1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Мултитейбълинг въпроси

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от radiohead111, 18 февруари 2011.

1. radiohead111

radiohead111
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте. От много скоро играя покер на много ниски нива и често чета този форум с цел образование и теоритична подготовка. Искам да попитам за мултитейбълинга някой неща. Понеже забелязвам, че почти всички играят на няколко маси ( от 2 до 15! ) започвам да се чудя, това доколко е важно за да си докараш приходи. Пробвал съм, но не искам да опитвам пак, защото трагедията е пълна. Ако играя на една маса имам идея какво имат, кога блъфират ( те на ниските нива не блъфират особено ) и може да се каже, че печеля по малко ( естествено засега съм на загуба :) като се вземе в предвид, че играя сериозно от скоро, а преди това се лигавих ). Идеята ми е, че обожавам покера като игра и като седна на няколко маси ( сядал съм на 4 :):):) беше просто трагедия ) вече не е точно покер, а по скоро стратегически чек/фолд/аллин. Някой успява ли да играе на няколко маси и да се наслаждава на играта? Всъщност целия пост е въпрос за разяснения относно мултитейбълинга от хората, които го практикуват. Чувал съм че е оферта на лимит холдем, а не на ноу лимит, така ли е? Има ли някой про, който си играе на една маса? Извинявам се, ако въпросите са тъпи, но просто никъде не намерих инфо.

2. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,535
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +375 / 11 / -82
    Покер ръце:
    na men ideqta principno ne mi e da se zabavlqvam,a da pechelq pari :)
    no dori i na 9-12 masi si se zabavlqvam ponqkoga :D

3. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Идеята на многото маси е проста - много маси = повече ръце/час = повече рейк/час = повече рейкб*к края на месеца :)
    Единствения съвет които мога да ти дам и който е най-логичен вероятно, е да увеличаваш масите поетапно. В смисъл - играеш си на две, свикваш, пускаш още една две. И така до колкото успееш. Аз лично най-добре се чувствам на около 6.

4. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    На една маса е голяма скука и като в определен период не ти идват ръце е доста вероятно да започнеш да се заиграваш с боклуци, а като си начинаещ това е пагубно.

5. radiohead111

radiohead111
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси за бързите отговори :) А по кой метод се начислява рейк в Покер Хост?

6. radiohead111

radiohead111
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това с малкото добри ръце ми се случва :) и наистина е скука понякога. Ще играя на две. Така мога да внимавам и да не скучая. Мерси пак за отговорите!

7. Lakov

Lakov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    570
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За момента си играй 1-2, няма смисъл да се мъчиш на повече. С времето ще се научиш да играеш на повече маси :)

8. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    life is too long to play bad cards :p

9. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    аз играя на 6-8 и понякога ми е скучно като за 1-2к ръце няма много екшън. В скоро време ше си взема по голям монитор и ще си играя спокойно на 9-12 маси което мисля че ще е добра стъпка към покер кариерата :)

10. ElkYGrinder

ElkYGrinder
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    434
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 1 / -0
    Покер ръце:
    никой не е почнал на 10 маси, гл