1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

кол за сет валю след 3бет префлоп

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от aimless, 29 май 2014.

1. aimless

aimless
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Здравейте,
    Това е първия ми пост във форума. Моля за разбиране, ако не съм уцелил мястото.
    Играя микро (zoom) от няколко месеца и се старая да играя АБЦ.
    Иска ми се да добия повече яснота относно начина по който да пресмятам кол с чифт за сет валю след 3бет префлоп. Моля да се има предвид, че след трибет играя QQ-22 изцяло и само за сет, защото на тази игра 3бет префлоп обикновено значи АА или КК, а се старая да избягвам трудни спотове. Също така ме интересува дали има смиъл да колвам ако не съм открил аз. Т.е. след рейз и рирейз на други двама. Оценявам, че все пак, макар и рядко в такъв случай има и риск от 4бет.
    Доколко е важна големината на рейза към пота и доколко към дълбочината на ефективния стак? Вярвам, че шанса за стакване ако ударя е голям, имайки предвид тесния рейндж на злодея, но не знам как да го сметна. Колко ми се увеличава очакването, ако има и платили 3бета?
    Благодаря предварително!

2. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    http://pokerpravila.org/ разгледай има доооста неща, които ще ти бъдат от полза!

3. aimless

aimless
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Благодаря! Наистина има хубави неща.