1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

need help

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от pdahtyrw, 10 септември 2009.

1. pdahtyrw

pdahtyrw
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    преди известно време (4-5 дена) направих депозит в unibet. проблема е там че очевидно правя нещо грешно. За този период съм някаде половината депозит назад. Знам че в унибетс са риби на ниски нива. Някой може ли да ми даде някакви съвети относно лимпнат пот в който поне 2ма плащат реиза ми независимо колко е. Какъв рейндж ръце да играя, как да ги играя и защо статистката е против мен :D (не е против мен знам)

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +441 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Съвети за стратегия сайта мога да ти дам, но ще са доста генерални. Играй тайт и агресивно, не слоуплейвай - играй си добрите ръце с хубави бетове. Бъди предпазлив когато срещу теб покажат агресия. В лимпнатите потове не се заигравай без сериозна ръка. От ранните позиции играй изключително тайт.

3. pdahtyrw

pdahtyrw
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    мерси за бързия отговор. Проблема е че аз точно това правя и нещатата не се получават. Примерна ситуация е: Аз съм с AKs 3 лимпа има преди мен реизвам до 5-6bb получавам 2 call-a и флоп Аxx. И в тази ситуация губя от 2 pair. Да, знам че е cooler, че е стандартно. Но нормално ли е да си загубя половината депозит за 4 дена при положение че играя що годе нормално и стандартно?

4. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +441 / 10 / -17
    Покер ръце:
    По принцип правилото е 4бб +1бб за всеки лимпер, но ако често ти плащат в тази ситуация пробвай да добавяш по 1.5бб на лимп:). Не знам колко ти е депозита, на какви нива си играл, колко ръце си направил за тези 4 дни и какъв е твоя опит в покера за да преценя нормално ли е. Но като цяло невъзможни неща няма.

5. pdahtyrw

pdahtyrw
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    да сори за непълното инфо :( депозита ми беше към 70 евро, играх 4nl i 10nl. опитът ми в покера е към 3 месеца нл10 и 20 в cake poker и още толкова в bet365 но на по ниски нива. Имам и няколко опита на 50нл. Никога преди съм нямал този проблем никъде където съм играл и е доста фрустриращо. Смятам да допълня още пари в сметката и да продължа играта си. А относно колко ръце съм изиграл в унибет нямам точно инфо тъй като не ползвам хъд (което е грешка), но по мойте изчисления трябва да са някъде към 1000-1500-2000 макс. (все пак говорим за 4-5 дена игра)

6. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +441 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Значи поред - нямаш кажи речи никакъв опит и банката ти явно не е за нива над 4 или 5нл в момента. Така че бих те посъветвал да играеш само 4нл докато не зпаочнеш да печелиш осезаемо.

За бройката ръце която даваш е нормално да има и поголеми суингове.

7. pdahtyrw

pdahtyrw
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    благодаря за помощта (bow)

8. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    проблема ти е в банката, 70 евро е банка за 2нл, и това да загубиш половин депозит са 3 би на 10нл което е напълно стандартно

Сподели страницата