1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Когато лошия рън налегне?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от rimpev, 17 октомври 2009.

1. rimpev

rimpev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    206
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    От 2 дни насам имам ужасен рън, ама наистина ужасен! Винаги се почва така- сядам на масата, за 10 минути правя някакви пари, и след което се почва един цикъл, от който имам чувството че няма излизане. Имам чувството че всички играчи (включително софтуера който отговаря за пускането на карти) играят срещу мен! K-K срещу 9-10 (на флопа 10 бетвам той плаща на търна дама бетвам той плаща на ривъра 10?!), А-К срещу К-К (на флопа излиза асото, той набива аз плащам на ривъра К?!), Q-Q срещу Q-J (удрям дама на флопа на пича му излиза стрейта накрая), A-K срещу A-J (излиза му стрейт) и още тонове ръце в които имам 2nd nuts и другия ми отваря nuts...

Та въпросът ми е какво правите когато ви налегне лошия рън и колко време продължава при вас? Защото съм си изгубил половината банка за 2-та дни, просто губя 3би, ставам за 1 час, после пак сядам, пак 3би, после пак ставам, след 1-2 часа пак сядам и т.н...

Последна редакция: 17 октомври 2009
  2. ivan111

ivan111
    Expand Collapse
    Banned

Съобщения:
    42
    Трофейни точки:
    0
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Лошия рин може и да продължи до към 250к ръце. За това по добре не мисли за него ами се опитваи да играеш всяка ръка възможно наи-добре пък печалбите ще доидат.

3. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,195
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Свали нивото. Ако тези -3 стака ти влиаят за целия ден - не играи цял ден. Аз не играя по 2-3 седмици, ама това не ти го препоръчвам.

4. rimpev

rimpev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    206
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    По-ниско ниво от 4NL накъде? :) мен не че просто ми влияят, НЕ Е ЧЕСТНО ДА ГИ ГУБЯ разбираш ли? Иначе със тях без тях все ми е едно, ако пича си ме бие нормално няма проблеми, ама разбираш ли да дроува за 1 аут и да му излезне? Даже ще покажа какво ми се случи преди малко (и повярвайте ми, такива бед бийтове ги виждам по веднъж на 10 минути):

Hand#2021015034001462 - Rome (6-max) 15034 -- $0,02/$0,04 NL Hold'em -- 2009.10.17 - 19:39:26
    Seat 1: Suit***1 ($1,46 in chips)
    Seat 2: quik***2 ($10,31 in chips)
    Seat 3: tach***3 ($1 in chips) DEALER
    Seat 8: jezu***8 ($4 in chips)
    Seat 9: rimpev ($4,41 in chips)
    Seat 10: twoj***10 ($2,86 in chips)
    twoj***10: posts small blind $0,02
    Suit***1: posts big blind $0,04
    Dealt to rimpev [Kc,Tc]
    quik***2: folds
    tach***3: raises to $0,12
    rimpev: calls $0,12
    twoj***10: folds
    Suit***1: calls $0,08
    *** FLOP *** [Kh,Тd,5c]
    Suit***1: bets $0,04
    tach***3: is all in 0.88
    rimpev: calls $0,88
    Suit***1: folds
    tach***3: shows [Qc Qs]
    rimpev: shows [Kc Tc]
    *** TURN *** [Qh]
    *** RIVER *** [Qd]
    ***SHOW DOWN***
    tach***3: wins $2,04 with Four of a Kind, Queens

Чук съм нали? :) Айде да не ви вадя хистори от останалите бед бийтове щото 1. Ще задръстя сайта 2. На вас ще ви стане лошо (камо ли на мен какво ми е било)

Последна редакция: 17 октомври 2009
  5. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    това е част от играта и неможеш да го контролираш, концентрирай се върху това което можеш, поствай ръце в сайта, учи се, гледай клипчета и т.н. Важното е да взимаш правилни решения, резултатите нямат значение и рано или късно по-добрият ще победи :)

6. orient33

orient33
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами приятел, спрях да се оплаквам и въобще да се замислям над бед бийти, след като наскоро един приятел и потребител на сайта ми даде няколко графики на разни онлайн играчи, които рънват с по 250 хиляди под Очакваната Певалба (ЕВ) и повече, което сметни колко бед бийта и за какви пари са...

7. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,009
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +248 / 25 / -33
    Покер ръце:
    Като ме удари лошия си правя позитивен плейлист на winampa ... точно както в момента
    А шлима и беанит ме псуват, защото спамя в irc с доста смислени неща от рода на : DHASJKDHASKDHA

8. orient33

orient33
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Има ли канал на сайта ?

9. William

William
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    119
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    #propoker :)

10. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,195
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Това е брутална игра - точно затова я харесвам :)

11. rimpev

rimpev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    206
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Update: Най-после да излезна на + след сесия- цели 2би (може да е малко ма от там се почва след bad run :D )!!!!

Между другото можеха и да са 4 обаче леко се осирах когато имах монстър та ме беше страх да залагам много защото допреди няколко часа със такива монстъри ме ребреха като куче :)

12. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Когато лошия рън налегне, настават кофти времена за клавиатурата.

13. rimpev

rimpev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    206
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Update 2: След като безмалко да се бъстна (останах с 30 долара) днес за 1 час някакси (и аз не разбрах дори как стана) получих heater и в момента съм горд собственик на цели 60$!!! Nice! :D

14. epedos

epedos
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    37
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Aми за конкретния пример коментара ми е, че два чифта са най-разоряващата ръка в покера = happens every single time :/

15. elbotron4ev

elbotron4ev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    71
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    аз за 2 дена на 4нл бях загубил кам 120 евро така че знам какво ти е нема се плашиш много насран лимит какви раце сам виждал-72 срещу моите QQ олл ин прф флопа 772 , 46 на AA олл ин прф за 18 евро пот хоп стрейт :)

16. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    416
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мдаа,докато се оплакваме,че няма риби,като ни пуснат в аквариума и почваме да се оплакваме,че са прекалено много.:)

17. anpassan

anpassan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    То бива нагласации ама като тези в ипокер няма никъде.Бях се зарекал никога там,но офсайд офертата беше много готина.
    Ама може ли за 2 часа сесия 4 пъти set over set.Като 2-та с/у 1 и същ рег.

18. chavko

chavko
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    198
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    6tot ne si igral v ongame zatova misli6 taka

19. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +288 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Превъзбудил си се и говориш глупости, iPoker е най добрия софтуер от към up-down runnig, най балансирания и най близко до реалноста. Играл съм почти навсякъде и много добре мога да направя разликата. В Прима примерно тези up-downswing ове са много по брутални и много по чести и се усещат най вече на ниските лимити където се играе предимно картата. Примерно да направиш 10 бай ин за 2к ръце и съвсем скоро да ги изгубиш пак за толкова ръце е често явкение за тази и други мрежи.

Не мога да повярвам, че се опклаваш от сет овер сет, защото в дълъг период тези ситуации винаги ще са изравнени и колкото пъти ти си бил с по ниския толкова пъти ще бъдеш и с по високия сет.
    За мен iPoker е най приемливия софтуер от всички и това съм го преценил на базата на достатъчно изиграни ръце в много други мрежи.

Глупаво е след някоя лоша сесия и веднага да теглим сиктирите на софтуера и да го обявим за нагласен. Трябва да се изиграят достатъчно на брой ръце най малко 100хил. а най добре е поне 500хил. за да е достоверна графиката и да се правят някви сравнения. Най важното за мен в един софтуер са up-downswing овете защото при някои софтуери те са по динамични и това не е добре, защото честите даунсуингове в които се губи много за малък брой ръце, водят неиминуемо до тилтове от които се губи също много и от тук се получава разликата.

20. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И айпокеро ригнат за 18к ръце 20би подЕВ ай сиктир с тез хиии марки