1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Карта на качеството на пътищата в България

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Zografa, 14 септември 2012.

1. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +441 / 10 / -17
    Покер ръце:
  2. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Страхотно !

3. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    От известно време следя този форум.
    Има доста полезни теми и снимки.

4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +294 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Голямата болка на мотористите е темата за пътищата.
    Крадливи и некадърни на всичкото отгоре са тези, които строят пътищата у нас.
    Много бих искал и ако имах властта щях да го направя, на всеки пътен участък да има табела с информация на фирма и собственик, та да може да напсуваш този, който трябва.

Не може да нямаш инфраструктура и искаш развита икономика и външни инвеститори. Такива гаври, като тази примерно - http://btvnews.bg/tazi-sutrin/reportazhi/nov-asfalt-na-dupki-v-shumen.html дори не могат те впечатлят, а това е само един случай от хилядите и няма никакви санкции.

Аз съм убеден, че докато не започнат да вкарват наред в панделата и то за дълго, тая държава няма да отлепи, помните ми думата. Трябва да се построят още няколко затвора с голям капацитет и да вкарват наред и едни от първите обитатели трябва да са сегашните съдии, тази подкупна и страхлива сган трябва да се изрине и най добре да се наемат от други държави съдии. Ако имах властта щях да премахна и това недоразумения - "условна присъда" .

Наща родина е един голям цирк, ония ден чета няква новина, някви мръсни мангали семейство принуждавали 12 годишната си дъщеря да проституира, а сина им да проси и за това нещо им е наложена глоба от 500лв., която била платена много бързо на ръка и това е всичко :rolleyes: Няма такъв смях, просто няма, 500лв и поживо поздраво. Без затвор, без електрически стол (и то публично екзекутиране, тогава ефекта е най силен) нищо няма да се промени, помните ми думата.

Във Либия тези, които са наказани на смърт, чрез обесване ги оставят да висят на площада и това респектира и дава резултат. При нас се получава обратното на респект, тука някой точи 10-15млн. от ДДС и го осъждат с условна присъда е тва не е ли цирк според вас.

Съжалявам, че се отклоних от темата, ама някой път не мога да спра да пиша. Просто ме е яд, когато виждам несправедливост и нямам силата да променя и това е много гадно усещане.

5. pkrjunkie

pkrjunkie
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    69
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Айде не отваряй темата за мотористите, щото болшинството от тях карат като пълни олигофрени, та лошите пътища са им по-малкия проблем.

Иначе картата е добра, но дали не можеха да и добавят и избор на трак примерно?

Сподели страницата