1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

6max Miserry играе 6max 50NL

Miserry играе 6max 50NL

1. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    • Like Like x 7
  2. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Доста добро видео, евала за труда :)

3. paev10

paev10
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    194
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Яко видео. Само другия път моля те, спри щракането на мишката че още ми кънти в главата.

5:20 QJ BBvBTN - > кои ръце от неговия бет търн очакваш да ти чекбекват ривър? ако все пак бетва, очакваш ли да го прави с по-малък сайз от твоя донкбет ривър?

25:30 -> SBvCO 3b -> KQcc ме кефи бет-чек-бет, чудя се само 2 сайза ли ще имаш за ривър бета? единия по-поляризиран, другия за по-тин валю? То това зависи много от как си правим флоп бетинг рейнджа естествено

Хареса ми видеото, мисля че още по-полезно и интересно ще е за всички ако първо направиш сесия и след това си я коментираш да обясняваш мисловния си процес - по време на игра просто не стигаше време на моменти.

Последна редакция: 1 юни 2015
  4. Miserry

Miserry
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    433
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +141 / 1 / -3
    Покер ръце:
    2pair най-вече. Не очаквам да ги вбетват достатъчно често, освен това донкбета ми е по-голям от евентуален нормален бет с тези ръце, ако е повече от 1/2 най-често ще е тин, предвид, че имам и флъшове в рейнджа, AJ, AQ също.

Не ми трябват два бетсайза обикновено, 99-ТТ единствено са тин за потбет, с JJ+ бих могъл да си потвам спокойно за валю.
    Не знам за кои тин валю ръце говориш в случая, А хай ? :)

• Like Like x 1
  5. MSMinchev

MSMinchev
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    15
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Хубаво видео имам някои неща които мога да кажа:
    - 4та минута, фолдваш 89с от бтн след опен от утг, а по-късно в подобна ситуация колваш АТс. Мисля че 89с е доста добра карта и понякога може да я колва, а може и да я 3б. Не зная какви са били опонентите, може и заради това така да си играл.
    - 5та минута, колваш ривъра с КТс, а този с този халф пот бет направо си крещи да му платиш
    - 14та минута 3бваш дамите до 7ББ ооп, а когато си в позиция пак бетваш 7ББ и мисля че може да вдигнеш 3б ооп до 8ББ примерно
    - 25та минута не съм сигурен, че трябва да бетваш пота тук след като излиза гътшота, имаш всички попове и играеш срещу рег, бет от малко над половината пот мисля че е достатъчно за да вземеш макс валю от ръкака си (сега не съм сигурен колко често ще го правиш и това на блъф, но ако има баланс може и да е ок)
    -27ма минута с ТТ влизаш ли ако ти се нашие? Предполагам, че да след като това казваш че ти е стандартен 4б :), но не мисля че ще е си много щастлив като цяло, ако стигате до АИ
    -29та минута АТс мисля че трябва да ги пробваш с бет на търна и на ривъра. Не мисля че ще чеква флопа с К, а от друга страна ти имаш Кх ръце
    -35та минута КТо ми се струва малко луус опен МП
    - По принцип какъв ти е опен рейджа от сб? Видях че екслойтваше селената, а от друга страна Ахо и К2с не ги отваряше

Сподели страницата