1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

ne moga da pusna HUD

Дискусия в 'Paradise Poker - Boss Media / Ongame' започната от sheri, 22 ноември 2011.

1. sheri

sheri
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    прочетох че работи в парадайс,ама нещо не става,вижда масата hero e зададен,на английски е,друго не се сещам от два дена го мъча

Последна редакция: 22 ноември 2011
  2. sheri

sheri
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    намирам папката hand histori ръчно,то и хем си я вижда ама вътре некви картинки и снимки на карти -номерирани,има ли отметка или друго че аз не намирам,рових доста в покер клиента

3. kyoMIS

kyoMIS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    231
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    C:\Documents and Settings\{user}\Local Settings\Application Data\Boss Media
    Задаваш това и всичко трябва да е ОК. Аз картинки не виждам при мен.

4. sheri

sheri
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    задавах и ръчно,пак не става,обикновенно вътре има текстови фаил които хем чете,поне в други зали е така,и без хем можеш да видиш история на ръце,в други зали се слага отметка да ти сейфва ръцете на твоя комп,вероятно и тук има нещо такова.
    Ето снимка.

5. kyoMIS

kyoMIS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    231
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Няма отметка в софта. Никаква допълнителна настройка не съм правил на ХЕМа. Версията ми е 1.11.05c . Само съм задал да импортва от горепосочената папка и съм сложил отметката да импортва и от подпапки. Успех

6. sheri

sheri
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    а в папката какво има,версия на Хем 1,11,07а купен от официалния сайт,с WIN7 съм
    ако има значение

Последна редакция: 23 ноември 2011
  7. kyoMIS

kyoMIS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    231
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Този скрийншот е от папка "data" от директорията, в която си инсталнал залата (аз съм с XP и при мен са там сниманите от теб файлове). В посочената по-горе от мен директория имам 4 папки с имена: backgroundcache; bitmapcache; history; notes и още 3 други файла. В папка хистори имам 6 файла с хисторита. Знам че ти е гадно, защото бях на твое място преди седмица и половина, но при мен беше проблема с вируси и преинсталации на Уиндоус. Не съм компетентан да ти помогна, дано се намери някой който да отдели 1 мин. ГЛ

8. sheri

sheri
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Разбрах какво е,хисторито си е там ама internet explorer го блокира с ActivX контрол без да ме пита,вероятно boss са го задали по defauld,писах на съпорта ама и те се затрудниха нещо,обещаха да пратят мейл с решение по късно,ръчках до сега explorera без успех.:D

9. sheri

sheri
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:

Сподели страницата