1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Начинаещ

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Marsa7a, 14 декември 2009.

1. Marsa7a

Marsa7a
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, начинаещ съм в покера и затова реших да се обърна към Вас. Играл съм предимно фрийроли , като чат-пат съм депозирал по 10$, колко ей така да пробвам за съжеление винаги съм ги губил.Та въпроса ми е тъй като досега съм депозирал свой пари само в Покерстарс искам да попитам, в коя зала е най-добре да се почне за играч като мен. Мисля да депозирам някъде около 50$ или да сабера и да депозирам 100$. Също така има ли смисъл да се играе кеш маси на 0.05 / 0.10$ фиксет лимит тъй като не е желателно начинаещ като мен да се хвъля на НЛ? Играл съм няколко пъти, но имам чувството , че там сичко е тото в смисъл секи си влиза на каквото си иска.Ясно е че няма да се хвърлям в кеш играта и ще започна СНГ-та . Малко много ми станха въпросите за което се извинявам, ще очаквам отговор.

Поздрави !

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Здравей,

моя съвет е да посъбереш малко и да вкараш 100$, като започнеш от най-ниските нива в залата която решиш. Сайта ни е ориентиран за сега само към No Limit Тексас холдем, така че моят съвет е да играеш само такива маси.

Със 100$ най-високото ниво което ти препоръчвам да играеш е 0.02/0.05 шортхендед маси(дори те съветвам ако има 0.01/0.02 да почнеш от него). Сайтове подходящи за теб са ПокерХост и БетСейф, в които да изкараш подходящия за теб бонус за първи депозит.

Разгледай и прочети добре офертите ни и ако имаш нещо неясно питай.

Аз ти препоръчвам да започнеш в ПокерХост, защото там най-ниските маси са 0.02/0.04, играчите са слаби, имаш добър бонус+ рейкбек и ще се чувстваш добре с банка от 100$.

3. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Съгласен съм напълно със г-на по горе :)

4. Marsa7a

Marsa7a
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря за изчерпателния отговор, само 1 нещо не ми стан ясно какво точно е рейкбек?

5. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Когато играеш в онлайн залите всяка ръка, в която види флоп се "таксува" с малък процент от пота. Тази "такса" се нарича рейк. Повечето от залите връщат част от тази такса на някои от играчите си, които имат добри сделки(каквито ще намериш на нашият сайт:)) под формата на рейкбек или вип бонус, съответно всяка седмица или всеки месец, за предишния.

6. Marsa7a

Marsa7a
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А извинявам се имам още 1 въпрос.Директно в cake poker ли да се регистрирам или в PokerHost където имам някакъв проблем и не ми зарежда страницата ?

7. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +436 / 10 / -17
    Покер ръце:
    ПокерХост използвай линк от тук: http://www.grinders.bg/index.php?pageid=cake-poker

Винаги когато искаш да се регистрираш някъде чети съответната страница, която сме създали за сайта от край до край. Списък с всички оферти можеш да видиш от дясно, като всяка е описана в детайли като влезнеш в страницата и. Обикновенно най-долу и с червено има раздел как точно да се регистрираме.

8. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    И преди регистрация си трийте cookies на браузъра !!!

9. pichkan

pichkan
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мислех да отворя нова тема, но ще е добре да го направят админите. Та....

Не съм начинаещ, нито грайндър - предполагам има доста като мен, и Вие като афф. трябва да ни помогнете малко с практическа информация аджеба как точно се грайндва на ниски нива.
    Изгледах супер полезните видео уроци и съм наясно с депозит бонусите и т.н., но е добре да се отвори главна тема от админите в която всеки да споделя неща, които на Вас са пределно ясни, но повечето кандидат грайндъри живо се интересуват:

- реални примери за получен рейк на нива 10НЛ и 20НЛ (СНГ,ДОН и т.н.)
    - брой ръце на ден
    - брой маси
    - шансове за успех в рейк рейс

10. Marsa7a

Marsa7a
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Нещо доста ме обърка този PokerHost регистрирах се през гриндерс.бг и покер залата ми е ПокерХост сега трябва оттделно да сваля CakePoker ли за да играя там катко ми препоръчахте ?

11. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Не, ще си играеш в PokerHost. Просто PokerHost и Cake poker са 2 отделни покер зали от една и съща покер мрежа, която се казва Cake network.

12. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Това защо?

13. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +362 / 4 / -8
    Покер ръце:
    За да не стане фал ;) ( ако е ходил по други аф сайтове )

14. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мога да ти дам моя пример... депозит 300 евро и игра на 10нл. Три месеца игра средно по 17к ръце на месец (които се правят с по 1 час игра на ден и малко повечко събота и неделя) рейкбека ми е около 50 на месец. Нямам много добър профит, но за тези 3 месеца имам около 650-700 евра. В смисъл за три месеца качвам ниво (спазвам правилото за 30 бай-ина). Ще видим дали и на 20нл ще ми трябват 3 месеца. Мислех да напиша блог, но не мисля че има нещо кой знае какво за писане.

15. delnegro

delnegro
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    63
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    за начинаещ:
    -100$
    -betsafe
    -60 day free trial pokertracker 3

16. Marsa7a

Marsa7a
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Виждам че в покерхост няма възможност за теглене обратно към картата, съответно БанкДрафт какво ще рече ? Пиша номера на банковата сметка и парите ми се превеждат директно в банковата сметка ? Така ще мога ли да отида до банкомат с картата и да си ги изтегля? Също така предполагам , че няма да имам проблем тъй като катрата ми е Виза Впай , но в други сайтове ми дава да депозирам така че и в този ще е така може би ?
    Поздрави !

17. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Сякаш не е много удобно така, то ще става в банковата сметка но трябва да питаме какъв в минимума за нас. На сайта пише $1000 минимум и $75 такса, но знам че Диди е уговорил да имаме по едно безплатно теглене на месец, без такса, не знам обаче каква е минималната сума.

По-удобно е да си направиш Moneybookers или Neteller според мен, но това си е твоя работа разбира се, аз определено не ставам за финансов съветник :))

18. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    P.S. ще питам днес, и без това тия дни доста си пиша с покерхост, измислихме начин да не се забавят изплащанията на нашите награди занапред защото този месец е неприемливо забавянето

19. Marsa7a

Marsa7a
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Искам да попитам в Бетсейф виждам , че има само 0.05/0.10 но лимит холд'ем . Не е ли малко високо като за начинаещ играч като мен ? Искам също така да разбера дали е възможно да се прехвърля през grinders да ми е афилейт ,не съм регистриран през никой в бетсейф и не съм депозирал още там?

20. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Той Зографа толко се е прераздал че няма какво да добавя :)
    Баси , дайте му некои лев хахахахахах
    колко е лесно всичко сега .......еееех, преди 3 години за тия съвети убивах аххаха
    Успех бро ! :)

Сподели страницата