1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by TuttoLotta, Jan 2, 2013.

1. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +54 / 6 / -1
    Poker Hands:
    http://www.holdemmanager.net
    NL Holdem $1(BB) Replayer Game#5297522534181

XkwX ($144)
    -mr-poker- ($118)
    Hero ($191)

XkwX posts (SB) $0.50
    -mr-poker- posts (BB) $1

Dealt to Hero: :Kd: :Ah:
    Hero raises to $3
    XkwX raises to $10
    fold ,
    Hero calls $7

FLOP
    ($21) :2h: :Jc: :2c:
    XkwX bets $10.50
    Hero calls $10.50

TURN
    ($42) :2h: :Jc: :2c: :Ks:
    XkwX bets $24
    Hero calls $24

RIVER
    ($90) :2h: :Jc: :2c: :Ks: :9c:
    XkwX bets $100 (AI)
    Hero ?

2. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +54 / 6 / -1
    Poker Hands:
    agg % 47/40/28%
    3b 9%
    cb 3betnati potove : 79% / 83% (ot 6 puti) / 100% (4 )

3. kirkovski

kirkovski
    Expand Collapse
    Active Member

Trophy Points:
    6
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Според мен трябва да си бил готов с решението си още на флопа, а може би рейс на търна би разнищил случая. Силно вероятно е да има JJ така усещам нещата :) За много години :)

4. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Защо не написа какво мислиш ти по ръката, защо колваш префлоп, защо флоатваш някой, който очакваш да барелва много, какъв мислиш, че е неговия рейндж, какъв е твоя рейндж, какъв ти плана за търна, какъв за ривъра, бележки, динамика, всичко което мислиш, че има значение.

5. IamMickeyB

IamMickeyB
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +1 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Мисля, че ако блъфира ривъра няма да е с тоя амаунт. Колвам 90% от ривърите, но тази 9ка спатия с този амаунт най-вероятно ще фолдна :(

Last edited: Jan 2, 2013
  6. winday

winday
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    33
    Ratings:
    +24 / 5 / -1
    Poker Hands:
    4bet pre..
    as played fold riv imo

7. Slowninja

Slowninja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +97 / 6 / -2
    Poker Hands:
    dam 4b e standart, ina4e mislq 4e e g/d tegav spot za float zaradi visokiq barel procent, no vse pak bih floatnal s AK specialno (za6toto ako padne A/K 6te prodaljava s bluf nai-veroqtno i ima 6ans da cbetva Ax koeto sa6to ti e oferta) a na blank moje i da predade (ne e qsno ako nqma6 nqkoi dr read osven goli statsove). Ina4e taka izigrano si e absoluten instacall river (perfekten runout za vsi4kite mu blufove koito misvat rivera (nai-veroqtno sa pove4e kombota ot kombotata koito hitvat rivera za6toto na K turn 6te prodalji s celiq si bluf range na flopa sigurno), a moje i KQo da valubetne)
    Problemnata 4ast v rakata za men e kakvo pravim ako padne Q/T na turna (call turn/call riv ili call t/f riv ili napravo f turn?) Ako moje nqkoi s pove4e opit da se vklu4i da kaje.. I kato se zamislq sega pove4e klonq kam fold flop s AKo bez spatiq v rakata i kol s AK sas spatia ..

8. Zhivomir20

Zhivomir20
    Expand Collapse
    Active Member

Trophy Points:
    6
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Spored men fold na flopa e mn mn slabo. Nz i za6to da e zadulji4elno 4bet pri polojenie , 4e sme v poziciq(to i bez poziciq pak ne znam za6to da e zaduljitelno). I naistina e vqrno, 4e mu dava perfektni karti na turn i river da produljava da barelva( 4ek na toq river e vinagi -EV ot negova strana ako e blufiral 2 ulici predi tova, za6toto dava super karta, toi ako 4ekva taq karta s blufovete si trqbva da ima okolo 0% bluff na rivera, koeto qvno ne e taka-ob6to vzeto vinagi e bet tam, dori za thin value s KQ(ako tva e thin:))). Call mi izglejda suvsem rezonno

9. kardzhaligrind

kardzhaligrind
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    call

10. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +352 / 4 / -8
    Poker Hands:
    fold riv,edinstveno poneje ste 3handed i call-a nqma kak da e greshka vs agrar
    ne mislq che she vbetva KQ tuka

PS I gulf mn hubavo ti e kazal... zadai si nqkoi ot tiq vuprosi.

Last edited: Jan 2, 2013
  11. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    43
    Ratings:
    +54 / 6 / -1
    Poker Hands:
    Статсовете са датамайнати ,с човека не бяхме играли почти и нямам бележки.
    Мисля че доста 3бетваше + фолдва на 4бет към 60% и прецених че е ще е по-добре да го флатна префлоп,тъй като бях убеден че 3бетва на блъф.
    На флопа го флоатвам точно защото ще барелва А/К 100% и може дори да го стакна,ако паднат + мисля че съм напред пред рейнджа му (ATo+ QJ+, 99+ ,J7s-J9,Q7s-Q9s,K7s-K9s,А5s-A2s + доста конектори,гапери,блокери нз какво точно 3бетва)
    на тоя търн плана ми е кол търн и ривър, но с лекия овърбет ме замисли доста дали ще има блъфове,играни така, когато излиза 9ка запълваща флъша тъй като в неговите очи мога да имам и AJs-A8s ,KQs-KTs ,TJs+ като флъш дроуовете ще играя по същия начин най-вероятно.
    Kaто цяло е възможно и да ме слага на вале,след като плащам търна и затова да опитва и такъв блъф

12. Hades

Hades
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    58
    Ratings:
    +196 / 10 / -6
    Poker Hands:
    Zhivomir е прав в общи линии, но на този ривър не бих вбетнал KQ, но наистина е добра карта за блъф и хората фолдват. Ръката е кол на ривъра, в зависимост от рейнджа ни, ботъма ни е АК или КQ.

Share This Page