1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Mee:Gambler

Дискусия в 'Общи приказки' започната от PeacheZ, 19 ноември 2014.

1. PeacheZ

PeacheZ
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте покер хора.Казвам се PeacheZ (за сега).Знам този форум отдавна и често го посещавам,но не съм се регвал.Покер играя през свободното си време за фън.Сериозно се занимавам се със спортни залози.

По принцип, аз си изкарвам парите основно по този начин. Работя като тенис буки от доста време вече и заплатата ми се явява по-скоро като страничен доход. Залагам само и единствено на тенис, като 99 % от залозите ми са на живо. От време на време излиза и по някой уговорен мач (най-вече от ITF сериите).

Почти всички твърдят, че професионалните играчи правят пари само на борсите и азиатските сайтове. Голяма грешка. БЕТ365! В този сайт правят супер много грешки в коефициентите. Все пак не забравяйте, че от другата страна пак стоят хора. Някой от трейдърите им дори не разбират толкова от спорта, който трейдват.

Вярно е, че ако си печеливш играч, 99 % от сайтовете (без Пинакъл) те лимитират. Който има такъв проблем - хубаво е от време на време да се играе по някой мултипъл - за заблуда, че сте "риби". Има голям шанс да лимитират на по-късен етап

За пари и подход - има само един начин. Стабилна (и голяма - в зависимост от залозите ) банка. Аз залагам с големи еднакви стейкове, като всеки залог ми е 5 % от началната банка. Системи, прогресии и други такива глупости в краткосрочен план могат да ви свършат работа, но са обречени в дългосрочен. Търсенето на value си изисква усилия, но е наложително, защото букитата слагат 5-8 процента марджин, и това прави профита още по-труден.

Освен това дисциплината е от огромно значение - много хора тръгват да си увеличават залозите, като загубят. И аз до скоро имах този компулсарски навик. Когато спрях да го правя, печалбата ми нарасна главоломно.

Много е важно да се знае, че никой професионален гамблър не прави парите си за 1 ден. Може да имаш лош ден, лоша седмица, дори лош месец. Но ако се залага правилно, математиката ВИНАГИ издържа. Аз лично слаб месец не съм имал от самото начало, когато започнах да залагам на тенис и да тествам разни работи. От тогава насам, средната ми печалба е около 5 %. Между този и 10 % е реалната печалба на повечето такива играчи.

Защо пиша всичко това ли?Смея да твърдя лично за мен си,че съм се доказал като печеливш залагащ играч.Имах стабилна банка,но поради лични причини се наложи да похарча.Оставих си 2к банка,но сега си дадох сметка,че е прекалено крехка сума.

Търся някой (може и 2-3 човека),който да инвестира в мен още толкова,за да може банката да нарасне до 4к и да се играе по-спокойно.

http://prikachi.com/images.php?images/978/7731978C.png
    http://prikachi.com/images.php?images/979/7731979u.png
    http://prikachi.com/images.php?images/980/7731980X.png
    http://prikachi.com/images.php?images/981/7731981B.jpg

Това е само една малка част от печалбите,както и банката ми,преди да се наложи да я изтегля.Като естествено има и много загубени залози. Но специално в тениса (на живо най-вече) голямото валю не е рядкост и когато играеш тези мачове в правилния момент, математиката си знае работата.

Иначе, за мачовете.. Доста е специфична материята в тениса.. Отне ми година и 2-3 месеца да работя като буки, за да натрупам достатъчно информация да започна да залагам. И все още научавам нови неща.

Някои от триковете са:Факта с танкирането (някой като пада с 2 пробива, да пази сили за следващия сет / турнир). Има тенисисти, които нарочно го правят, има и такива, които си "пазят честта".

В други случаи, фаворитите падат яко първия сет - 6:0/1/2 и 365 смъкват коефициента на ъндърдога. И когато фаворитите почнат да се връщат в мача (примерно 3:3/4:4 във втория сет), букитата закъсняват да си оправят коефициентите и в залога за фаворита има много валю. Освен това, почти всички букмейкъри си копират коефициентите от бет365 ( с изключение на Paddypower например ) и това може да се прави на много места.

За турнирите от ATP/WTA най-верните коефициенти се дават в betfair, като става въпрос за мачове на живо. Ако 365 имат голямо разминаване с тях, залога също има value.

Самата идея на офертата е:почва се с 4к банка и когато се стигне 10к, парите се разделят между мен и инвеститора/рите и аз продължавам напред.Един вид една краткосрочна инвестиция за вас.

Ако някой изяви желание,ще се разберем,ще гарантирам за коректност и т.н.Оставям скайп ако някой има някакви въпроси: peacheeez1

Очаквам вашите коментари

2. dekaimetan

dekaimetan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    45
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Кой гарантира за парите ни ?

Последна редакция: 19 ноември 2014
  3. PeacheZ

PeacheZ
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз!Мисля,че опитът който имам,трудът,който съм вложил,интелектуалното ми ниво...не може да се заменят с пари.Големи хора сме,има начин за всичко.

4. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Имаше и преди време подобни теми, даже тогава разни хора гарантираха за субекта и той събра доста средста. За съжаление и тогава доста хора изгоряха с пари.

За мен това си е опит за скам до доказване на противното ( което няма как да стане, освен ако някои не му се прави рискува "инвестиция " с риск около 99.9% ).

И афтора на темата, най-добре да не ми отговаря. Моя коментар си е лично мнение.

5. PeacheZ

PeacheZ
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    аФтора ще ти отговори,тъй като не е обидчив.Честно казано не съм запознат,но не се съмнявам в това,което казваш.Българинът е такъв,то си ни е вградено.Аванта,лъжи и т.н. Но не мерси,офертата ми не е СКАМ.Реална е!

6. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Hahahaha i poneje sum se napushil da vi kaja i moeto mnenie. PeacheZ AKO SI TOLKOVA DOBAR BETTOR, to bi sledvalo da imash malko mozuk, a ako priemam 4e go imash bi trqbvalo da si naqsno 4e predlojenieto ti e malumno i se podigravash s naivnostta na horata nadqvaiki se nqkoi da ti vurje. Kazvaiki vsichko tova mislq da ti kaja nai sushtestvenata chast ot izkazvaneto mi......... DA GO DUHASH!

7. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Обясни как ще гарантираш за коректност. Банките предлагат кредити с що-годе добри условия, има и бързи кредити за професионалисти като теб. Защо ще делиш печалбата с някой, вместо да си я вземеш за теб? Но най-вече държа на първия ми въпрос да отговориш.

8. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:

Имаш едно предупреждение от мен да спазваш добрия тон.

9. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Няма шанс да стане твоята работа PeacheZ, даже и да не си скамер.
    - Не може сам да гарантираш за себе си;
    - Не може още с първото си мнение да искаш хиляди;
    - Не може с картинки на отделни залози да ни убедиш, че си печеливш играч. То и най-смотаният комарджия може да сложи 3-4 картинки на залози, които е спечелил.
    Пък и имаме лоши спомени от сходна оферта както е написал didi8bg.

10. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Wissy-то ще изгони потенциалните инвеститори!

11. PeacheZ

PeacheZ
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    @Wissy-Радвам се,че изказа мнение,но няма как да бъде оценено,тъй като явно си някой пропаднал наркоман и единствената цел в животът ти е да се напушиш и мразиш някой :)

@Racer-Кратко и ясно:В България да вземеш кредит=самоубийство-не мерси :) (от личен опит)

@Lag4... Благодаря за мнението.Имаш право ;)

12. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Hahahahahahaah :D Uspeh. Racer izvinqvai 4e gi gona ne iskam da pravite pari :D

13. dekaimetan

dekaimetan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    45
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    След като те е страх да вземеш кредит от банка..явно не си убеден в себе си че ще спечелиш.Щом не си убеден в свойте способности...ПАС съм.

14. Peio

Peio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    179
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Хахахахах Кредит- не, мерси! Чиста аванта- подкрепям с две ръце!

15. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Ха ха ха
    Аз съм много добър, дайте ми пари. Имаш 2к, трябват ти 4к. Залагай с твоите пари залози с 5%. Ако някой ти даде, ти като заложиш с 5% от 4к твоята печалба пак ще е същата. Защото ще трябва да делиш печалбата с "акционерите". Според мен си занулен и търсиш пари за да залагаш или опитваш да скамнеш.
    del

16. capone

capone
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    318
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 0 / -1
    Покер ръце:
    ... значи очакваш с 4К да направиш 10К и да си делнете по 5К или в случая при инвестирани 2К ще си напред с 3К , не разбирам щом можеш с 4К да направиш 10К защо не можеш с 2К да направиш 5К ...колкото ще ти е крайната банка ?

17. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,785
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:

LOL @ This, супер смешно мислене от 1998 година. Вземете малко да се образовате, преди да използвате думи като самоубийство.

18. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +47 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Как подбираш мачовете си за залагане?Знаеш ли кои са и в кой ден и час ще се играят или наблюдаваш всички и ако видиш валю в някой от лайв мачовете тогава преценяваш дали да бетнеш или да пропуснеш?

19. PeacheZ

PeacheZ
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Хаха всички с тоя кредит..по-добре да дължа пари на някой човек,отколкото на банки,кредити и тем подобни кръвопийци.

@Capone-С по-голяма банка увереността е по-голяма.Да,сплитваме по 5к и ако този т.н. "будала" който ме е спонсорирал ако е доволен,може и за напред да продължим да работим,ако не продължавам сам.

20. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не ми отговори на това, което те питах! Как гарантираш за коректност? Аз съм готов да инвестирам, ако ми гарантираш коректност!

Сподели страницата