1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

НЕдоволен!

Дискусия в 'AdamevePoker - Revolution Gaming' започната от Zlobilka, 26 юни 2012.

1. Zlobilka

Zlobilka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    355
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ммм кофти зала .
    Кофти софтуер.
    Кофти съпорт.
    Бавен съпорт.

От какво накратко съм недоволен .
    Няма такова влачене и бавно зареждане , нета ми е супер с всяка друга зала лети.
    Отвратителни ситни букви в менютата голямо зверене докато намериш каквото ти трябва .
    Сега са ми блокирали достъпа до Ацц то , пратиха ми изискване да снимам хиляда неща , ок наснимах им ги , пратих им ги , още нямам достъп . Баси типовете нито съм тръгнал да тегля нито нищо просто искам да играя ..... лол.
    Доста често искам да седна на дадена маса , и оп не става , не ми показва наличните пари по сметката и пише 4е в момента са недостъпни алелел мале .
    Изнервящо е , аз искам да се кефя не да се нервя с кво ли не , а до момента не става просто ........

Малко сравнение , разликата му това да играя в Пстарс и А&е е като да играя Оригинална ПС игра на официален сървър / ПС / и това да играя пиратска такава на пиратски сървър , орязана без екстри с риск да ти изтрият героя .... аахаххахахаха

П.С. и си искам бонуса 25 + 25$ , вече съм покрил и двата критерия ........ блях
    смотана зала ......

2. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Здрасти, благодаря за обратната връзка :)

По отношение на софтуера нямам коментар, това не зависи от залата или от нас, иначе за съпорта ще взема отношение - напълно съгласен, че е по отношение на наличност, бързина и организираност не са цветущи, но от друга страна ако те бавят за нещо и пишеш на нас има голям шанс да се разреши много бързо проблемът. Това е определено недостатък на залата, че трябва да им се напомня за някои неща, но са добронамерени, стабилни и не са "прецакали" никого. Дай ми алиаса си на лично и ще се погрижа да ускорят нещата.

3. Zlobilka

Zlobilka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    355
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря ти , но няма нужда , има къде да играя докато се натуткат . :)

4. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    е нищо, поне дадохме полезно инфо на останалите играчи - като има някакви забавяния в adameve ни пишете, често проблемът се решава в следващите 10 минути, особено в работно време

Тази зала лека полека ни стана една от по-активните, всъщност е някъде около 5то-6то място по рейк, което си е доволно, а този месец стана още по-примамлива след като cake/revolution мрежата дръпна напред

P.S. само имайте предвид, че рейк чейз наградите се плащат около 5ти, преди това няма смисъл да напомняте :))

5. Zlobilka

Zlobilka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    355
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Май все пак ще се наложи да ми помогнеш , пратих ти юзернеима си на лично .
    Благодаря .

6. TRANX

TRANX
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    То и аз писах на съпорта за този бонус 25 + 25 ... и никакъв отговор.(някъде преди 2-3 седмици) :(

Последна редакция: 27 юни 2012
  7. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В случай, че още не си си получил бонуса ми прати usnername на лично или ни добави в скайп- grinders.s1

Като изключим забавянията в съпорта, залата е много приятна. Офертата е силна, а трафика и мрежата в момента вървят нагоре. Имаме добри позиции и контакти с мениджъмта, така че ако имате някакви проблеми, просто ни пишете.

8. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Определено с Breeze стават доста по-лесно нещата ;) Иначе залата си е малко зле от към софт.

9. Zlobilka

Zlobilka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    355
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Уффф сега ми искат и банково извлечение на транзакция. Тотална каша се заформя в тази зала . Е ще има да почакат утре заминавам на море , като се върна / след 10 -15 дни / ще ходя до банката да търся документи ......пффффф баси купона .

10. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Не знам кво се оплаквате от залата, добре че я има че трябваше да съм фалирал няколко пъти без нея, не ми искат нито документи нито нищо теглим си за 3-4 дена и съм си щастлив, верно един път ми отмениха едно теглене, ама явно щото бях пуснал 2x300 едно след друго :D

11. Zlobilka

Zlobilka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    355
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами защото е голям батак , и защото депозирах 500 $ и от 4 дена нямам достъп до Акаунта си . Защото дори не съм тръгнал да тегля а само исках да играя . Защото съпорта е трагичен след N на брой писма трябваше с моя проблем да се занимава Бреезе , че да се разбере поне каде е проблема . Защото ... оф стига толкова , дано аз да съм единствения с подобни проблеми в тази зала ... ГЛ.

12. Zlobilka

Zlobilka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    355
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Най-после , проблемае разрешен. Отново имам достъп до Асс - то си .
    Благодарности на Бреезе за помоща и късмет на всички.

Сподели страницата