1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

MGU - Hand Race

Дискусия в 'Други покер зали' започната от didi8bg, 5 май 2015.

1. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:

MGU е месечното ни състезание за ръце, в което участват няколко от залите, с които работим.

Наградният фонд на състезанието е $1000 и се разпределя между първите 30 в класирането.

Класирането се определя на база броя от всички рейкнати ръце без значение от нивото, на което се играе. Ако играете в няколко от участващите зали - броя ръце се сумира.

Имате възможност и да увеличите наградата си до 100% в зависимост от броя ръце, които сте изиграли за определени месеци.

Залите, които ще участват в състезанието, ще са: Tigergaming, Betsafe, Betsson, Triobet, PokerHost и PlanetWin365.

Описание на схемата:

· Ниво 1
    Всеки играч, направил 20 000 - 40 000 ръце в последователни 2/4/6 месеца, получава бонус към наградата си в размер на:
    - 2 месеца: 2,5%
    - 4 месеца: 5%
    - 6 месеца: 10%

· Ниво 2
    Всеки играч, направил 40 000 - 60 000 ръце в последователни 2/4/6 месеца, получава бонус към наградата си в размер на:
    - 2 месеца: 10%
    - 4 месеца: 15%
    - 6 месеца: 20%

· Ниво 3
    Всеки играч, направил 60 000 - 80 000 ръце в последователни 2/4/6 месеца, получава бонус към наградата си в размер на:
    - 2 месеца: 20%
    - 4 месеца: 25%
    - 6 месеца: 30%

· Ниво 4
    Всеки играч, направил 80 000+ ръце в последователни 2/4/6 месеца, получава бонус към наградата си в размер на:
    - 2 месеца: 30%
    - 4 месеца: 35%
    - 6 месеца: 40%

Съкратена таблица:

Брой ръце 2 последователни месеца игра 4 последователни месеца игра 6 последователни месеца игра
    0 0% 0% 0%
    20k-40k 2,5% 5% 10%
    40k-60k 10% 15% 20%
    60k-80k 20% 25% 30%
    80k+ 30% 35% 40%

Класирането в състезанието може да следите ТУК.

Последна редакция от модератор: 18 ноември 2016
    • Informative Informative x 3
  2. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    738
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    И кое му е уеднаквеното? Бетсейф играеш 25впп и имаш 25% от тотал хандс - 1/4, в хоста + - 1/2 от тотал хандс ?

3. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Наистина има разлики в някои зали. Имам информация за няколко от залите и ще я споделя и тук. Писал съм на Breeze да се вземат мерки.

Redbet - точно 25% от ръцете отиват в класацията, като рейк ръце!

Betsafe/Betsson - процента варира в широки граници в зависимост от стила ви. Ако играете супер тайт 10/8 хем статс, процента е 22-26 от ръцете. Ако играете с 35/25 хем статс, процента е 28-33 от ръцете ви са рейк ръце.

PokerHost - процента при тези условия е доста завишен. Заради начина на събира на рейка, тук варира в диапазона 30-38%. Така, че определено в Pokerhost е най-добре да се играе, ако играете много ръце.

За другите зали в хенд рейса нямам информация и не мога да кажа какви са реално процентите.

4. sss

sss
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    106
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 1 / -0
    Покер ръце:
    лелелел какво става за betsafe i betson аз имам към 3k race а ме няма тия тигри ще имат по 20k истина ли е или има грешка?

5. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Просто много исках да ъпдейтна, а няма още данни от този месец.

6. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +12 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Нещо относно обновяването на Pokerhost - по време на месеца ползваме седмични данни, като очевидно първата седмица невинаги започва на 1ви. Този месец започваме с ъпдейт с голямо разминаване, с ръце от 27ми април до 3ти май.

(След като приключи месеца, ни изпращат коректни месечни данни)

7. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    738
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Искам да питам нещо аз, което ме изнервя от доста време и до сега не е било обяснено, а би трябвало.

Първо искам да уточня, че не го правя защо 30-40-50 долара ме бъркат, ако стигна до там го го джобс.бг.

Защо осезаемо има такава разлика в ръцете от различни зали, очебиино е, че хората, които играят в прима и тайгър са ощетени. При положение, че знаем г/д, че рейк ръцете са 20-25% от тотал хендс някой може ли да обясни аджеба защо коефициента от покерхост за делене на тотал хендс е 2.2, което прави 45.5% от тотал хенд да бъдат рейкед хендс, очебийно и в еуропебет има нещо подобно.

Не мисля, че е коректно спрямо сламбанга дето направи 300к ръце на 10нл и на всичкото от горе е -8бб/100, да не спечели рейса, а да го спечели човек с половината ръце на неговите.

• Like Like x 1
  8. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +12 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Ще преместим по някое време част от постовете към MGU темата

Сигурно не са добре избрани някои от коефициентите и може да се подобрят. Вероятно ще ги преразгледаме, но е ясно, че с тези входни данни сме обречени винаги да е несправедливо - ако делим на по-голямо число, така че да се получава 20-25%, някой който вижда повече флопове от това (да кажем омаха или просто по-лууз игра) в Покерхост ще бъде яко прецакан. Най-добре би било да получаваме от всички зали един вид данни, но това не е лесно да се уреди и да има ъпдейти през месеца (то и сега е зор).

Във всеки случай ще опитаме да подобрим коефициентите да отразяват по-точно типичния играч през нашите оферти, въпросът е напълно валиден. Пример, че не са доизпипани е редбет където се дели пълният брой ръце на 4, никакъв шанс за по-голям % от 25 както и да играеш, докато в Покерхост наистина не е търсено това число след като се видя, че се получава друго.

9. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +47 / 0 / -1
    Покер ръце:
    В RedBet сме най ощетени аз имам много HU hands и като ми ги делнат на 4 нищо не остава.Даже в Prima сте си добре, но правила кво да направиш...

10. bonev70

bonev70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    325
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Това за Редбет не е вярно и за мен, особено сега като няма много хора.Аз играя на бързите маси голяма част от ръцете и там сме по 3 или 4 играча в ръката и доста ръце са рейк.Друг е въпроса трябва ли да съм толкова лууз.
    Справедливост никога няма.Спомням си,че преди време бяхте направили нещата справедливи,но сега наистина не са, но вината е в инфото което ви дават от залите и вие няма какво да направите.
    Може би най справедливо ще е да го направите не рейк ръце,а само ръце състезание,но това пак ще е несправедливо,защото ще ощетява по лууз играчите за сметка на тайт.
    Най важното е да са ясни правилата(което в момента е така) и който иска да го спечели да отиде в покерхост.

11. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Според мен добър вариант е да се направи класация само по брой ръце така ще е най-точно и няма да има ощетени.

• Like Like x 1
  12. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това е абсолютно вярно, въпроса е дали всички зали могат да дават подобен отчет.

13. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,093
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    За можене могат, ама дали искат е друг въпрос.
    Все пак бонусите са % рейкбек (и по рядко чиста реклама).
    Аз ако съм зала или афилиейт ще бъда против да давам % от нещо, което не съм взел.

14. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    738
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Как точно играчите от покерхост ще бъдат прецакани ? Не ми се струва релевантно, реално погледнато те в момента имат 45 процента от тотал хендс, което значи че трябва да играят 45 впп, такива няма колкото и луз да са, а да не говорим, че реално това е при условие, че те винаги виждат флопа, което е смешно, тоест в момента те все едно играят с 55впп поне :D

15. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    подкрепям ceno83 :), като е за ръце, за ръце да е. има хиляда други неща за рейк еди кво си. просто и точно хенд рейс, си е хенд рейс. може да се оптимизира за две нива.

• Friendly Friendly x 1
  16. ica4eto

ica4eto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Нали вече в pokerhost не е dealt метода, така че за какво делите на 2,2 ръцете?

17. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Относно данните, моите изводи са, че в някакъв момент са направени инструменти от страна на мрежите и залите и някъде са преценили че са нужни еди какви си репорти, другаде други, а последните години почти никой не се занимава да развива тази част от системата си и съответно някои данни са трудни за набавяне и почти няма вероятност това да се подобри.

18. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Която зала не иска да дава такъв репорт - да не участва в промоцията. Ще си е за тяхна сметка. Подкрепям по-горните предложения хенд рейс да си е хенд рейс и толкова.

19. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Да направим референдум ! Напоследък е актуално ;)

20. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    т.е. брой ръце е безвъзвратно отминал репорт?

Сподели страницата