1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Microgaming през Betsafe, ударно начало!

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от Breeze, 28 август 2012.

1. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Тези дни Betsafe, които са собственост на гиганта Betsson, добавиха зала в прима мрежата (онгейм залата им продължава да работи без промени). Веднага се впиваме в тази нова възможност със следните промоции за септември, набързо без много обяснения:

Стандартното:
    - 200% до 1000 евро депозит бонус, чистещ се подобно на 20%, 60 дни за чистене
    - 500 евро фрийрол за нови играчи, в който може да участвате 6 пъти

Изключителното:
    - 30% без изисквания (т.е. не сме по стандартната таблица на залата!)
    - 2000 евро рейс за PropagandaPoker афилиейти, между които сме и ние
    - 500 евро рейс за Grinders.org играчи
    - и разбира се Grind Prix :)

Очаквайте по-подробни описания тези дни, мисля, че си струва офертата и ще е супер, ако основният пай от тези 2000 евро се окаже в Grinders играчите.
    Регистрацията си става по същия начин както преди (описано е в онгейм офертата). След като преместите пари от основния акаунт към Poker Black акаунта (горе вдясно на сайта на бетсейф) автоматично ви се активира депозит бонуса, като размера му е 200% на преместената сума, до 1000 евро и имате 60 дни за чистене от този момент, освобождава се на 10 равни порции.

Последна редакция: 28 август 2012
  2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,731
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +432 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Айдеееееееееее, тука е мега далаверата за всякакви играчи - 2 мрежи(повече трафик и на 6м и на ХУ, можете да играете с един банкрол, също така и турнирите на 2те зали), сигурен сайт(бетсейф са едни от най-старите/най-коректните зали), добри промоции(грайндърс?:))

П.п А и да не забравя - предвид че бетсейф са едни от големите букита в Европа залата няма проблеми с новите малоумни изисквания на прима и броя маси там е неограничен.

3. achovd

achovd
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Само не разбрах следното-нов абонат съм и местя всички пари в Poker black акаунта и получавам 200% бонус, като мога да играя с парите (т.е. с банкрола си) и в двете мрежи или ми трябва по един отделен банкрол за всяка мрежа?също така скина променен ли е-стандартния на онгейм с различните му цветови вариации е супер-удобен е,има големи бутони, има си бутони за 1/2 пот,3/4, пот.Не ми е претруфено,имам си място за статс,доста съм доволен.
    Иначе офертата ми се вижда много стабилна и мисля да я налазвам,аз в момента съм на Goal Win също през вас, лошото е че играя малко и не знам колко от въпросните бонуси ще мога да изчистя.

4. NikolayBibov

NikolayBibov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    607
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +199 / 10 / -9
    Покер ръце:
    Goalwin ако не се лъжа вече не работят с гриндерс.Офертата е доста добра и въпреки,че меко казано мразя микрогейминг мисля септември да се пусна и аз.

5. achovd

achovd
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Офертата от 1 септември ли е валидна или вече е в сила?

6. dennydarock

dennydarock
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    57
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да, и аз не разбрах само в лобито масите на 2те мрежи (онгейм и прима) в една листа ли са или се тегли примерно по отделен скин за това, в коя мрежа да играеш ? Тъй като и аз мисля да се преместя в тая зала да ребилдвам :)

7. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тегли се нов софт. Покера в Онгейм се казва Poker Red, а този в Прима е Poker Black.

8. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Рейкбекът, депозит бонуса и фрийрола за начинаещи си ги има вече, рейсовете започват от събота

9. dennydarock

dennydarock
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    57
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    мерси! само да си получа бонуса за август от goalwin тегля и се прехвърлям при вас в тази оферта. Само според вас къде е по-добре да се играе - онгейм или прима ?

10. achovd

achovd
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А 200 % first deposit получавам за парите в Poker black (микрогейминг) и за парите в Poker red (ongame) или за всяка поотделно, или само за Poker black?Също така в долари ли се играе или в евро и сметката в долари или в евро е.Аз предпочитам долара защото е по-стабилен.

11. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Poker Black и Poker Red имат отделни бонуси, отделни софтове са. Просто Бетсейф предлага 2 скина в различни мрежи.

12. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Релоуд бонуси има ли за Онгейм? че май съм изпукал депозит бонуса...

13. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ако не си депозирал, той не се губи.

14. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Още нещо добро за хората които рейкват под 1000 долара месечно - ще може да ви буустваме на 30% рейкбек без изисквания, т.е. няма нужда да гледате таблицата за рейка и рейкбека

edit: направо ще е автоматично така за нашите играчи

15. Askalante

Askalante
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    85
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Само долари ли са направили главните сметки или на мен нещо така ми показа и автоматично ми е смени, като влезнах преди малко?

16. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сигурно всички са така, моята също е така

17. achovd

achovd
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Така,депозирах в poker black и като отида в my account>available bonuses трябва да дам на всичко claim bonus,нали?Иначе първоначалния бонус си е активен.На полето Code bonus трябва ли да въвеждам нещо?

18. kinez111

kinez111
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    14
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мислите ли, че тази оферта е по-добра от това което е към момента в ефбет, с оглед на това, че там имат и не лоша ВИП програма. Аз играя в ефбет към момента , а ако се преместя ще си цъкам само в микрогейминг сигурно. Кака мислите?

19. vespilo

vespilo
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    14
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да попитам относно 30-те % как ще ги получаваме.Щото все още съм си Silver Tier, или накрая на месеца ще ги добавят ръчно до 30%.

20. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    ще запитам през деня как става, също има някакви проблеми с този фрийрол за нови играчи...

Сподели страницата