1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Leak Buster

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от TuttoLotta, 9 февруари 2011.

1. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Опитвал съм пробната версия на програмката,но голяма част от опциите не са достъпни,но като цяло ми изглежда добра.Какво мислите за програмката и заслужава ли си Про версията 80$?

2. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Аз ползвам по-малката версия (за 50$) и ми показа че играя А или А+ и имам много малко грешки... и бях мнооооого назад :D
    Иначе ми показа няколко leak-а дето уж ги знаех ама... явно са по-големи отколкото предполагах. Според мен си струва парите. Даже скоро трябва пак да я пусна, да видя как се справям с adjust-ването :)

Иначе като недостатък... много мисли, но това сигурно ми е от базата данни (600к ръце) и не особено бързия компютър (2GB рам (бавен) и 2х2Ghz процесор).

3. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    240
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Каква е тази програма? Част от ХМ ли е?

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Да

5. Tapun4o

Tapun4o
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    110
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Лиик на самата програма е, че разглежда дадено действие само по себе си извън контекст и го дефинира като правилно или грешно без оглед на целите и резултатите от него.

6. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Ами тя е статистическа програма (сега си го измислих този термин), тоест има някакви статистики дето са печеливши и има различни отклониеня от тях и в зависимост от степента на разминаване ти дава че нямаш лийк, имаш потенциален лийк или имаш голям проблем. Нещо такова е. Все пак е интересно да се види от къде "изкускаш" най-много пари и да помислиш какво може да се направи по въпроса. Даже има hint-oве и дори цели клипчета, които ти казват как да решиш проблема :)

Според мен си заслужава инвестицията

7. Lakov

Lakov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    570
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Easy, да те питам като си го купиш leak buster-a можеш ли да го ползваш пак на 2 компютъра, както самия ХЕМ.

8. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    240
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    що не пуснете 1 видео как се борави с това чудо, за да ни зарибите да си вземем и ние. Сега като чета - наполовина се навивам - друго си е око да види...

9. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Мен не ме кефи тая програмка. Според мен е подходяща да си тестваш покер бот-а, ако си направиш такъв - дали е добър и до го оправяш. За хора не става, сети се за ronnie2506 - срещу него трябва да играеш call station. А leak buster-a ще изкара, че играеш супер грешно. Ако играеш на 10нл - оптималните статистики са едни - 200нл са други, а ако играеш deep stack 250bb да речем е съвсем различно. Leak buster-а не отчита нищо. Напълно съм съгласен с Tapun4o.

10. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Е нали туй ви обяснявах - общо погледнато статистически на дадено ниво (май за нивото, ама не съм сигурен). То всичко в покера е до конкретна ситуация - затова няма начин да правиш едно и също всеки път срещу всеки и да печеливш играч.
    Според мен пак върши работа - дават ти и филтри за ХЕМ-а и т.н (не че не могат да се намерят от другаде). Може да си разбиеш играта на много малки елементи, да видиш точно в какви спотове даваш най-много пари и да ги оправиш. Общо взето това е смисъла на програмата :)

11. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Когато си вземеш програмката,горе долу до колко видеота и статии имаш достъп?В момента аз мога да гледам за защита на блиндовете и 3бетването.

12. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Как да видя? То ако имаш лийкове - тогава ти ги показва. Ако не - не ти показва :)

13. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Значи добре че никакви видеота не ти показва :) иначе сигурно има от някъде да си ги пускаш.Аз се регнах в Цион Покер(http://www.pokerzion.com/) сайта от който правят видеата за ЛБ,без да плащам,почнаха да пращат статии на имейла,но от 1вите 2 които получих,ако са на такова ниво - общи приказки само и другите им видеа към програмата няма никакъв смисъл.Все пак предполагам че е такова нивото,заради това че тези статии по имейл са безплатни.

14. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    На дали всички видеота от LB са от там. Все пак Via Myth ли къв е там имаше едно видео.

15. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    става програмката, за смал стейкс върши работа