1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

нл20 6 мах АА

Дискусия в 'VIP дискусия' започната от Star6inata, 19 август 2013.

1. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Hand History for Game 1111111111 (Prima)
    €20.00 EUR NL Texas Hold'em - Sunday , August 18 , 10:30:18 ET 2013
    Table Turbo Button 38 20 Max (Real Money)
    Seat 4 is the button
    Seat 1: Player1 ( €27.07 EUR ) - VPIP: 26 , PFR: 19 , 3B: 9 , AF: 2 ,8 , Hands: 241
    Seat 2: Player2 ( €20.80 EUR ) - VPIP: 21 , PFR: 14 , 3B: 6 , AF: 3 ,0 , Hands: 5218
    Seat 3: Player3 ( €18.39 EUR ) - VPIP: 49 , PFR: 25 , 3B: 6 , AF: 1 ,7 , Hands: 272
    Seat 4: Hero ( €45.58 EUR ) - VPIP: 19 , PFR: 14 , 3B: 6 , AF: 3 ,3 , Hands: 7468
    Seat 5: Player5 ( €20.31 EUR ) - VPIP: 13 , PFR: 10 , 3B: 0 , AF: 0 ,0 , Hands: 67
    Seat 6: Player6 ( €31.82 EUR ) - VPIP: 38 , PFR: 11 , 3B: 7 , AF: 1 ,6 , Hands: 312
    Player5 posts small blind €0.10 EUR .
    Player6 posts big blind €0.20 EUR .

Dealt to Hero: :Ac: :Ad:
    Player1 raises €0.60 EUR
    Player2 raises €1.80 EUR
    Player3 folds
    Hero raises €4.40 EUR
    Player5 folds
    Player6 calls €4.20 EUR
    Player1 folds
    Player2 calls €2.60 EUR

FLOP ($0.00)
    :Tc: :Js: :7c:
    Player6 checks
    Player2 checks
    Hero checks

TURN ($0.00)
    :7s:
    Player6 bets €6.90 EUR
    Player2 calls €6.90 EUR
    Hero calls €6.90 EUR

RIVER ($0.00)
    :4s:
    Player6 bets €8.60 EUR
    Player2 raises €9.48 EUR
    Hero calls €9.48 EUR
    Player6 calls €0.88 EUR

Здравейте, бих се радвал да чуя какво мислите за тази ръка. Префлоп намирам, че всичко е нормално. На флопа не съм сигурен за този чек.. на момента реших да чекна, защото си мислех, че е много верояно някой да е платил префлоп с ТТ или JJ. Освен това като имам асо спатия почти изключвам шанса някой да е с ФД. И така и така ако някой е сетнал с ТТ или JJ ще се стакнем, реших да чекна за да бетнат освен с тези ръце и с някакви блъфове или по-слаби ПП, валета и т.н. Търна е може би от най-добрите карти за мен. Рибата залага и ТАГ-а само плаща, което ми е супер странно при положение, че си оставя 9.50 а пота е вече към 35.. На търна много повече се чуда дали не е правилно да влезна алл ин. ? Като цяло изобщо не мога да преценя, кое е оптимално на флопа и търна.. ще се радвам да чуя мнения..

2. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    По-голям ре-рейз префлоп и задължителен бет на флопа. Все пак искаме да вземем пари от QQ и KK.

3. Chus

Chus
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    452
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    По-малък 4б , бет/шов

4. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз правилно или не, не съм склонен да сложа КК като ръка за някой от тях. Дори на тези нива хората си стакват КК префлоп. За дами нещата са по- 50:50. Но не вярвам таг-а да само да си плати и да си даде около 1/4 от стака с дами. Може играч 6 да е с дами, но смятам че е малко вероятно. А сега дали правилно мисля е вече друг въпрос ;Д ( ? ) . А по-голям или по-малък 4бет пре ? И ако ме рейзнат като бетна флопа какво бия ? Освен може би дами?

5. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    za 3way e malko gaden flopa no QQ, QK, AQ, AK, QJ, AJ vsichki tiq ruce shte ti plashtat flopa. Ako te raisnat na flopa si fold. Taka izigrana call-a na turna e ok ama na river-a si fold nadali player 6 she betva riv-a s slabo pri 2 call-a na turna, a i all in-a na player 2 izglejda dosta silen nai veroqtno ima 89s 77 TT JJ ili backdoor flush

6. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Точно защото са 2-ма, аз лично правя по-голям 4бет префлоп, за да се ориентирам срещу какво съм и да остана срещу 1 противник. Предпочитам да обера постата префлоп(която не е малка), от колкото да се забъркам срещу 2-ма със случайни ръце.

Както е изиграно флопа го бетваме и фолдваме на рейз. 4 бета ти е малък, като процент и ти тук рядко "крадеш", просто си имаш ръка.

Откъдето и да го погледнеш би трябвало да бетнеш флопа!

7. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    cold4B до 3.8, бетваш флопа задължително и всичко става приказка, защото на този борд почти никой няма да ти слоува като сте 3-ма, имаш Аc в теб, остават им много по-малко флъш комбота, имаш перфектната ръка, имаш позиция, имаш инициатива. Нямаш никакъв смисъл от чек и после да се чудиш, ма ся к'во стана.

8. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси за мненията. Ето и края на ръката
    Player2 shows [Qs, Qd ]
    Hero doesn't show [Ac, Ad ]
    Player6 shows [9s, Ts ]
    Player6 wins €60.04 EUR from main pot

9. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Бих бетнал флопа ...защото слагам лошите на по-високи карти ...които хем се конектват с този борд и имат овъри +дроус хем като цяло ги водим с АА спато...така че аз съм си бет на флопа и на търна съм си вътре.

10. Star6inata

Star6inata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    94
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мен ме е по-яд, че не се набих на търна, защото тая 7-ца ми е супер карта.. Но явно още на флопа съм я объркал. Мерси за мненията, ще гледам да си направа изводите.

Сподели страницата