1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Къде да играем през 2020

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от GrindersHelp, 3 февруари 2020.

1. GrindersHelp

GrindersHelp
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Вариантите за игра пред българските играчи стават все по-малко с всяка изминала година.

Към момента лицензирани оператори за всеки живущ в България са: Pokerstars, BWIN, Bet365 и 7777.bg. Като бъдещето на Microgaming е ясно – мрежата затваря след няколко месеца, тоест опциите ще намалеят с още една.

PokerStars – сделка в залата почти няма, играта все още е една от по-тежките онлайн и като цяло не е препоръчително място за игра според нас.

BWIN – тук нещата стоят по-различно. Трафикът е приличен, играта е добре в по-голямата си част, а сделката е една от по-добрите. Всеки желаещ да играе на стабилно място, с прилична сделка, би намерил това тук.

Bet365 – Предимството на bet365 пред всички други зали в мрежата на iPoker (където не се допускат български играчи) са техните собствени Premium маси.
    Играта на тях е значително по-лесна от тази на стандартните маси в мрежата, като обаче до 100NL, това са единствените налични маси в залата – нормалните от мрежата не се виждат.

Сделката се състои единствено във VIP програмата на залата и при редовна игра и генериран рейк над 1000 на месец може да очаквате около 30% възвръщаемост в най-добрия случай.

7777.bg - Трафика в мрежата е горе-долу същия след обявяването на края на мрежата. Като даже играта е една идея по-добра, тъй като единствено редовни играчи са напуснали залата, рибата дори все още не е наясно, че мрежата ще затваря.

Какви други опции за игра има?

Покер клубове

По-голямата част от хората, занимаващи се сериозно с покер в момента по света, се ориентират към азиатски зали или частни клубове с играчи от този регион или Латинска Америка.

Покер клубовете са най-добрата опция за всеки търсещ игра със слаби играчи.

Към момента има 3 апликации, работещи на принципа на покер клубове – всеки може да създаде клуб, след което стига да познава достатъчно слаби играчи, които да покани в клуба, той става атрактивен за игра и вече може да се привикват и по-добри играчи.

Реално за да работят въпросните клубове, собствениците им трябва непрекъснато да следят за количеството регове и да правят всичко възможно да привличат повече риби.

В момента предлагаме сделки за множество клубове и в трите налични апликации:
    PPPoker, Upoker и Pokerbros.

Разполагаме с клубове с играчи от цял свят - бразилски, индийски, американски, азиатски и т.н.

За повече информация относно това как работят въпросните клубове, какви са сделките в тях и т.н., може да ни пишете на скайп: privategrinddeals@gmail.com

Ако просто се чудите къде да играете, какви са сделките на различните места, трафик, предимства или просто искате да поговорите на Покер тема, свържете се с нас в скайп и ние ще направим всичко възможно да открием подходящото място за вас!

2. ShadYMcGraYdY

ShadYMcGraYdY
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    23
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Супер пост.
    Как може да се достигне до 30% рейкбек в Bet365. Разглеждам сайта и ми се струва максимум 20?

• Like Like x 1
  3. didomarinov

didomarinov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    55
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +12 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Рейка в bet365 е 10-15%. Да си го имате в предвид. Вчера бях неприятно изненадан като го видях играейки на техните премиум маси. Това нещо няма биене.

• Like Like x 1
  4. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +32 / 1 / -4
    Покер ръце:
    А рейкбека колко е?А?
    10-12%-играеш,иначе риби има,худ има,ок,ама рейка им е ТОЧНО 8%,с 12 % рейкбек,на нл10 поне,айде,ако играете нл20 и нагоре стига до 20% рейкбека.
    Ама вие няма да играете такива лимити там,нали :)
    Накраткто-рейка 8%(голям),риби има,хъд има,но рекбек на практика е ташак.
    С две думи-ако играете за пари не се занимавайте.
    П.С.От опит,въпреки че хъда ми казваше бия нл10,сметките ми казваха че имам проблем с плащането на сметките-битовите,докато играех при тях(към 80-120к ръце месечено)

5. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +32 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Рейка е точно 8%,поне беше,но едно че е много,друго че рейкбека е зле,поне за нл10
    казвам и ти уточнявам с най добри чуства-ял съм им хуя,затова.
    Риби има,но няма рейкбек,в смисъл-рейкбека им е много злеа рейка 8%!!!!
    Както искаш така го смятай,аз,трактора ми каза че няма смисъл,да играеш и 'ама аз бия лимита',биеш го,мойто момиче,ама със или без рейка,а????
    Едно нещо искам да обясня,ко не го зне всеки редовен,зне не зне ,искам да си кажа мнението,митородавнатото
    Залата,всяка нормална зала взима сре3дно поц 10 ГБ/100
    А ся играй,изкарай,с 12% рейкбек.......който го проумее това,ще проумеее мнгоо неща.
    Наздраве!!!!

Последна редакция: 11 февруари 2020 в 03:23
  6. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +32 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Аве ако човейк с такива неща си вади хляба,колкото по бързо забрави за ибета,толкова по добре-за него
    Ако играе/залага за 'удоволствие'....проблема е негов,най вероятно психически

7. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +32 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Аз точно това се опитвам да обясня.
    И говоря от опит там,горчив,нл10 основно,и доста по малко нл20
    Без рейкбек-играй по 100тина ръце на ден и нямаш никакъв проблем.

8. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +32 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Като изтрезнея сигурно ще трия,сякаш някой на мен ми е обяснявал как стоят нещата,може би един човек...
    Не ме е яд да кажа,бългатри сме,предполагам нормални(не от половете)...
    То кой зне какво за казване,тайната на еврейте....
    Взимат ти 10 гб на 100 ръце?!?!?!?!?!?!?!-нормално?ами как си съ 20 Гб/100-А????
    Амиу ай да вкарамв и анте в играта.....къде отиваш котьоууууу....
    Но тя играта не можела да се бие-знаеш ли-може!!!
    Последно точно в ибет 365 като играх не можах си навия на ината....цяла седмица,знаеш ли какво стана.
    Ся малко ще поизлъжа защото не помня добре,но общо взето изтеглих 100тина лева,след като ми удържаха каквото имат за удържане.
    Е това ти е ибета,казвам го на пияно,не ме ибе-това е моето мнеие

Сподели страницата