1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Какво мислите за отиграването ...

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от ceno83, 4 септември 2010.

1. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,003
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +115 / 2 / -3
    Покер ръце:
    left after another jokerstars after 3 and half hours play

TT on small blind , 400/800 75 ante. The chip leader raise from middle position to 2000 chips all fold , i call. flop 93Q i chek , he raise 2800 i reraise to 6400 he call... turn Q i chek and he is all in i call... he show AKo ... and the river come..... A ... fucking JOKERSTARS !!!! i lose 48k pot and the tournament... next time better !

Бях сигурен че съм напред в ръката понеже:

На флопа след рирейза ми той само плати. Ако имаше Q или KK AA JJ най-вероятно с неговия стак още там щеше да иска да ме вземе. След Q na търн вече бях сигурен че няма от горе изброените ръце и се чувствах комфортно. Платих с ясната идея че е на стак харасмънт с чушки (В случая АК с 14% са си чисти чушки)

Последна редакция: 4 септември 2010
  2. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ако ше реизваш на тоя борд - поне 3-3,5х

3. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,003
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +115 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Направо ми пречерня като видях асото на ривъра. Може ли 4часа играх останахме 400 от 7300 играча и така да се получи... Колкото и правилно и точно да играеш винаги някой с 15% шанс му идва на ривъра...

Ето нещо по темата.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=r5__zd7opRY

4. charli

charli
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    383
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не е жокерстарс, тука си е твоя вината. Незнам как е почнала ръката, но аз си ценя времето и няма да рискувам 4 часа игра със тази ръка на този борд. Ами ако беше излязло каро или вале и му завърши стреита или флъша по-добре ли ще се чувстваш.Отделно като си подхванал ръката би трябвало да знаеш че той най-вероятно няма да фолдне освен на ол ин. Рейза които теб те комитва за неговия стак е нищо и тоя често ще го плаща на чушки.етс и понякога ще му излизат. Псуваш удруш масата палиш цигара и записваш утре пак същия турнир.
    бтв Колко е горе долу средния стак че не ми се смята?

5. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,003
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +115 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Среден стак беше 26к

Колкото до него , не ме беше страх , знаех че влизам фаворит. Имах перфектен рийд за него. Просто бях сигурен че играя в тази ситуация с над 80% шанс за удвояване. Знаех че има АК АJ . Просто начина по който изигра ръката той ми дава това основание. След като я гледах хиляди пъти си помислих по оптимален вариянт. Дали не беше по добре да влеза алл ин на търна и дали щеше да се откаже в това положение ? Както и да мисля че при над 70% влизане алл ин за стак е добро решение като цяло...

Последна редакция: 4 септември 2010
  6. ThuNDeR

ThuNDeR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    384
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +103 / 6 / -1
    Покер ръце: