1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Наздраве! (спам)

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Destruct1on, 16 август 2019.

1. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Темата е за всичко свързано и несвързано с покера. Специален гост @mudkicker.

• Funny Funny x 1
  2. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    @mudkicker, да ти споделя, вече наквасен (леко), за тия физици, които говорихме. Доста четох. Да не е само тролване. Много интересно, при теорията на струните има измерения, при някои (те са няколко теории) достигат 26. Най-популярната е с 11. Че Айнщайн го имат за "по-трезвомислещ", нали, не е плямпал чак такива откачени неща. Но той обяснява гравитацията (това в момента е официалното обяснение) с изкривяване на пространството. Добре, седя и си мисля...Ако има няква си материя (той не е говорил за струни-мруни), то тя е "пространството", тя се изкривява. Но ако няма нищо!? Ако е нищо, вакуум, абсолютно нищо. То значи се изкривява в друго измерение. Няма друго обяснение. Значи и Айнщайн говори за измерения. По пътя на логиката. Измерения, паралелни вселени, ей за такива неща ни говорят тези хорица.
    По тая теория на струните пътуването НАЗАД във времето е възможно. И като се замислиш още какво друго става възможно с това "пътуване във времето" и мозъкът ти може да се втечни. Като на физик...

• Like Like x 1
  3. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Аре новата тема. И един поздрав за @mudkicker. Значи, @mudkicker, представи си че тая песен я пее сръбски войник, на гости при хамериканците. Примерно явил се е в "Гласът на Хамерика". След бомбадировките. Сума ти войничета избиха. Направо в градовете, в казармите. Ай кажи после, че не е подходящо. За ситуацията. Едно към едно...Все едно е писана за това.

4. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    252
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +31 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Аххх,е това вече е работа-Наздраве!
    Сега трябва накараме Мария да добави и картинки за наздраве :D:D:D
    Аз още на 2-3 чаши бира я карам,но има време,ще наваксам.
    Не разбирам мног оот физика,малко по малко от обща представа,но съм мислил и чел теории точно за пътуване във времето,някои даже го доказват(на теория)че е възможно.
    Но било възможно само напред,назад не,заради парадкоса на дядото.Ако се върнеш назад във времето и убиеш дядо си няма как да те има,а ако те няма,няма да убиеш дядото...даже някакви сериозни умове ги развиват тия тории....има мегдан за размисъл.
    Май оня евреин Айнщайн твъреше че за а се пътува във времето трябва се изпревари скоростта на светлината.
    За черните дупки май казват че били материя с невероятно голяма плътност....изкривявали всичко...
    Мислил съм за пъртуване във времето...хем има някаква логика,хем е парадоксално...освен при всяка промяна на миналото да се създават нови падалелни светове....

• Like Like x 1
  5. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    252
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +31 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Те САЩ са най големия терорист в света,само в Сърбия да избиха..после плюят нацистите,ми американците колко хора/маймуни избиват...нацистите убили 60 млн и изобщо не съм сигурен че са толкова,май колкоо са 6те млн избити евреи в лагери-то няма как да са толкова,освен ако не са преодолели законите на матемматиката.
    Мерси за поздрава,Наздраве,ч докато не съм забравил да пиша на Мария,дали има чалъм да добави картинка а наздраве,поне бира нещо там,чаша,бутилка :D

6. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Путъване в бъдещето , според Айнщайн, то си е на практика "замразяване". Ако се движиш с голяма скорост, времето спира за теб. В миналото аз честно не им вярвам на тия бухали. Времето е просто величина. Величина, измислена от хората. То реално не съществува. То определя ВЕРОЯТНИТЕ пространствени промени. Промените във всичко. Не е реално, не е нещо, което да върнеш назад или напред.

• Like Like x 1
  7. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    252
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +31 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Чел съм,че в някои древни календари времето се възприема като кръг или кръговрат,нещо такова,не линиейно както са повечето сегашни разбирания...
    Писах и на лично за картинка за наздраве :D
    Пуша една цигара и пак сядам да играя,то е и Петък,рибите трябва са почнали да се понапиват,да използвам докато аз още не съм :D

Последна редакция: 16 август 2019
  8. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    650
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +227 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Ей мъдурковци,
    Това "Наздраве" ви взе здравето.Що се излагате толкова много?Ай соприте се малко де!

• Agree Agree x 1
  9. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    http://grinders.org/threads/ks-5s.90562/#post-305963

Мълчи, за да изглеждаш умен. И знам, че си прочел какво написах под поста ти. Вие всички уж не четете. Ангажирани сте...

10. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    "След като знаеш,че ще платиш с два чифта аллин,защо чекна на флопа?
    Мяташ ги аллин още на флопа и го оставяш той да си бие главата в стената.В повечето случаи ще печелиш.
    В повечето подобни ситуации ще си губещ ако не бетнеш."

Чакай да го копирам, че да не го изтриеш. Аз отдавна не бях виждал подобен бисер.

11. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    252
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +31 / 1 / -3
    Покер ръце:
    :D:D:D
    Нищо не разбирате от покер,и аз нищо не разбирам,рейнджове,сайзинги,глуости....как играят хората,отваря се 20-30гб,желателно с 6-3с от топа и някой като се набие ал ин му плащаш кат пич,с 6-3с :D:D:D
    Нови стратегии има,трябва се учи :eek:
    Ай наздраве,малко почивка че да не изтрещя нацяло.
    Парадигма,не мога те разбера кскъв проблем имаш с темата наздраве,няма кажеш едно наздраве ми идваш да тролваш,то щото не пиеш може би,и други неща почват ме съмняват....

12. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Розов...
    Да му донк шовнеш на флопа при този SPR, че да не чек-бекне с втори пеър и да удари един от пет аута на търна. Кво да говорим!?

Последна редакция: 17 август 2019
  13. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    СПАМ, СПАм, СПАМ, СПАМ, СПАМ. Темата е за спам..Ръката , според мен, си е добре. Не може да не колнеш префлоп. Това си е тесен рейндж, човекът отварял много. Ама и да не отваря. Може да се мисли за шов, ако наистина отваря много (почти всеки две, казва човекът). И с този имидж , " най-слабият и тайт играч на масата". На флопа е ОК да се чек-рейзне. Има срещу какво да блъф кечва. На търна е ОК. Ако мислим за фолд на ривъра. Човекът си е оставил прозорче за фолд. Но на този ривър си е ОК кол. Не виждам какво и е на ръката. Да донк-шовне на флопа. Аха, ок...Че да не си удари двата пеъра :D. Ей затова не се пускат резултати от ръката.

Последна редакция: 17 август 2019
  14. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    252
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +31 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Хахах,то тоя същя с въпроса за зануляването
    '5 пъти ми биха асовете,поповете ми не издържат на дами...,аве знаеш как е,но поне за тока изкарах,ибал съм ги и тях,ибал съм го и покера,правилно ми каза преди време....
    Това трябва да се види,как си го направил,щом не си се занулил,та даже и за тока щом си изкарал.Браво!'
    Какво да говорим,направо не е за вярване,да не се зануля...:confused:
    Ай наздраве :rolleyes:

15. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Прочел е всички глупости , които си изсипал и е решил, че те е хванал. Как така, бият го 5 пъти с АA, един път с КК, че и е спечелил за тока. За сесията...Много лесно, ве :D. Много лесно те хвана :D.

16. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    252
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +31 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Хахахахахаха,тарикат е,дебне дебне и накрая оооп-вземе те хване:eek:
    Той и други неща хваща ми се струва :D:D:D
    За ръката,какво не му харесва на чекрейза на флопа не мога разбера,ако има нещо,аз бих чекрейзнал и на търна :cool: .
    Сядам пак,после ще се напивам че сега е беркета,риб трябва е нокаут вече.
    За тока изкарах,ся и за водата трябва :D:D:D

17. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    252
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +31 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Щом е агро и чек кал е ок,щом е агро мвероятно и сам ще се набие.
    Аз обичам като чекрейзна флопа и търна да чекрейзвам,щом пак да рейзва(ако съм ударил добре разбира се,ся ако чекрейзвам флопа с дроу не се напъвам толкова)
    Сядам,само ме е страх да не ми съберат ся набързо 2-3 стака ме занулят,божа работа :rolleyes:

18. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Тва е малко фиши. Двоен чек-рейз. Много често ще ти чек-бекват. Ама признавам си, много ме е страх от това. И си чек-беквам на търна, като шматка. Ако ме чек-рейзнат на флопа. Ама , ако е фиш. Ако е рег, *бал съм го. Залагам на търна. Не вярвам, че рег ще прави такива неща. Ако прави, ще ме събере.
    Но си имам и статистики. Много съм долен. И бележки. Трябва да ти ги покажа. Излиза му и цвета на бельото. Само да има повечко ръце.
    Ама ти пък си с Трактора. Там се плаща за тези екстри.

19. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    122
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -9
    Покер ръце:
    Иначе за ХМ има комбинирана статистика колко рейзва еди-къде си и колко печели на шоудаун. Може да е на флоп, търн или ривър. Отделно, като чек-рейзне някъде си, дали продължава да залага. И накрая бележка с какво чек-рейзва. Имам ги на поп-ъп. Навряни са ми, като колне и аз го отварям това и киризя. Дори не ми трябва да отврям друго. Но и семпъл трябва. Ама , ако е някой урод от Зума, дето чек-рейзб=ва, като ненормален, много лесно се вижда. И с малък семпъл.

20. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    252
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +31 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Трактора ама дето играя няма хъд,поне май няма за никой-всички сме равни,не ме ибе,с хъд без хъд...въпроса е като няма да има хъд,никой да няма.
    Аххх,ако ми чекрейзнаъ флопа и аз чек-беквам търна,даже и с абсолютен нътс да съм,нека има шанс да се изяви на ривъра,да измисли нещо краетивно.

Сподели страницата