1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Merge Network Промени от 1-ви Юни?

Дискусия в 'PokerHost - Winning' започната от Wisher, 17 май 2011.

1. Wisher

Wisher
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    62
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

Някъде чух, че от първи юни щяло да има промени в Merge мрежата.
    Една от промените е, че вече няма да се предлага RB на новорегистрирали се хора.
    Втората е, че залите вече няма да могат да правят рейсове и чейсове и сегашните ще бъдат заменени от такива в цялата мрежа.

Въпросът ми е ако се регистрирам сега през вас (Grinders) в PHost ще получа ли RB активирано за акаунта си без да депозирам?
    Имам намерение да използвам офертата ви, защото ми се струва добра, но няма да е преди първи юни, за това ме интересува дали има смисъл да се регистрирам преди това.

Освен това - потвърдете ако имате информация за тези промени.

Поздрави,
    Wisher

2. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Достатъчно е да имаш активиран рейкбек преди 1ви юни, дори без да депозираш. Така че да, струва си да се направи преди 1ви акаунт

3. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    За други промени в промоциите нямаме информация, само за това, че играчи регистрирани след 1ви няма да получават 35% плосък рейкбек а някаква вип система

4. Wisher

Wisher
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    62
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    А ако ВИП системата ми харесва повече - ще има ли възможност човек да се прехвърли от плосък РБ към VIP-а?

Сподели страницата