1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Ниски лимити в Ladbrokes

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от pepig1, 24 април 2010.

1. pepig1

pepig1
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,скоро направих пьрвия си депозит в Ladbrokes,разбира се през вас.Да уточня-аз сьм начинаещ.Поради което ми се струват нереални нещата,които направих.Имам няколко вьпроса,на които знам че ще получа точни отговори и добри сьвети.
    Преди около месец депозирах 100 евра и започнах да играя 0.2-0.4 holdem nl.Странно според мен имах много добри сесии-например 4- 5 дена подред изкарвах по около 30 -40 евро на ден, след това малко затишие и последните 4-5 дена сьщото се повтори.А играчите на това ниво ми се струват доста слаби(като имамме предвид,че сьм начинаещ).
    Искам да попитам това кьсмета на начинаещия ли е и дали мога да се пробвам на по-високото ниво.Има ли разлика между играта на 0.2-0.4 и 0.5-0.10.И разбира се всякакви полезни сьвети,които биха ми помогнали в развитието ми.
    Забравих да кажа.Казвам се Петьр от София на 25г.(бьдещ футболен сьдия,може би).
    Супелативи за сайта.

2. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    1-во... добре дошъл :)
    Не бързай да качваш нивата - спазвай някакъв bankroll managment.

1, 2, 3 или 5 дни нямат значение - кажи колко ръце си изиграл. Като изиграеш 50-100к ръце - тогава гледай резултатите.

Отностно въпроса ти за нивата - разбира се, че на горното ниво игачите са по-добри. Само когато биеш предното ниво - тогава се качвай на следващото.

Играи си ABC покер, не прави блъфове и глупости да се вкарваш във филми (като мен...) и ще постигнеш успех. Препоръчително е да играеш малко маси и да следиш играта, за да може да се развиваш. Много хора правят грешката (според повечето е грешка) да играят на много маси, да трупат ръце и да взимат бонусите и т.н.

Ами... те другите ще кажат нещо по-полезно от мен, тъй че следи си темата и успех от мен :)

3. Gurkoff

Gurkoff
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    65
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не исках да пиша друга тема защото тук ми се стурва уместно да питам и аз .. Заслужава ли си нов играч да депозира в Ладброкес и да играе на ниските лимити ? Дали ще мога да хвана достатъчно рейкбек за да си издържам играта и тя да прогресира?

Последна редакция: 2 август 2011
  4. Chus

Chus
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    452
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:

5. Gurkoff

Gurkoff
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    65
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ладброкес .. се тая просто съм объркал;)

6. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    За играчи на ниските нива препоръчваме Diamondbet - нямат изискване за 30% ВИП - дори 5$ да направите - пак ще ви дадат 30% ВИП.

Сподели страницата