1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Мнение за Betsson

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от mitkos, 14 декември 2012.

1. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Няма форум на залата още, затова поствам тук отзиви.

Може би аз не мога да се ориентира в Microgaming лобито, но не откривам никъде филтър за лимитите. На едно и също място са изсипани всички лимити, от най-малките, до най големите. В комбинация с това, че преди време Мicrogaming махнаха уейт-листовете е изключително трудно да си намираш маси особено ако вече си отворил няколко. Редовно сядам на маси под или над нивото на което играя по грешка.

Другото неприятно нещо, с което ме изненадаха е верификацията на документите. Веднага след депозита реших да си верифицирам всичко за да не се занимава тепърва когато тръгна да тегля. Не ми приеха сканираното копие на личната карта. Писали са ми мейл, че копието не е ясно, което е пълна глупост. Не съм снимал картата с телефона си, а е сканирана на висока резолюция със скенер. Абсолютно всичко се вижда перфектно. Това копие съм изпращал на сума други зали включително и Betsafe. Никъде не е имало проблем и сега не знам какво точно да им изпратя понеже по-добре няма как да сканирам.

Последна редакция: 14 декември 2012
  2. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Пробай със снимка от телефон :D Иначе даваш хайд фул анд емпти тейбълс и така сядаш на масите :)

3. mitkos

mitkos
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Да ако одобрят снимка от телефона пред скан ще е интересно :)
    Дал съм ги тази неща, но това не променя факта, ч еми се листват от .02/.04 до 50/100 за съжаление. Мисля, че във всички други микрогейминг скинове има филтър за нивата.

4. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Eм така е аз докато отворя вечерно време 12 маси се побарквам иначе още не сам пробам да верифицирам ама аз съм с мб и може да ме пропуснат :D

5. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Няма филтър за лимитите и лобито им е малко по-друго. Иначе аз скоро се регистрирах и нямам други наблюдения :)

6. pkrjunkie

pkrjunkie
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз имах този проблем с личната карта и Бетсон. Три пъти я пращах и все ми връщаха обяснението, че не е ясно копието. Проблема се оказа в системата за прикачване на файловете към пощата в yahoo. Обясних им че ще им пратя личната си карта от пощата си в gmail и там вече нямаше проблем, верифицираха ми акаунта моментално.

7. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Всичко Betsson е перфектно,харесва ми всичко и от следващият месец сигурно съм там :)

8. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Странни са бетсон.

Това лято ми бавиха теглене 2 седмици без да ми дадат никаква информация(всички документи ми бяха удобрени преди това) какво се случва, при всяко мое запитване общо взето ми казваха, че не знаят защо се бави и ще получа мейл до 2 дена с обяснение на ситуацията. Не получих нито 1 писмо, сякаш не ги ебеше грам и трябваше всеки път аз да се свързвам с тях.

Накрая след 5-6 разговора със съпорта попаднах на такъв дето знае какво прави, дори ми се обади по телефона докато ръчно ми пусна тегленето лол.

9. mitkos

mitkos
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Те си имат собствена система за ъплоуд на файлове на сайта. Не е нужно да им пращаш нещо през мейл. Като ъплоуднеш документ, той става със статус Processing и можеш да си го отвориш от сайта им и да видиш какво точно си качил. Т.е. вероятно и това с yahoo пощата ти по-скоро е било някакво мотане.

Ами пробвай за да не ги чакаш после :) Аз също съм с MB. В документите за верификация ще ти искат и скриншот на MB, както и някаква домашна сметка или банково извлечение. На мен само личнта карта ми спряха. Странното е, че верифицираха сметка за телефон, която свалих от акаунта си в М-тел и изглежда супер измислена.

10. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Maли верно бях забравил, че тия са от фирмата на бетсейф, а като се сетя верно там кви простотии бяха :D

11. cnapta4e

cnapta4e
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    154
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Момчета, кога изплащат рейкбека в микрогейминг залата?

12. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Трябва сам да си го вземеш когато ти е кеф

13. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    При повечето места в залите има по 30% - те са с точки и си ги сменяш когато искаш

14. cnapta4e

cnapta4e
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    154
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тоест трябва да ми се вдигне нивото по някое време? Щото след първата сесия си седя на най-ниското им ниво.

15. mitkos

mitkos
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Вероятно в края на месеца ще ти го вдигнат. Не си обменяй точките преди това защото ще си на лош курс.

16. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    735
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +91 / 3 / -5
    Покер ръце:
    За 3-4 дена ми го дигнаха фор лайф :D