1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Няколко въпроса за финансите

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от cZrrr, 22 януари 2010.

1. cZrrr

cZrrr
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    20
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам няколко въпроса ако някой може да ми отговори бих се радвал много.

В PokerStars знаете ли колко време отнема ваденето на пари (Cashout) 1.) през карта и 2.)чрез банков трансфер и отделно колко време отнема ако 3.) трансферирам пари от един в друг акаунт от мрежата им.

Ако някой може да даде мнение и 4.) в коя мрежа тези действия стават най-бързо ще съм благодарен.

Питам информативно за да мога да си правя сметка какво става с парите ми във всеки един момент.

Мерси предварително.

2. dreamtech

dreamtech
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    91
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Банковия трансфер трае 2-4 дни. Трансфер между акаунти обикновено до 1 час. Мисля че Pokerstars са най-бързи и имат най-добрия съпорт.

3. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Попринцип са бързи старса, но ето сега тегленето което направих на 07.01 още не съм го получил и се стигна до разправии. Трябваше да им пращам банкови извлечения... обяснения .. глупости. Сега щели да ми разглеждат случая обстойно... На някой случвало ли му се е нещо подобно със старс?

4. n1ck

n1ck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    205
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    това е стандартна верификация, почти всички сме си я правили

5. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Преди време даже не разрешаваха да депозираш без да им пратиш въпросните документи, да не говорим пък за теглене.

6. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    е досега като съм теглил никога нищо не са ми искали и всичко си е било ок. Парите съм ги получавал до няколко дни. Сега не ми искаха лични документи, само банково извлечение, явно мислят, че се опитвам да ги метна... Аз почти съм ги отписал тия пари, но да видим. Дано все пак си ги получа.

7. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,733
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +440 / 10 / -17
    Покер ръце:
    В старс специално са супер точни, не знам какво отписваш и какво не, ако не си направил някоя пунта с акаунта ти(не е на твое име или от сорта) парите ще ти пристигнат рано или късно. Просто верифицирай всичко което ти изискват.

8. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Акаунта си е мой, картата си е моя. Пълнолетен съм. Глупости не съм правил. Това, което ме притеснява е, че те ми искаха да напра принтскрийн на извлечението на картата ми онлайн. Обаче аз нямам онлайн банкиране. И това, което направих е, че сканирах разпечатка от банката на извлечението и накарах банквата служителка да се разпише на нея. Иначе самия аз се изненадах от това, че не получих парите... Явно се случват грешки де. В интерес на истината играех в старс точно, защото знам, че са точни в това отношение и преди съм нямал проблеми с тегленето на пари.

9. n1ck

n1ck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    205
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    отписваш пари, които са твои, при положение, че не си направил гаф/измама???

10. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    OFF:
    Явно има доста и не му трябват :)

11. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Аз ще направя всичко възможно да си ги взема, но гадовете ако решат да не ми ги дадат не виждам какво ще мога да направя за 140$ чак да ги съдя... едва ли... Но ще пиша където е възможно и ще си оспорвам до край. В краен случай ще им кажа, че ги отписвам и тях като сайт и ще им гарантирам, че ще се постарая максимален брой мой приятели и познати (потенциални техни клиенти) да ги отпишат и те... Защото аз съм първия от компанията "домашни покерджии", който е тръгнал да се пробва да става грайндър и наистина няколко човека биха ме последвали в покерстарс за начало. Но ако ме прецакат със сигурност няма да се случи това. Общо взето много лоша антиреклама би било за тях. Ако си мислят, че съм ги получил да ми пратят някой от техните служители българи в София да дойде с мен до булбанк и да видят дали съм ги получил ебаси (това ми е ясно, че няма да се случи). Но аз ако немога да докажа, че не съм ги получил, те със сигурност немогат да докажат, че съм ги получил.

Аз все пак се надявам да се разрешат нещата и да си ми ги дадат. Казаха ми да изчакам няколко работни дни, че ще ми дадат отговор.

12. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Реагираш пресилено. Спри се помисли малко.
    1во най голямата покер зала в света да се опитва да те прецака за 140$ :):):).
    2ро антирекламата ти няма кой да изплаши.
    3то Старса доколкото знам имат и БГ менажери, предполагам че може да се намери контакт с някой.

Няма как проблема да е у тях, ако им изпратиш всичко което ти искат всичко и точно ще си получиш парите, ако не го правиш тогава те нямат вина.

Разберете веднъж за винаги , когато някой сайт ви иска документи за верификация, това е правилно нещо и ТРЯБВА да го направите, а не да ревете. Имат си съпорт залите комуникирате по нормален начин с тях и всичко се оправя.

13. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    1. Ясно ми е какво са 140$ за тях.
    2. Знам, че няма да уплаши никой моята антиреклама, затова по-горе съм казал, че ако рекат, че няма да ги получа - няма какво да направя.
    3.Чак пък някой мениджър да тръгне с мен да се занимава....

Иначе това е, че те ми искаха извлечение от онлаийна банкиране, за да се вижда и URL, тоест по-трудно да мога да го пипна. Тъй като нямам такова им пратих извлечение, което ми дадоха в клона на банката с подпис от служителка и печат на банката. Исках да се подпише и подпечати, защото иначе таблицата с данните бих могъл да си я направя на word и да си я разпечатам и сканирам. Но като нямам онлайн банкиране- нямам, ся какво да да направя. Никъде не е посочено като изискване. Не е мой проблем как да докажа, че не съм ги получил. Да измислят те начин. Нищо не казаха относно документите, които съм им пратил де, явно са ги приели. Иначе точно 2 седмици по-рано си теглих в същата карта и още същата седмица прите бяха налични. В крайна сметка предполагам, че е някакъв технически проблем. Пък Булбанк е много смотана банка попринцип, ако трябва да залагам пари бих заложил, че проблема е у тях. За съжаление съм принуден да имам тяхна карта, но не съм принуден нея да ползвам за покер. И никога повече няма да я ползвам за такива цели.

Извинявам се за правописните греки, не е като да съм много неграмотен, но не ми се занимава да ги оправям сега - спи ми се, че утре имам изпит.

14. xdgvekv

xdgvekv
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    742
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +9 / 0 / -4
    Покер ръце:
    Аз не разбрах това с УРЛ-то. Би ли разяснил ?

15. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Много досадно е като стане такова нещо, но не виждам вариант да се загубят тези пари... дано по-бързо ти разрешат проблема

16. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Ето част от писмото : Съжалявам, че още не сте получили сумите от тегленето. За да можем да проверим случая обстойно,
    бихме искали да ни изпратите сканирано копие или снимка на екрана на Вашето онлайн банково
    извлечение от 6th Jan 2010 до днешна дата.

Моля, уверете се, че адресът или номерът на банковата сметка и името на притежателя на банковата
    сметка, както и URL адресът се виждат ясно на извлечението Ви.

URL е това дето пишеш адресите в момента ми показва следното :

http://www.grindersbg.com/forums/showthread.php?t=10245

И идеята е, че такава снимка по трудно може да се обработи и да се променят вътре нещата. Трябва да си голям спец на фотошоп или и аз незнам на каква програма, че да го промениш и да не те хваната. Докато ако им пратя само сканирано извлечение - всеки може да си направи едно на word... Та затова според мен искат да се вижда, че си отворил на съответната страница, където си гледаш движенията по сметката.

17. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,733
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +440 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Ами просто направи каквото искат от теб, при положение че всичко ти е редовно парите ще ти пристигнат със сигурност... това са нормални мерки за сигурност които доста сайтове прилагат специално за българи... дискриминация ама ние сами сме си виновни...

18. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Егати ситуацията се получи - днес получих следния имейл от покерстарс :

Здравейте Hero,

С настоящия имейл ви уведомяваме, че следното теглене чрез Visa беше върнато.

Време на заявката за теглене: 06/01/2010
    Сума за теглене: 137,34 USD
    Visa ID на заявката за теглене: xxxxxxxxx

Сумата от 137,34 USD беше кредитирана обратно към баланса на вашата сметка в PokerStars. Ако имате някакви допълнителни въпроси относно тази транзакция, моля свържете се с "PokerStars Cashier" <cashier1@pokerstars.com>.

С най-добри пожелания,

Екип Плащания PokerStars

Сега дали ще мога да си ги изтегля? Или да пробвам в другата ми карта, която е на дск, щото проблемната беше на булбанк.... Радвам се, че поне са установили, че наистина не съм ги получил, но не очаквах подобна развръзка. Сега какво?

19. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Ами те хората ти искат извлечение на банковата сметка за даден период.Просто трябва да им го пратиш за да ти verify-нат акаунта и след това можеш да теглиш към съответната карта, на която си дал извлечение.
    Поне аз така го разбирам, въпреки че на мен Pokerstars никога не са ми искали нищо при теглене.

Сподели страницата