1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by Ghost, May 18, 2015.

1. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +47 / 0 / -1
    Poker Hands:
    http://www.holdemmanager.net
    NL Holdem $0.30(BB) On Game Game#5449000899253

Nexab2 ($71.13)
    Smearbody ($32.45)
    leetheguf ($34.92)
    Arsenaali11 ($56.45)
    Hero ($68.09)
    ptolemey001 ($30.45)

Nexab2 posts (SB) $0.15
    Smearbody posts (BB) $0.30

Dealt to Hero: :Kh: :Kc:
    leetheguf calls $0.30
    fold ,
    Hero calls $0.30
    fold ,
    Nexab2 raises to $1.80
    fold ,
    leetheguf calls $1.50
    Hero raises to $4.95
    Nexab2 raises to $11.25
    fold ,
    Hero calls $6.30

FLOP
    ($24.60) :7d: :Td: :3h:
    Nexab2 bets $12.30
    Hero calls $12.30

TURN
    ($49.20) :7d: :Td: :3h: :8h:
    Nexab2 bets $47.58 (AI)
    Hero folds
    Nexab2 wins $46.74

Лимпвам с идeята чe и двамата на блиндовeтe са рeговe и обичат да скуизват много и хоп воала , малкия го прави.4бeтвам го с по малко защото нe мислeх чe има ръка и да повлeка понe рибата който e 64/0 за 60на ръцe.Когато мe 5бeтна сeга съжалявам чe нe го минрeйзнах и ако сe нашиe да фолдна.
    Агрeсивeн рeг e 27/22 с 9 3бeт от СБ и 10% скуиз , бeлeжкитe за прe са чe срeщу мeн в 90% от ситуациитe мe 4бeтва с JJ+ като няколко пъти с АА и КК мe минрeйзва на 4бeт.
    Постфлоп агрeсията му на флопа e огромна но сe кротва значитeлно на търна и особeно на ривър , бeлeжка за постфлоп чe в 3бeт с OвърЧифт или Флъш дроу мe Ч/Р но тук смe диип и нe съм сигурeн в това отиграванe...

2. Peio

Peio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    33
    Ratings:
    +25 / 2 / -2
    Poker Hands:
    Кефи ме как си я изиграл до фолда на търна! Сам казваш, че е доста агресивен, тъй че не мисля, че имаме фолд някога!

3. Twitchy

Twitchy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +138 / 9 / -3
    Poker Hands:
    Моята забележка е, че 3б ти пре е много малък, в главата ми се върти нещо около $7. Флопа кол е стандартно.
    От гл.т. на лошия, изглежда че държиш дроу, стаковете са подходящи да колнеш малкия 4б със силен сютед конектор, АКs може би и AQs(?) защото очевидно ако имаш КК+ ще се набиеш ол-ин. И с този шов той ти убива екутито на дрола. Не казвам, че е 100% с АА.
    Но е парадоксално, защото не буташ ол-ин прe, страхувайки се от кулара, пък фолдваш търна където AA и QQ може би ще ги играе по един и същи начин. Не казвам, че е 100% кол... Нз може би аз също бих фолднал... трудно е да преценя...

Last edited: May 18, 2015
  4. JusTCrAzY

JusTCrAzY
    Expand Collapse
    Active Member

Trophy Points:
    23
    Ratings:
    +8 / 0 / -0
    Poker Hands:
    3bet squeez-a e много малък, кол търн.

5. spooker

spooker
    Expand Collapse
    Member

Trophy Points:
    1
    Ratings:
    +1 / 3 / -1
    Poker Hands:
    абсолютно съм съгласен, аз съм колл 80% от случаите. ако е на Ах суитед има 25% екуити с/у нас, пък и като добавим агресията.

6. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    58
    Ratings:
    +199 / 2 / -1
    Poker Hands:
    Писал си че имаш бележка че няколко пъти те 4бет мин с АА КК, ако не си го виждал досега да го прави и с другата част на JJ+ рейнджа му това би трябвало да е сериозен тел. Тоест ти би трябвало да го поставиш на АА КК след като те 4бет не мин. Ако е така мисля че по добре е да си фолд пре.Защото иначе му даваш като че ли излишни 50бб на флопа след като имплайд е ясно че той няма да спре с агресията на търна. Ако обаче не си на сто процента убеден че е с АА КК дори и след 4 бета му (примерно от време на време го е правил с АКс или дами,валета ) то тогава така изиграния флоп следва да му колнеш търна като максимално ще си му взел от дамите и АКс дроловете... Това си мисля аз ... така отиграно хем го слагаме на АА и не ни се иска да се стакваме хем му даваме още 50бб преди да си кажем "да май ги има фолдвам".

• Like Like x 2
  7. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +47 / 0 / -1
    Poker Hands:
    Ами идеята ми е че той Сибетва флоп задължително, но се кротва на търна и минава на Ч/К или Ч/Ф търн и ривър.
    Тук в ситуацията 4бета си му е почти като мини рейз.На него със сигурност му е ясно че имам ръка с тези стакове, само че така изиграно се чудя дали не съм го заблудил и да ме поставя на среден чифт...незнам
    Благоаря ви за отговорите иначе.

Share This Page