1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by Sergo90, Jan 30, 2014.

1. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +375 / 11 / -82
    Poker Hands:
    Hand History for Game 42237781 (Boss Media or Party)
    $500.00 USD NL Texas Hold'em - Thursday , January 30 , 10:56:17 ET 2014
    Table Uranus6Max (Real Money)
    Seat 5 is the button
    Seat 3: gonzalo84 ( $146.60 USD )
    Seat 4: Hero ( $1069.75 USD )
    Seat 5: nutsinho ( $632.70 USD )
    gonzalo84 posts small blind $2.50 .
    Hero posts big blind $5.00 .

Dealt to Hero: :Ks: :Kh:
    nutsinho raises $10.00
    gonzalo84 folds
    Hero raises $30.00
    nutsinho raises $84.00
    Hero calls $59.00

FLOP ($190.50)
    :Jh: :7d: :Js:
    Hero checks
    nutsinho bets $64.00
    Hero calls $64.00

TURN ($318.50)
    :Qd:
    Hero checks
    nutsinho checks

RIVER ($318.50)
    :Jc:
    Hero bets $911.75
    nutsinho calls $474.70
    Hero shows :Ks: :Kh:
    nutsinho shows :Ah: :As:
    Hero wins $437.05 USD from main pot
    nutsinho wins $1264.90 USD from main pot

2. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +375 / 11 / -82
    Poker Hands:
    шип/чек рвр ? с какво бихте шипвали и какво ч/к и какво ч/ф
    и какво мислите за на лошия рейндж

3. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    78
    Ratings:
    +327 / 3 / -3
    Poker Hands:
    Този спот е интересен, когато е 3бетнат, а не 4бетнат пот и на ривъра дойде бланк. Според моите наблюдения повечето хора чекват търна с Qx, TT-АА и бетват AK, AT, Jx, QQ и така като мините чек/чек търна и ти бетнат ривъра рейнджа им остава капнат до АА?

В конкретния спот на ривъра рейнджа му мисля, че е Qx, КК-AA, и някакъв тотален еър, с който се отказва, твоя рейндж изглежда като AJ, KJs, QQ-AA, AQ, АTs, AК? Ако мислиш, че често ще валюбетва Qx + че може да реши да блъфира ривъра, с някои от ръцете, с които се отказва на търна изглeжда ч/к е по-добре?

4. Slowninja

Slowninja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +97 / 6 / -2
    Poker Hands:
    Първо къв е тоя сайзинг пре? забелязвам тенденция при някои регове да 3бетват пота или по-малко ББ на БТН което усещам че доста ме олеснява на бутона, но и нямам кой знае какъв семпъл да кажа със сигурност. Второ ривъра зависи от типа ръце с които 4бет-блъфира донякъде, как играе 4бет постфлоп и вече по-важно как искаш да играеш рейнджа си на ривъра. Предполагам, че 88-1010, са част от рейнджа ти и няма да ги обръщаш на блъф(всъщност аз не виждам въобще с какво ще блъфираш освен някое АКс примерно да имаш 1-2 комбота). Тоест рейнджа ти се състои от ТТ-88 87с(зависи от 4б тенденциите му предполагам) + AQs(отново зависи дали сбетва АК, но мисля че можем да колнем AQ бдфд 3 комбота) + AJ ако не си направил друго префлоп с него + слоуплейнати АА КК и АКс(пак не мн комбота). Неговия рейндж ще има [Qx + АА КК Jx може би] + [99-ТТ] + [еър]. Та в такава ситуация си мисля, че ч/к(или шип зависи от сайзинга му) е по-добре за такава динамика. Също май е по-добре да бет/фолдваш Qx част от времето за да поставиш ъндерпеърите в решение(+ балансираш 1-2 комбота АКс блъфове :D) и няма нужда от голям сайзинг за това, а той няма да те ререйзне на блъф тук(би било хубаво да имаш Jx в рейнджа си(същия сайзинг) в случай че е способен). А Qx а не КК защото с КК не блокираш Qx, които той ще бетне. Вече с предишно хистори/рийдове би било по-различно ма тва ясно.

5. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +375 / 11 / -82
    Poker Hands:
    yy :)
    мерси пичове иначе в 3б пот си е стандарт 3брл тук е интересно и бай да уей не бих имал 5б рейндж вс него тук (надали той го знае обаче) т.е имам доста повече валю ръце и ръце по-хубави за шип (на блъфф) тъй като КК е мега тин (особено 1.5х пота) след като обмислих по-добре ръката
    бих имал АКс всички комбота както и АА КК QQ +v range-a si имам повече куадс ръце от него така че е тоо тин за да шипваме там ...благодаря за мненията

Share This Page