1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Looking for a Staker

Дискусия в 'Обяви' започната от kardzhaligrind, 1 декември 2010.

1. kardzhaligrind

kardzhaligrind
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте на всички !

Първо, не се познавам с никой от форума, вършил съм само 1 малка услуга на SPitFire - прехвърлих му пари от моя ФТ акаунт, тоест до някakва степен той е единственият, който може да гарантира за мен и все пак това също е под въпрос. Давам всякаква лична информация само и единствено на хора, които проявяват интерес, познавам се и лично със Стамен, което все пак е някакъв гарант.

Поради поредица от неприятни случки в покера и извън него съм принуден да си търся т.нар. staker за нивото 11 $ HUSNG 4 man в ПС. Общо взето имам малък sample size, но съм сигурен че мога да бия нивото за доста добър ROI. Профита с бонуси се дели както следва 50/50, като просто се уговаряме за период през който ще важи сделката. Гарантирам поне 150 4 man турнира месечно, бройката не е голяма, но просто нямам по-голяма възможност за игра в момента, а и като цяло играя само по 1 маса и имам желание да качвам нивата. Tъй като сам малък банкролл нит - 50 BI за мен са достатъчни :)

Ако някой има желание да попита нещо, нека заповяда :)
    Качвам 3 графики :
    PS 4 man 11 $, PS all games that i have in my hem, AB/UB all games that i have in my hem

Успех по масите на всички !

2. Razziel

Razziel
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    176
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +2 / 0 / -1
    Покер ръце:
    lol kazvash che si faliral , a postvash grafiki na koito si samo +
    a i pechalbite ne sa vajni . Samo provalite mogat da te prevurnat v dobar igrach , a ne uspehite.

Последна редакция: 2 декември 2010
  3. kardzhaligrind

kardzhaligrind
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Поствам графики за нивата на които искам да бъда стейкнат, не поствам графики на 1/2 ХУ, където загубих доста пари и това доведе до проблемни времена.

4. sporttman

sporttman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    132
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Mnogo si dobyr... nqmam 1 stotinka ina4e vednaga ti davah vsi4ko koeto imam ;)

Сподели страницата