1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Къде е по-добре да играя в кеш на nl2 в bwin или Pokerstars?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от MrProper, 26 март 2019.

1. MrProper

MrProper
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    62
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +10 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Здравейте,
    пак съм аз.
    Според вас какво е по изгодно да играя в Pokerstars 8 маси на 9макс или 5 маси 6макс в bwin?
    При положение че в bwin ще взимам някакъв cashback в размер от 5евро седмично(глася се да правя по 50points седмично в на нл2 в bwin).

2. MrProper

MrProper
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    62
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +10 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Цъках малко в bwin много бавно се трупат точките на нл2 май на Старса ще си цъкам.

• Dislike Dislike x 3
  3. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,676
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +899 / 10 / -29
    Покер ръце:
    Абсолютно безмислено е това, в bwin и 7777.bg поне имаш рейкбек...

• Agree Agree x 1
  4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,910
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +915 / 40 / -125
    Покер ръце:
    Не играй покер, ще си изгубиш времето само. Тоя филм дето почваш на микро нивата и качваш нагоре и береш и правиш по няколко хилки на месец вече не го дават по кината. Тоя филм свърши баце ! На кеша старите регове масово слизат на по ниските лимити, защото лапаницата свърши и опитват да лапат някви по къси пари на по ниски нива.

Иначе за зали и а само две с рейкбек, но на теб не трябва да ти е водещо това. В седмиците има много риба на ниските, в bwin също, в седмиците обаче са повече фън играчите, но и двете зали са "ринго-бинго" както и всички останали.

Нормално е все пак това е бизнес и всичко трябва да е както си му е реда !

• Like Like x 1
    • Funny Funny x 1
  5. negl1je

negl1je
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Заеби покера, ако идеята ти е да ставаш про, ако ти се цъка за забавление си е окей. Това да почнеш от 2нл в днешно време е форма на краен мазохизъм

6. a1rn1nja

a1rn1nja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    81
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +29 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Здравей ! Не съм съгласен , ако си начинаещ според мен точно от там трябва да почнеш .

• Agree Agree x 2
  7. negl1je

negl1je
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    нямам приятел, който да прави по малко от 1.2-1.5к на месец, като всички имат някакви бонуси според месеца и ми е трудно да кажа твърда заплата ( а не са най-образованите/незаменими кадри или да са с впечатляваяи връзки). Според мен за да си струва целия този шибан стрес покрай покера, трябва да изкарвам средно на година 3х на това което бих изкарвал в офиса пред лаптопчето гледайки филми, а не съм сиг колко хора изобщо в БГ изкарват в рамките на да кажем 5 години над 250-300к лева общо.

8. negl1je

negl1je
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    .

9. a1rn1nja

a1rn1nja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    81
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +29 / 1 / -1
    Покер ръце:
    @Destruct1on , идеята е ,че като си начинаещ най-вероятно ще бъстнеш 1-2 рола, на нл2 , няма да е особено болезнено... Проблема е ,че начинаещите играчи не могат да играят на много маси и наистина развръзката ще е по-бавна , но така или иначе първия рол най-вероятно ще го бъстнат... Като цяло се съгласявам ,че не е хубаво тепърва да се занимаваш с покер, но си държа на мнението ,че ако ще почваш най-добре да е от нл2 с депозит бонус и някаква сайд промоция.Иначе на 10+ маси ако играеш нл2 абц покер 500-1000 лв на месец можеш да си докараш при гореспоменатите условия,което за безработен човек са си пари.

10. spirtaa

spirtaa
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    201
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +165 / 0 / -2
    Покер ръце:
    1. Забавлението при всеки е различно ако си играеш за кеф си играй без банкрол мениджмънт и сядай там където ти е интересно и си способен да губиш без това да ти влияе на живота. Ако ти е кеф да правиш от нищо-нещо и искаш да не бъстваш и да катериш нагоре нивата най-добре си е да си почнеш от ниско и да видиш до къде ще стигнеш с идеята обаче че дори и с добри умения качването ще е бавно.

2. Благодарение на това че са асоциални много от играчите са станали добри в онлайн покера, а не че покера ще те превърне в асоциален. То е както някои хора чули недочули че много жени харесват телата на плувците и дай аджаба и аз ще тренирам плуване... А не си дават сметка че тия хора са добри плувци благодарение на генетичната си предразположеност за тоя тип тяло и ако тренират във фитнеса пак ще си изглеждат така (разлика може да има само в големината, костна струтура и форма на мускули не може да се промени)

3. Покера не е умрял! Просто никога не е бил лесен и никога не е бил професия! Това че има про покер играчи и има пари в него не значи че е професия! То и в спорта има много пари но средностатистическия човек няма да види много пари от спорт ;) Тука не говоря за талант ако средностатистически човек положи достатъчно усилия върху себе си и играта може да изкарва доста прилични пари дори и 2019 година ;) Просто усилията и работата върху себе си не са присъщи на средностатистическия човек :)

4. Въпреки че покера не е умрял разликата между преди и сега е огромна! Професионалния покер е в пъти по-труден и личното ми мнение е че и ще става още по-труден най-вече заради изкуствения интелект орязването на пазарите с тия регулации и премахването на всички сделки. Лично аз съм фен в орязването на проциите на про играчите + орязването на броя на масите и парите да се ориентират към фън играчите (Старса не правят това те си крадат на поразия) тъй като системата с големи награди за много оборот можеше да работи само докато балона се издува, просто няма как да просъществува сега.

От което иде реч че златните години на покера си бяха един балон. Който ял ял който не да е ял :) Ама за всички които си викат ех как не съм играл и аз тогава като чувам какво беше и така нататък не забравяйте че тогава тая информация я нямаше и дори и да сте имали покер софта инсталиран на компа не се знае дали ще сте имали пипето в главата да се възползвате от ситуацията ( лично аз за мене си смятам че едва ли ще съм имал тоя акъл тогава че да се възползвам от ситуацията за вас не знам ) Тия които им се печелят много пари от балони да се ориентират в следващия (има си и такива прота от балон на балон ) гарантирам че ще има някъде ама хич няма да им е лесно :) То като гледаш назад във времето и да си правиш анализ какво е можело и какво си щял да направиш не е като да го правиш на момента :)

5. По въпроса на темата. Мисля че е най-добре да пробваш и да си прецениш защото анализа ти трябва да включва и състоянието на игрите. Понякога е по-изгодно да играеш дори без никаква сделка в лесна игра от колкото със голяма сделка в трудна.

6. Извинявайте ама нямам време за пунктуация

• Agree Agree x 1
  11. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,676
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +899 / 10 / -29
    Покер ръце:
    Не е ригнат, по-трудно е отпреди в някои отношения

12. spirtaa

spirtaa
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    201
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +165 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Според мен пък на места е ригнат, и не е нужно залата да ригва (като не изключвам и такива зали, тъй че човек трябва да си преценява риска, като играе в разни дупки и апарели - измами има навсякъде в живота, покера не е изключение) за да ти изглежда ригнат от твоя гледна точка, стига пълното безхаберие спрямо сигурността, а такива мрежи хич не са малко.

Груб пример - сядаш да играеш омаха и влизаш алл ин на голям флъш дроу, отсреща са 3-ма скамера и единия ти плаща като знае че 8 карти от флъша са в приятелите му (ако почна да пускам ботове така ще правят). И ще се чудиш как е възможно да рънваш постоянно под ев и къв е тоя генератор.

Лесно или трудно е възприятие, а не факт! В цялостната картинка, да се печели от покер а и като цяло печеленето на пари, явно е трудно, иначе всички щяха да го правят, но ако попиташ хората които печелят, много от тях ще ти кажат че не е чак толкова трудно ;) :)

• Like Like x 2
  13. spirtaa

spirtaa
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    201
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +165 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Вече съм поствал колко е честен Теди Саги :) Алчноста не зависи от това колко си богат :)

Малко оф топик: Таман днеска гледах едно предаване за Сами Гравано - наемен убиец и дясната ръка на Джон Готи
    Вижте какво си е казвал за всичките милиони и какво си е казвал като е изнасилвал така обществото (по негови думи) хахахах на който не му се гледа да превърти около 8 и 53

Последна редакция: 28 март 2019
    • Like Like x 1

Сподели страницата