1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Кратки новини преди края на месеца

Дискусия в 'Покер новини' започната от Admin, 28 ноември 2009.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,153
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +14 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Ъпдейтнати са повечето класации за Rake Races и Покер Семинара.

Тъй като DIDI8 и Zografa заедно с beanit представят топ залата Unibet Poker на турнира в Кулата и комуникацията е зле, ще може да обявим наградните фондове за декември вероятно утре. Mалко късно, но няма да ви разочароваме :).

PropagandaPoker ще ни помогнат да поддържаме нашия Betsafe (Ongame) Rake Race през декември, наградният фонд вероятно дори ще нарастне до $600.

Относно моето скромно предизвикателство в Offsidebet - пред мен има 5-6 души. Имам само 300 и нещо рейк за месеца, но смятам да разцъкам последните дни. Всеки пред мен (ANTIHERO) ще получи $50.

2. TheRocket

TheRocket
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    602
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +15 / 0 / -1
    Покер ръце:
    didi го взима турнира

3. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,267
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +333 / 8 / -24
    Покер ръце:
    Май Пешев ще го взима :)

4. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    za rake race iska li deposit :O
    П.П Преди мн време имах ацц в офф-а да усетя софта и имам парички :О

5. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    В какъв смисъл депозит? :) трябва да играеш на маси с истински пари, за да правиш рейк или ръце които да се зачитат, ако разбирам въпроса ти.

А ако имаш регистрация вече, най-вероятно е през друг афилиейт, ако е така за съжаление няма да може да участваш в нашите промоции, добре е да провериш как си регистриран и какви промоции може да ползваш :) bg@offsidebet.com

Сподели страницата