1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by folka, Nov 8, 2011.

1. folka

folka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -1
    Poker Hands:
    Hand History for Game 3018961166 (IPoker)
    $20.00 USD NL Texas Hold'em - Tuesday , November 08 , 10:18:16 ET 2011
    Table Amazon (Real Money)
    Seat 5 is the button
    Seat 1: HeyJarv ( $20.00 USD )
    Seat 3: Hero ( $20.00 USD )
    Seat 5: chiromancer ( $21.88 USD )
    Seat 6: lowakis ( $20.93 USD )
    Seat 8: antonis1975 ( $4.81 USD )
    Seat 10: porkypies ( $20.00 USD )
    lowakis posts small blind $0.10 .
    antonis1975 posts big blind $0.20 .

Dealt to Hero: :Ks: :Kc:
    porkypies raises $0.80
    Hero raises $2.40
    chiromancer folds
    lowakis folds
    antonis1975 folds
    porkypies calls $1.60

FLOP ($5.10)
    :4d: :Ts: :5h:
    porkypies checks
    Hero bets $3.82
    porkypies calls $3.82

TURN ($12.74)
    :5s:
    porkypies checks
    Hero bets $13.78
    porkypies calls $13.78

RIVER ($40.30)
    :Th:
    porkypies wins $38.29 USD from main pot
    porkypies shows :4s: :4h:

2. folka

folka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -1
    Poker Hands:
    21/17 и ми плаща с 44 от УТГ 3бета ???? Какво мислите ,аз го слагах на високи тузове или висок покет??

рейз УТГ 17%(41) , фолд 3б 64%, фолд сбет 50%(8) ,фолд сбет в 3б пот 33%(3)

3. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    78
    Ratings:
    +113 / 2 / -3
    Poker Hands:
    Доста хора плащат 3бети с ниски чифтове, дори и аз го правя но ако сме поне 3ма в ръката. Трудно е да не си дадем целият стак в такива ситуации

4. folka

folka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -1
    Poker Hands:
    да де,плащат ама за 21/17 на 20НЛ аз лично мн рядко съм виждал някой да бетне от УТГ с 44 , и то не нормален бет а 80ц ,и да ти колне 3бет на всичкото отгоре 21/17. Специално за ниските нива като 20НЛ не смятам ,че с 44 от УТГ трябва да се бетва,не е ли така????

5. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +56 / 7 / -3
    Poker Hands:
    Фолдваш ли 44 от УТГ?
    За мен неговия кол префлоп е слаб. Но по принцип да се плаща с нисък покет пеър 3бет е оферта точно, когато си сигурен, че опонента е с монстър.
    Т.е. Ако те слага на QQ+ има повече смисъл да плати отколкото ако допуска, че рейнджа ти е по-широк...

Last edited: Nov 8, 2011
  6. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +375 / 11 / -82
    Poker Hands:
    принципно не е добър неговия кол,но има и други фактори,които биха могли да окажат влияние :)
    примерно човека има доста инфо за тебе,може да играе супер добре вс теб в 3бетнати потове,има много наблюдения как играеш в 3бет потове,(тайминг,сайзинг етц...) което не е много вероятно и по скоро не вярвам да е така и дори да е така аз мисля,че ти ЕПвсМП 3беваш само АА и КК евентуално понякога и QQ,така че като цяло му е зле кола и ти би трябвало да се радваш,защото печелиш пари по този начин :)
    тейк а ноут анд кийп ролин :)
    горните неща ги написах,за да се замислиш просто в/у играта си,щото това което виждам от теб като ръце и особено коментари след тях ме кара да си мисля,че ти си под аверадж за 20нл и трябва много да учиш,за да биеш нивото (и да не си губещ вс повечето регове)... Казвам ти го това със добри чувства,да не земеш да се обидиш :)
    имо ти трябва повече време прекарано с ХЕМ и не просто да постваш някакви статистики,а идеята е да се научиш да си вадиш поуки от тези статистики и просто да знаеш кое какво означава ...
    П.С мисля също,че имаш доста слаба психика и някои по-лош суинг и си бъсто(не само банката ) но евентуално и психически бъсто :)
    П.С-2 = Аз пък обичам да сядам на една маса със Сульо и Пульо,защото това носи пара :)
    ноу офенс к ?

7. Razziel

Razziel
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    33
    Ratings:
    +2 / 0 / -1
    Poker Hands:
    beta ti na turna e dosta zle . toi te slaga na AK KK AA QQ
    bih predpochel check/reraise ( da si pomisli che si s AK ) taka ili inache slagash oponenta na 2 outer nqma kakvo da defendvash .

a puk ako imas AK togava e dobre da si betnesh turna po otzi nachin zashtoto oponenta shte ti dava dosta credit i shte si foldva middle pairite vseki put

8. folka

folka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -1
    Poker Hands:

хехехе трябва да се пробваш за ЯСНОВИДЦИ :D :D :D . Реално нещата наистина стоят така,доста неща не са ми ясни(термини , ХМ и т.н.),и трябва явно уроци... По принцип избягвам да играя срещу регове защото всеки път като ме 3бет(или стане някакъв екшън) и като не удара на флопа нищо(това в ситуаций ,когато съм АК АQ) и нз какво да правя ,което е мн лошо.Иначе за психиката ,ебееееееееееем и майкооооо материнааа , голям нервак :D :D

Share This Page