1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Мнение за качване на ниво?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от orient33, 13 октомври 2009.

1. orient33

orient33
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами от началото на този месец се лутам из nl10 в унибет, но от време на време в мултитаблинг-а отварям и няколко маси на NL20. Дали е добра идея да премина на NL20 на 25 БИ, играта не ми се вижда никак трудна, даже има по-малко нитове и има повече цс, като цяло играта си е soft, разлика в нивото според мен няма. Или друг варянт да искърам парите в евро и да ги депозирам в долари и така ще имам банка но в друг сайт хах. Кажете си мението. За сега имам 21би за nl20

2. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ако мислиш че можеш да рискуваш банката си - играй 20нл.
    Ако обаче не искаш да се зануляваш (не ти се депозират 300 - 400 евра) играй си на 10нл. За месец, два ще стигнеш 20нл. Имай търпение ;)

3. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Трябва да се пребориш със себе си и да прецениш дали искаш да си по рисков играч или по дисциплиниран. Ако всичко ти е толкова лесно на 20нл що не ги понабиеш на 10нл да си събереш 30 стака и да се качиш да ги пробваш.

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Ако искаш пробвай 20нл на по-малко маси и ако изгубиш 2-3 стака се върни пак на 10нл.
    Иначе разлика в нивото има - поне аз не мога да премина на 50нл, а пък 20нл ми се вижда easy :)

5. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    направи 30 би и тогава се качи

6. Slowninja

Slowninja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +105 / 8 / -2
    Покер ръце:
    wtf 20 нл цели 25 би оО.. Според мен не си струва чакането, но това си е твое решение. Аз лично като стигна 300 евро ще шотвам 20нл в унибет и като гледам на 2/4 и 5/10 къв аквариум стаа ще ми е доста комфортно даже и с такава банка...

7. Brobebrato

Brobebrato
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    659
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +68 / 4 / -6
    Покер ръце:
    Това е 'щот ти си машина братле, ние сме weak-tight играчи...чакаме 30би, чакаме АА и алл-ин - оно влиза (б.п.) ... и така... който както си го направи :)...

Малко по-сериозно сега, по зададената от колегата тематика. Има много 'стратегии' за бакнрол манажимент, но аз съм почитател (както на красивите жени и Дон Периньон) на играта на една маса - сега играя 5/10 блиндове с 2.5к банка !

п.п. От 1 и 2, не съм опитвал второто, ма някои още от първото не са... Както каза Диди, покера дава, но покера и взима...(без едно нещо)... :) 'Айде със здраве

8. orient33

orient33
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    6te si iz4akam 30bi

9. Slowninja

Slowninja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +105 / 8 / -2
    Покер ръце:
    Бро, защо трябва да се заяждаме? Аз съм казал, че това си е мое мнение, и то специално за 20нл унибет... За мен е напълно достатъчно 15би за старт на 20нл, подчертавам 20нл, естествено и доста добър стоп лосс при 2-3 би, смъкваш 10нл отново качваш до 15би и пак.... Не разбирам защо трябва да чакам 30 би.. Просто процедурата е абсолютно същата, само че с по-голям стоп лосс, като ако смъкнеш покрай тилт до него трябва да грайндваш повече за да шотнеш отново. Кажи ми къде греша. (да си загубя банката заради тилт или бад рън не се брои за причина, щото си спазвам стоп лосс :) )

10. orient33

orient33
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    i dvamata ste pravi sami po sebe si =)

11. roadrunner

roadrunner
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    бе шотни бре човек, намирай си читави маси, там трудно ша загубишп мноо

12. Brobebrato

Brobebrato
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    659
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +68 / 4 / -6
    Покер ръце:
    Ха-ха...аз съм от групата на интернет генгстърите... форумен G...

Както и да е, нямах намерения да храня, просто така се получи... :D...вече 50нл +, си трябва по стабилен БР. Иначе Зозо спомена, за пробването с агресивни 'шотове' - 25би за нивото и 3bi лимит. Иначе със стабилна игра и стоп лос, и под 20 би си добре :). Успех... :)

13. orient33

orient33
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    28БИ стигнах, ще си изчакам 30те хах =)