1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Край с pokerstars.fr - може би

Дискусия в 'PokerStars' започната от bavaretca, 8 август 2014.

1. bavaretca

bavaretca
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Днес реших да по цъкам в старс.фр и след дискусия със съпорта им на en. всичките ми средства са ми ги прехвърли ли в бг версията след пускането и, и не можело да се играе вече там поради лиценза за БГ.Пробвах да депозирам на ново и ми изписва че от този регион не може да се депозира и играе с реални пари.Влизам си без проблем в акаунта но няма смисал.И при вас ли е така?

2. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Нормално е това, след като вече има Pokerstars.bg
    Всички Българи вече играят САМО в БГ версията на сайта, където ще имат достъп до всички играчи от .com
    Старс винаги са гледали да взиамт лицензи и да спазват правилата, все пак крайната им цел е да са първата зала с глобален лиценз.

3. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    420
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Thank you for your email.

Unfortunately, it is not possible to transfer assets from a .FR account to a .BG account.

However, you will be able to keep any account you have on PokerStars.FR or PokerStars.IT, and continue to play there, even if you have an account on PokerStars.BG. The PokerStars.BG client does not change any of the rules that apply to our other licenses.

Take note that PokerStars.BG, PokerStars.EU, PokerStars.COM are "shared liquidity" licenses -- meaning that players from each market can play against each other and participate in the same games -- and players may NOT have more than one account across these licenses.

While you may only maintain an account on PokerStars.BG, and are not permitted to have an account on any of the sites where you can play against players from all over the world (PokerStars.COM, .EU), you may keep any account you may have on PokerStars.FR or PokerStars.IT.

We hope this answers your question, but please let us know if there is anything else we can do to help.

Regards,

Bruno
    PokerStars Support

We are poker !

4. gazavat

gazavat
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    445
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тоест са ти прехвърлили парите от Старс.фр в Старс.бг?

5. KKrushed

KKrushed
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    172
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +56 / 5 / -2
    Покер ръце:
    @girru
    И сега можеш ли да играеш още във френскиия? Ако да, в България ли живееш? Мен ми казаха, че вече нямам право да играя там и ми прехвърлиха всички ФПП и ВПП към пс.бг, а парите си ги тегля към банката.

6. girru

girru
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    420
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Thank you for your e-mail.

Yes, we confirm the previous statement. You will indeed be able to keep your PokerStars.FR account "mayanfactor1" and continue to play there.

However, as long as your are located in Bulgaria, you need to play using your PokerStars.BG account "mayanfactor".

If there is anything else we can do for you, please let us know.

Regards,

Gilles G.
    PokerStars Support

Леко ме тролнаха просто :) ГГ е .фр чакам да ми пишат как да си прехвърля FPPs и Т€ ...

7. KKrushed

KKrushed
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    172
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +56 / 5 / -2
    Покер ръце:
    Ясно. Мамицата им мръсна на тъпите франсета, не стига, че ни спират достъпа, ами се и заяждат сега за всички документи и т.н.

Сподели страницата