1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Къде да играя без депозит?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от beasta, 22 септември 2009.

1. beasta

beasta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Понеже на сайта на виждам вадещи ми очите банери и реклами, които да ме упътят, питам тук:

В коя зала да играя, като искам да джиткам фрий (разбирай без да влагам пари) фрийроли, на които всъщност не играят по 100 хиляди човека и имаш реален шанс за печалба в близките 1-2 часа. Ако има все още такива залички бих се радвал да ги споделите с мен. Търся просто да поджиткам малко за кеф с опция да изкарам някоя друг паричка. Мерси :)

2. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Ха така, няма да е зле да се координирате, особено ще се радваме да разучите в предлаганите от нас сайтове къде има изгодни фрийроли, че аз в момента нямам желание да се задълбочавам в тия неща :))) от пропаганда покер уж ми се хвалеха, че нямало много хора в техните фрийроли, но не съм наясно. Ще добавим отстрани модулче за турнирния форум за да живне малко

3. beasta

beasta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В пропаганда съм играл още когато го имаше сайтът akula.bg, иначе мерси за помощта :) Най-вероятно пак ще пробвам там, дано няма проблем с юзерите от България

4. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Няма проблем с юзерите от България има и freeroll-и всеки ден от 9 часа вечерта, но има доста повече хора не е като едно време ;]

5. beasta

beasta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам регистрация от преди в propaganda, но не си знам паролата, опитах със "забравена парола", но отново не успях, а съпорт имейла го дава "support@example.com" и се съмнявам дали е истински :) Ако можете да ми помогнете да си сменя бонус кода (да съм през "вас") и да си оправя паролата, ще ви бъда благодарен :) Може би да пиша на съпорт, но дали ще ми го сменят :?

6. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да ще ти пратят линк, от който да си смениш паса - само го прати от емайла, с който си правил рега в пропаганда

Support email: support@propagandapoker.com

7. KpaceH

KpaceH
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    95
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    w pacific ima freerol na wseki dwa chasa , max-a e 1500 choweka , prikliychwat za 2 , nai mnogo 3 chasa , ako towa moje da te zaintrigywa ;]

8. orient33

orient33
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    abe vkarai si 30$ nqkade i si igrai kato bql 4ovek

9. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз имам едно странично питане, но няма да отварям нова тема.

Не е ли за предпочитане грайндърите да играят в зали с рейкбек?

10. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Ами определено, то това е основната идея на нашето "предприятие". Да привличаме играчи като осигуряваме добри оферти, които връщат възможно най-голяма част от комисионната обратно в играча, било то с рейкбек, постоянни бонуси, рейсове или други методи. Да кажем 20 процента възвръщане отгоре за един редовно играещ 50нл покер играч са си $200-$400 отгоре всеки месец.

Затова е страшно важно когато се записва човек да играе за първи път някой фрийрол в дадена зала, да не се подлъже да се запише на стандартна сделка в зали където има много по-добри оферти. То това с freerolls е основен инструмент точно на афилиейт сайтове които гледат неинформираните хора да се записват масово през тях и после да са вързани на стандартна оферта.

Има си зали и мрежи, в които почти няма значение през кой ще се запишете, но да кажем в унибет/ладброукс, във фултилт покер и някои други е глупаво да се запишете на стандартна оферта без никакви екстри и афилиейта да лапа огромен пай за себе си. И всичко това заради едно фрийролче :)

Последна редакция: 23 септември 2009
  11. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тук си адски прав!!! В доста зали така съм се набутал. Лошото е че винаги това се разбира като е късно. В началото си зелен и няма кой да ти обясни, що е то афилейт и тн. :)

12. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Железен ник, одобрявам :)