1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Моля помогнете проблем с мънибукърс

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от thuglifeee, 10 май 2010.

1. thuglifeee

thuglifeee
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    379
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте предполагах че няма да е проблем да си направя акаунт в мънибукърс и да пратя 25$ на стуци от форума за ключ за ХЕМ но му обещах в Понеделник което е днес а мънибукърс ми казаха че трябвало да чакам няколко дни за да си верифицирам акаунта или нещо такова. Затова моля ако някой може да му прати 25$ в мънибукърса само ми пишете на ЛС да ви ги пратя имам рег във повечето покер сайтове така че само казвайте залата и пращам. след като ги получите вие ги пращате на него и аз сам безкрайно благодарен. Наистина много ще съм ви задължен!

2. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ако имаш в старс/фтп съм съгласен

3. sstuci

sstuci
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Човек ще ти го продам какво толкова се притесняваш, няма да избяга ОБЕЩАВАМ! :) ...

4. thuglifeee

thuglifeee
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    379
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добре, мерси много! Утре ще се свържа със Silver да ти изпрати пари, понеже днес не успях да депозирам. Извинявай много за неудобството. Гледай утре вечер да си на линия, да ми дадеш ключа.

5. John

John
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    28
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Евала за това, че си коректен и че си държиш на думата. В днешно време всеки гледа да те прецака ... Успех по масите и в живота !

Сподели страницата