1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

mini FTOPS PLO action

Дискусия в 'Обяви' започната от DorianGray, 29 април 2011.

1. DorianGray

DorianGray
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    183
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Реших да се пробвам на няколко ивента от мини ФТОПС-а

Event #2 $24 + $2 PL Omaha Knockout
    Event #9 $20 + $2 PL Omaha H/L - Rush
    Event #17 $50 + $5 PL Omaha - 6max Multi-Entry Tournament

Total $103

5%- $5,3
    10%-$10,5

Event 17 ще го играя само с едно ентри. Пускам екщън защото последните месеци го давам дисциплиниран и банката ми не позволява да ги играя, а ми се играят много и мисля че имам шанс да постигна добри резултати. Не съм играл PLO турнири от около година като тогава бях играл към 14-15 от които спечелих един, на друг играх финална маса и на трети кешнах. подробности може да видите на http://www.pokerprolabs.com/topsharkpro?pn=Dobozavar&pnid=1&tt=mtt само че трябва да нагласите филтрите на над 90 дни и само омаха.

Ника ми във Full Tilt е Dobrin S, но за момента ако някой има интерес само да каже че запазва проценти. Ако не събера 50% може би няма да играя иначе съм сколнен да дам до 70%-80% от екшъна.

Повечето не ме познавате, ако някой го интересува AstralА може да искаже мнение за мен като човек. Преди време пак бях пускал някакъв микроекшън тогава beanit взе дялове и може да коментира отношението ми.

Като цяло за PLO играта ми играл съм на всички лимити до PLO600 без никакъв банкрол мениджмънт от тази година както казах го давам дисциплинирано и започнах от PLO2 като сега се подвизавам на PLO10 и изпуснах по великден шанса си да вдигна на PLO25.

Това е от мен. Ако има нещо което ви интересува питайте.

Сподели страницата