1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Какво става в BetSafe

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от Breeze, 27 септември 2009.

1. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Привет. Ще споделя какво знам и какво предполагам за последните събития свързани с пропаганда покер.

Още отначало да си кажа мнението, за да няма инфаркти - не мисля че пропаганда имат финансови проблеми, по-скоро ипокер ги гърчат заради сделки, които са имали с някои от афилиейтите си. Да вметна - пропаганда е голям трън за някои от конкурентите. Малко факти - обявиха промяна в офертата си за нови играчи, изчезна бутона за депозит, главната страница на сайта им е деактивирана случайно или не (вътрешни страници си работят нормално). Тези неща за мен са знаци, че в момента тече проверка от ипокер и са били накарани да не приемат нови играчи през това време.

Трудно отговарят на запитвания, защото може да се досетите колко народ се опитва да ги пита нещо в момента. Така че не може да научим нещо съществено от първа ръка.

Какво би могло да се случи - в никакъв случай не съм някакъв insider, моето ЛИЧНО предположение е, че най-лошото което може да се случи е да ги изгонят от ипокер, но ако се стигне до там, най-вероятно ще стане със някакъв срок, за да могат да си завършат културно делата и да няма сътресения за играчите. Ипокер са доста строги, но не мисля че имат интерес играчите да изпитат дискомфорт.

Има тема в 2+2, прочетете сами, интересно ми е какви изводи ще си направите.

Последна редакция от модератор: 30 декември 2009
  2. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    BTW за старите ни играчи всичко се изплаща нормално, няма затворени акаунти и т.н., някой ако не е разбрал.

3. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Интересно развитие! Raymond Hope от PropagandaPoker е направил изявление, засега на норвежки. От грубия превод с google translate стават ясни някои неща:

Пропаганда ще се премести в друга мрежа! До 5-и октомври ще стане ясно коя ще е тя. Започва процес на миграция. Играчите могат да продължат да играят в ипокер засега, но следващия петък няма да има плащане на лоялти, имайте го предвид.

Парите на играчите според него не са застрашени по никакъв начин.

Сайтът доколкото разбирам по думите му е подложен на DDoS атака от саботьори.

Интересно е къде ще отидат, защото по думите на Реймънд досегашните играчи ще запазят сделката си и тя ще е изключителна в новата мрежа.

А ние в близките дни ще ви предложим нова зала в ипокер :) както са подгонили скиновете с по-агресивни оферти, май ще заложим на голяма и стабилна компания + легални методи да я направим конкурентноспособна

Има разни подробности които трябва да се доизяснят, но очевидно е нужно да се направи още някое изявление на разбираем език :]]

4. IliyanIliev

IliyanIliev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Много ми е чудно каква мрежа ще изберат :rolleyes:

5. ThuNDeR

ThuNDeR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    377
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +67 / 5 / -0
    Покер ръце:
    тя тяхната оферта е нечовешка.в която и мрежа да отидат ще е тежко да я запазят

6. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Ами зависи наистина за коя част от офертата говорят, ако е само базовата част може и да успеят да я запазят, става дума за 40-те процента :). Ако отидат в b2b/boss ще е добре, 10% повече от нормалното и ако има други екстри ще са пак сила. За мен б2б звучи най-вероятно

7. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    В 2+2 има преведени още някои подробности - например лоялти няма да се плати следващия петък, но бонуса който е заработил всеки за този период ще бъде получен в новия клиент.

Депозирането и тегленето няма да е възможно докато не завърши миграцията към новия партньор, като се надяват това да стане най-късно до 5-и октомври. Малко неприятно забавяне, но поне звучи сякаш парите ни не са застрашени. Ще бъдат разпратени мейли от пропаганда за възможностите на играчите относно миграцията и тегленето.

8. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аре да отгатваме къде ще отидат :)
    според мен:
    1)Онгаме
    2)б2б

9. n1ck

n1ck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    205
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    тъпа история.. пропаганда винаги са били супер оферта

10. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Много тъпо...вчера се регистрирах в Унибет и днес мислех да изтегля от Пропаганда и да депозирам там,а сега времето за фърст депозита ми там тече,а аз не мога депозирам :(

11. haemorrhage

haemorrhage
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    399
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Prima :D

12. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това какво общо има ? Теглиш си от Пропаганда и депозираш в Унибет.

Според мен ще минат към б2б или Кейк, но се надявам да е Онгейм.

13. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Е, има общо защото в момента се забавят кешаутите от пропаганда, ако го нямаше забавянето щеше да си получи по-бързо парите и да почне да цъка в уни

О, и аз много се надявам да е онгейм, колкото и да е малък шанса, да не се занимаваме да търсим там зала хахаха

14. n1ck

n1ck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    205
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    rado,

EDIT: OOOPS, TOO LATE

15. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Последно като четох в 2+2 хората пишеха, че си получават парите при теглене.

16. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Абе като гледам май изискването за точките в унибет не е много и за 2-3 седмици се надявам да го направя на 20НЛ...

17. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Наградите от Вашият рейс в Пропаганда за Септември остават ли? И ако да ще се изплатят още в началото на месеца или ще се чака трансфера?

18. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Нашия дял със сигурност ще го платим, за техния не искам да говорим от тяхно име, надявам се че няма да има проблеми. Технически не знам точно как ще стане и в кой момент, предполагам че ще е след трансфера. Като имаме отговори ще обявим по-официално

19. TechPokerClub

TechPokerClub
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Четох, четох ама сигурно защото препих от снощи и трудно разбирам. Просто искам ако е възможно някой да ми отговори на въпроса ми. Значи теглил съм около 5-6 пъти не някакви крупни суми. Нещо от порядъка на 300$. Но този път(в събота) хитнах едно турнирче и изтеглих 960$. Играч съм от около 6 месеца там. Има ли нужда от притеснения за този withdrow и за останалите ми пари в клиента. Благодаря и се извинявам предварително за положението в което се намирам, но наистина ми е трудно да разбера.

20. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Според думите им тегленията ще бъдат извършени след като приключи миграцията към новата мрежа, да се надяваме в началото на следващата седмица. Естествено никой не може да бъде напълно спокоен при такива ситуации, но ми се струва че ще бъдем ок, само ще е досадно чакането. На мен основната част от банкрола ми е там, и аз съм в кюпа... :)

Честито за турнира, добра печалба.

Сподели страницата