1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Manchester United: Най-великият английски футболен клуб

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Lag4Hapiness, 4 април 2012.

1. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Крайно време е и ние многобройните фенове на Man Utd да си имаме тема, още повече че Барселона си има вече две. Моментът изглежда подходящ - 5 точки преднина пред съгражданите от Сити т.е. вече се очертава титла №20.
    Бъдещето изглежда светло. Сър Алекс сигурно ще ни донесе още 1-2 титли преди да се оттегли в повече от заслужена почивка. Слуховете са, че когато дойде този ден ще бъде наследен от Моу, което според мен означава продължаване на доминацията.

http://www.youtube.com/watch?v=RiB9Ug37X_8

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,726
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +423 / 10 / -17
    Покер ръце:
  3. Alex

Alex
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    352
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +96 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Това че не се вписа в схемата на Юнайтед, Бербатов няма вина. Сър Алекс реши да я промени след двете поредни загуби срещу Барселона във финала на Шампионската лига и по този начин Бербатов отпадна от сметките му.

А иначе много се радвам как се разви първенството, бях го отписал преди тежката серия с Челси, Арсенал, Ливърпул и Тотнъм, но като излязохме с 10 точки от тези четири мача вече съм на друго мнение.

Много мразя туй Сити ей! Мама им богата! хаха

4. pkrjunkie

pkrjunkie
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аха, да той понеже барби игра и в двата мача с Барселона, та да се налага да променят схемата заради него.
    Иначе аз ако бях от манюн, щях досега да съм го намразил сър-а, нз вие как още го търпите...

5. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:

6. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,785
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    Много хора сравняват любовта към любимия отбор с любовта към жена. Аз не мога да го приема така. Това е една различна любов, тя трудно може да се опише и сравни. Това е отборът, който никога няма да изгуби любовта на привържениците си, това е отбор, който след 27 години суша в Англия в периода на доминация на Ливърпул намери правилния път и доверието в правилния мениджър, който го превърна в най-успешния футболен отбор във вътрешното първенство за всички времена и във втория най-успешен (засега) английски футболен отбор в евротурнирите. Това е отборът, който никога не е имал атрактивния стил на Барселона, защитата на Милан или неограничените финансови ресурси на Челси, Ман Сити и Реал Мадрид. За сметка на това, Юнайтед има нещото, което много от другите отбори нямат - АУРАТА. За всеки стъпвал на Олд Трафорд, това е пределно ясно. Там всичко е футбол. Там и чистачките знаят титулярния състав. Ще дам и личен пример: По време на обиколката на стадиона, след като се запознахме с гида за нея, решихме да тестваме знанията му, като го попитахме знае ли от кой отбор е тръгнал Димитър Бербатов. Бяха му нужни точно 5 секунди, преди да изстреля Пирин Благоевград със специфичния си манкуниан акцент и да ни хвърли в тъча. Оказа се, че човекът не е пропускал домакинство на Юнайтед за последните 50 години, освен 3 пъти по независещи от него обстоятелства. Не е нужно да коментирам, че със стъпването си на Театъра на Мечтите, изпълних най-голямата си детска мечта, мечта, която таях от онзи велик момент през края на 1994 г., когато тъкмо бях прогледал футбол и Лий Шарп мушна гол с петичка на великата прехвалена Барселона на Кройф и ме тласна към избора ми на любим отбор (тогава съм бил на 6): http://www.youtube.com/watch?v=l6EpPWqPejA

Снимките не мисля че се нуждаят от коментар също:

Последна редакция: 4 април 2012
  7. CobraStarr

CobraStarr
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    332
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ^Respect

На мен от малък любимите ми отбори бяха Ман Ю, Барса и Аякс. Сега следя само Барселона, но винаги ще симпатизирам и на останалите 2 отбора. Go Go 20th cup!

8. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,726
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +423 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Тея мачове ги помня тогава прехвалената Барселона на Кройф направи 2-2 в Англия и 4-0 в Испания:). Даже Ицето им бодна тогава:)

9. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,785
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    Не, те бяха много по-силни от Юнайтед тогава, както и сега, никой не го оспорва. Казвам велика и прехвалена, защото в същата година, когато всички очакваха Барселона да спечели нова КЕШ/ШЛ, Милан излезе и с един на пръв поглед дотогава прагматичен футбол им сви сърмите с 4-0 на финала, това все още е най-резултатната победа във финал на ШЛ.

10. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,726
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +423 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Този сезон отлично го помня, както и това 4-0. Беше голям мач, Ицето Ромарио и другите напълно обезличени, даже Ицето и картон си изкара, а Милан тогава не знам защо бяха толкова подценени като ако видиш състава им ще си кажеш че те са фаворит:)

П.п Спирам да пиша тука, освен ако не е за Юнайтид, че да не ви се меся:)

Последна редакция: 4 април 2012
  11. firata

firata
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    249
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Arsenal 'till i die bitchez

12. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,785
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    добре, фира.

13. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:

14. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Respect за темата!!!
    Колкото до наследника на Фърги - искрено се надявам да не е Моу. Искам отборът да играе футбола от времето на Кантона, Хюз, Кийно, Бекъм, Йорк, Коул, Солскяер и т.н. а Моу е пълната противоположност на това... :|
    Алън Пардю направи много силен сезон, става ми готино като си го представя начело на отбора. =)

15. AstraLa

AstraLa
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    885
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +112 / 2 / -6
    Покер ръце:
    Най-великия отбор в света! Миналия август ходих за първи път на "Олд Трафорд" - уникално!!

16. jecs86

jecs86
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    49
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Като споменахте, че водим с 5 точки се сетих, че имам авер, който ми звъни при всяка загуба на Юнайтед :D Много интересно как в края на всеки сезон спира да звъни :D

17. sirtoni

sirtoni
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    499
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ti go pomni6 az bqh na stadiona i rev rev hahha ama s kamerata sum snimal agitkata na BARCA na edin plo6tad как skandirat Българи Юнаци !!!!

П.п. И аз спирам да пиша тука, че да не ви се меся ....

18. Rumyana

Rumyana
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Най-отвратителния отбор на света! Мръсни, долни цигани!!!

19. sirtoni

sirtoni
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    499
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ето това незнам защо се случва в цял свят възхваляват любимия отбор при нас псуват другия ???

Агитките на Барса и Милан се надпяваха на площада и бяха заедно в любовта към своя
    отбор не скандираха к.. за този или онзи ....

20. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Не пиши повече в тази тема, моля. Няма нужда от хейтъри.

Сподели страницата