1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

NBA in da club

Дискусия в 'Общи приказки' започната от alabala, 27 април 2012.

1. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,667
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +426 / 4 / -26
    Покер ръце:
    Изяжте ги беееееееееееееееее. Ей така искам да ги виждам моите ОКС! БОЙ, БОЙ, ТЕМПО, ЗАЩИТА! И ЛЪВ ИТТТТТТТТТТТТТТТТ.

2. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,667
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +426 / 4 / -26
    Покер ръце:

Хубав мач се изигра, но това повече ми хареса. Настръхвам си на такива моменти аз :).

• Like Like x 1
  3. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,667
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +426 / 4 / -26
    Покер ръце:
    Момчета ако се паднат Кавз срещу Голден на финала ще съм за Кавз :D. Иначе и тайничко си се надявам за изненада ОКС срещу Бостън :D. Оптимист съм малко тука ама кой знае....

4. Linita

Linita
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    18
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +19 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не се надявай въобще за Кавс. Един Леброн демотивиран не стига , дори на рожденния си ден се изложи - като се върне Томас ще вкарват повече , но и ще им вкарват повече. А ГСУ имат 4 нечовешки добри играчи и Заза да се бута там - плюс 5 човека на резервната скамейка , които са почти равностойни на звездите.
    По-скоро Минесота с Джими Бътлър могат да направят изненадата или ОКС с най-добрия и атлетичен играч в момента на планетата Ръсел Уестбруук.
    На изток Бостън, Чикаго или Милуоки са фаворитите според мен.

5. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,377
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +122 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Чикаго не вярвам дори до плейофите да се докопат, а какво остава да са фаворит в конференцията.

6. Linita

Linita
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    18
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +19 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Така е извинявам се за тях вчера ги гледах и въпреки , че Миротич ги влачи на гърба си - на БобиПортис групичката чернички момчета , които са пълна нула не му дават топката и мятат тухли.

7. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,667
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +426 / 4 / -26
    Покер ръце:
    Мале в тая темата вече никой не драска. Супер интересен сезон ми беше на мене, не знам за вас.
    Сега пак много изненади може да има! Жал ми е яко, че Кайри не е на линия. Иначе давам шот на моите ОКС да бият всичко!!!! Вие за кой сте??? А на изтока съм за Маями макар че.... трудна работа ама who knows... miracles happen :D.
    Dream FINALS matchup ми е OKC vs Toronto

8. gazavat

gazavat
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    484
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +132 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Processa са добри, дано има различен финал тази година. Торонто нямат шанс, Оклахома и аз бих се изкефил.

• Like Like x 1
  9. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,819
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +153 / 6 / -6
    Покер ръце:
    Торонто бяха гола вода накрая на редовния сезон. Маями гърмят, неочаквано за всички. OKC са топ, с теб сме!

10. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    The One, the Only, Misteeeeeeeeeeeeer...!

Съобщения:
    1,512
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +624 / 15 / -11
    Покер ръце:
    Аз пък съм тъжен за Kawhi.
    Иначе най-после NBA започва да се доближава по драми и обрати на другите спортове :p

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  11. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,667
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +426 / 4 / -26
    Покер ръце:
    Мале знаех, че ще е тежка битка с ЮТА ама чак пък толкова не очаквах. Много стабилно отборче са.
    Ще викам за тях ако минат напред. OKC трябват да търсят нов треньор ми се струва.

12. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,667
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +426 / 4 / -26
    Покер ръце:
    Offtopic playoffs ама това момче Мохамед Бамба гледате ли го. Ако качи 10-15кг мускули.... ще е ебати звездата. Има много енергия и самочувствие. И играе много здраво защита. Който и отбор да съм бих го взел на първо място в драфта.

13. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,667
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +426 / 4 / -26
    Покер ръце:

Как да не ми е любимия играч....... Сърцето просто е на едно много високо ниво..... Тоя сигурно изразходва най-много калории в лигата всеки мач хаха. BEAST!!!

14. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,667
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +426 / 4 / -26
    Покер ръце:

Сподели страницата