1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Makin’ money

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от dagarmi, 31 март 2016.

1. dagarmi

dagarmi
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, играя покер през свободното си време, като имам амбиция да се развивам и ще се опитам да дам, всичко което е нужно, за да се получи. Правя този блог, за да си следя прогреса и за допълнителна мотивация. Формата, който играя е 10$ Jackpot poker в Pokerhost. За незапознатите Jackpot poker e Spin and go, просто в мрежата на WPN. Нямам точна дългосрочна цел освен да се развивам и да качвам нива. Имам към 5к изиграни Spin-a в Pokerstars на нива 3-7$,от които съм breakeven като пари. По-късно мога да постна графики ако има желание. За сега мисля да постна само графиката от месец март.

Screenshot - 10$ Jackpot. Много малък обем, но не играх всеки ден, а някои дни съм играл по под 10 турнира.

Като цел си поставям за април да удвоя този обем – 2000 турнира с поне 60 chipEV. Играя на 3 маси.

Като банкрол не мисля да ъпдейтвам, само отбелязвам, че в момента след downswing съм с ~900$. Това е, ако някой има въпроси ще отговарям. Поздрави.

Последна редакция: 2 април 2016
    • Like Like x 2
  2. Twitchy

Twitchy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    211
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +140 / 9 / -3
    Покер ръце:
    gl

3. dagarmi

dagarmi
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Месеца започна зле, ще ъпдейтна след няколко дни. Като цяло ще гледам да ъптдейтвам поне 1 път седмично. За да не е празен поста ще постна графики от турнирите ми в Покерстарс.
    3ки
    5ци
    и 7ци.
    Късмет по масите

• Like Like x 1
  4. dagarmi

dagarmi
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, месеца не започна добре, но нещата взеха да се пооправят. Сигурен съм, че не правя нищо различно в периодите, в които EV-то ми не върви, но просто когато е зле ме демотивира и ме кара да се съмнявам в играта си - това е нещо, което трябва да оправя.
    Графиката до момента - изоставам с обема, трябва да наваксвам ако искам да си изпълня целта.
    Ами това е. Лека вечер

5. Gabrielaa

Gabrielaa
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    gl ;)

6. DarkAvenger

DarkAvenger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    87
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +19 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това с демотивацията и съмнението в играта ти при лошите рънове е доста често срещан проблем при спиновете, лекарството за мен е да си избистриш един достатъчно солиден прифлоп геймплан във всяка възможна ситуация, който си сигурен, че е печеливш, ако при всеки лош рън се започва с експерименти, промени в играта и тн., това обикновено не води до по-добри резултати. Been there, done that.

По-малко енергия и мислене прифлоп, повече концентрация и фокус над постфлоп играта, по-малко стейшънване са напълно достатъчни за добри уинрейтс в хоста, а и в старса, на лоу и мид туровете.

7. dagarmi

dagarmi
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси за съвета - както казах не мисля, че играя различно и не си правя експерименти, въпреки това е адски демотивиращо и трябва да се науча да се справям с това.
    Все още изоставам с обема за месеца, не искам да ъпдейтвам прекалено често, защото не мисля че има смисъл да се гледат резултатите през 50-100 турнира - ще ъпдейтна след няколко дни.

8. dagarmi

dagarmi
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    24
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, днеска нямах никакво желание за игра и за това реших да си взема ден почивка. Също така започнах да играя на две маси, тъй като се чувствам по-концентриран и по-наясно със случващото се в ръка. Обема от това страда много, но за сега ще продължа да играя на 2 маси. Графиката за месеца до сега: [​IMG]
    Не се заблуждавайте, по това, че рънвам добре на чипове - с парите не е така :D

• Like Like x 1

Сподели страницата