1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Life/poker diary

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от wicked, 13 май 2015.

1. wicked

wicked
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Хола :) Първо да кажа, че винаги съм се кефил на хора, които ъпдейтват блогове ежедневно и винаги четенето им ми е действало много мотивиращо.
    Реших да направя една такава тема основно защото като шервам нещата, които ми се случват се чувствам много по-щастлив дори като е под формата на
    онлайн блог (предполагам)

Друго нещо, което ме надъха да отворя такава тема е това изказване от уабит:

"Доста мислих дали да пускам тема, но има една особеност при мен. Много съм дисциплиниран, но обикновено това се случва само когато не ангажирам само себе си с целите си. Това, че съм отговорен и пред други хора винаги ми е помагало във всякакви аспекти."

Не е напълно вярно за мен, понеже не съм чак МНОГО дисциплиниран, но все пак важи това, че като съм отговорен пред други хора се старая много повече.

В момента играя HUSNG hyper turbo с среден вход ~$50 и най-вероятно скоро ще шотвам по-нагоре. Вкарвам и някое МТТ от време на време както и лайв
    кеш и МТТ като има покер травъл или нещо подобно.

Като цяло ще говоря не само за покер а и за лайв силни неща, които ми се случват така че се надявам да е интересно :)

Това е за сега :) Ще се радвам да ви действа мотивиращо да следите развитието ми. Моето и на другите момчета, които са се ангажирали с подобни инициативи.

• Like Like x 6
  2. wicked

wicked
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 0 / -0
    Покер ръце:
    TILT?!
    За добро утро малко се тилтнах ... доста рядко ми се случва(обикновенно като ми падне нета :D), ноо да ... ядосах се леко.
    Отварям масите и ми сяда един семи-фиш на 2 маси при което на едната ме бие 8-0 на другата сме равни. Накрая започнах да го обръщам и той ми снап деклайнна, което нали си е стд, но това не го прави по-малко гадно :D
    Най-вероятно няма да ъпдейтвам толкова често след всяка сесия, но ся съм яко надъхан хах

От негова перспектива :/

Направихме една обучителна сесийка сега с няколко съграйндари, като стана по-добре от очакваното и мисля да се залавям с 2-7 трипъл дроула хахаха ще е много фън

3. wabbitt

wabbitt
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    496
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Nice. Супер е, че повече хора се зарибяват да водят подобни блогове :) Повечето играчи обичат да гледат от страни, пък аз винаги в развитието си съм имал желание да следя подобни теми, за да си сверявам часовника. Will follow.

4. winday

winday
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    375
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +24 / 5 / -1
    Покер ръце:
    Ъпдейтвай редовно ще следя :)

5. ilpm

ilpm
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    595
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 2 / -2
    Покер ръце:
    +1 колкото повече , толкова по-добре(графики :p)

6. wabbitt

wabbitt
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    496
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Според мен не е лоша идея да се направи отделен раздел за подобни теми. Мисля, че ще е хубаво да са отделно, а и ще подейства като стимул и за други играчи. Just a suggestion ... началниците ще преценят :D

• Like Like x 3
    • Agree Agree x 1
  7. nandrolon

nandrolon
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    16
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз ще следя с интерес.
    Успех

8. wicked

wicked
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Изкъртиха ме на 2-7 :/ Но пък има стъд след малко та отидох да си взема едно кафе и ще се цъка ол найт! Много добре ми действа да отварям 1 мтт за фон на хиперите ... Вкарвам доста повече волюм щото искам не искам трябва да съм пред компа.
    Грайнда иначе днес върви супер. Направих около 80 игри с въпросният фиш рег като по едно време играхме 4 маси. За сега рънва добре, но няма къде да бяга :D След малко като отида пред ПЦ ще постна една графика с резултатите ми за годината до сега щом ilpm иска графики (ебавам се да брагна малко просто хахах) :p

9. wicked

wicked
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Като липсват ~2к турнира. Иначе без да искам попаднах на първият ми блог ... мн голям оптимист с таргетите съм бил хахах :) - Goals and Thoughts | Grinders.org

• Winner Winner x 1
  10. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    да разбирам, че не си доволен от резултатите ли ?

11. winday

winday
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    375
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +24 / 5 / -1
    Покер ръце:
    Маринка да не тилтна от мача, че хейтваш тука :D

12. wicked

wicked
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    32
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +35 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Честно да ти кажа нямам на идея как си разбрал подобно нещо ;)
    Вчера играх до към 3 ... доста ме понабиха ... 1.2к под ЕВ съм. Като цяло си гледам резултатите веднъж на седмица ама нещо в последно време пак съм се отпуснал.
    Днеска цял ден нямах ток :X Ей сега го пуснаха и се мятам ... НЛ сингъл дроу 2-7 тайм! :D

Започнах да чета книгата на slowhabit ... тя е по-скоро ментал и доста идеи ми хрумнаха от там.

Последна редакция: 14 май 2015
  13. winday

winday
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    375
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +24 / 5 / -1
    Покер ръце: