип, легенда си е, но ако беше излязъл сега направо щеше да смаже всички класации и статистики

16. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Ако искате да оставим малко ромите, нека не ги притесняваме душичките и да поговорим малко за политика, примерно за моя идол Сергей Станишев или за който и да е :D Там само много сериозни неща ще говоря :D

17. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    http://www.blitz.bg/news/article/181507

Тази е прясна прясна само,че тука въобще не ми е смешно, ама въобще, е ако на вас не ви трепва отвътре поне малко, при мен не е така :mad:
    Разбира се кво да им трепва на някои хора, които са далеч далеч от тези неща и са ги чули само в новините !

18. ElemenT

ElemenT
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Станишев е заплаха за България. Сега като се замисля защо никой не поръчва политици ами само някакви жалки издънки като баретата и etc. Ако всеки българин даде по левче са 7 милиона. Мисля че ще стигнат да отстрелят 240 подлоги. Тази новина дето си я постнал е ежедневие , нищо ново, ново е че българите им отвръщат.

19. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5510451&vesti

Цитат:
    "В суматохата „изплуваха” някои доста срамни и смешни методи за „обогатяване” на деколтето. Оказа се, че Салма Хаек, Ким Кардашиан и Кейти Пери са много набожни – горещи молитви донесли пищните им форми. А в Тайланд правителството дори дава пари на жените, да се учат да уголемят гърдите си с шамари. " < [​IMG]

Те тва е хората са много напред, а наще поп фолк фурии кихат по 5 бона за силиконец, по добре удри шамарите и хич не му мисли :D Аз от утре почвам да шамаросвам малкия Ристе :D щото не е възможно само бозките да растат от шамари :p
    Все пак друго си е 20 сантова тояга [​IMG]

Ей щях да забравя и за другия метод, ама с него няма да стане май, щото едно е жена да моли дедо Бог за по големи гърди, а съвсем друго е някой мъж да моли за 20 сантова писалка :D

20. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,016
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +286 / 11 / -50
    Покер ръце:
    140 години от смъртта на Апостола

Днес си спомняме за един велик Българин, човек пред който не просто трябва да се поклоним и не само не трябва да забравяме какво е направил за нас, а и да вземем пример от него ! За съжаления такива личности просто няма в днешно време, много са малко хората, които мислят за другите, а не само за себе си. Да не говорим пък, колко като него има, които биха жертвали живота си, за да спасят един цял народ.

Да се събуждаш всяка сутрин с мисълта, че днеска може да ти е последният ден, но любовта към хората и чувството за справедливост са били много по силни от колкото страха от смъртта. !

Аз не мога да намеря думи с които да опиша, какво всъщност е сторил Апостола за нас. Думи като Велик дори не са достатъчни, за да се опише, както и за всички други революционери и загинали войни на фронта.

Такива личности трябва задължително да стоят със лика си на входа на всички важни институции във България, във народното събрания, дори във пленарната зала точно над трибуната, във съдебната палата и на много други места, дори ако аз можех да го направя това, бих добавил и икони на светци.

Макар и като гледам политиците всякаш нямат притеснение да ходят на църква или може би го правят само за пред хората (възможно е).

Дори е доста нелицеприятно, когато виждаш шайка политици на възпоменателните чествания на тези личности, като Апостола на фона на химна и трибагреника, но това важи и не само за политици, а и за всички останали облагодетелствали се.

Сменям си подписа, защото стария вече ме е гнус да го гледам !

Сподели страницата