1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Няколко въпроса (ipoker/unibet)

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от CLXG, 16 септември 2009.

1. CLXG

CLXG
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

играя НЛ50 в иПокер (не в Пропаганда), но не съм много доволен от офертите на залата.Та напоследък се замислям, дали да не мина в Прима. Дали офертата на Унибет е по-изгодна (и ако да, защо) за играч играещ НЛ50 20-30к ръце месечно, с общо взето тайт игра? Или може би ще е по-добре просто да мина в Пропаганда ?

И друго - тъй като брата играе в Унибет, дали ще има проблем и аз да си отворя акаунт там? Естествено имаме различни сметки и прочие, само IP-то е едно...
    Благодаря предварително!

Последна редакция: 16 септември 2009
  2. IliyanIliev

IliyanIliev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Щом брат ти има сметка няма да стане ;) Но може да се насочиш към пропаганда понеже офертата е една от най-добрите в нета :)

3. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Здрасти!

За твоето ниво и количество ръце мисля, че в пропаганда ще ти е малко по-изгодно, и вече зависи дали ти харесва стила на игра в ипокер. Ако играчите в двете зали бяха еднакви, аз бих избрал пропаганда. Но ако играта в унибет/ладброукс е по-лесна за теб, тези две зали са отличен вариант. М/у другото ладброукс са си улеснили депозит бонуса и в комбинация с техния Poker Club и нашия допълнителен Checkpoint Race се получава доста силно. Най-добре ми пиши в скайп, briiiz ми е ника там :)

4. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Аз бих те посъветвал, ако в иПокер си печелиш просто да се преместиш в пропаганда, на нашата оферта и да си играеш там. Ако обаче прецениш, че унибет/ладброукс те влече повече то за да няма никакви проблеми може би е по редно да избереш ладброукс офертата, макар че не вярвам да имате проблем дори и да сте от едно ип. Проблема би дошъл само ако играете на една и съща маса и някой се оплаче.

Сподели страницата