1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Какво мислите за отиграването ...

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от ceno83, 4 септември 2010.

1. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    left after another jokerstars after 3 and half hours play

TT on small blind , 400/800 75 ante. The chip leader raise from middle position to 2000 chips all fold , i call. flop 93Q i chek , he raise 2800 i reraise to 6400 he call... turn Q i chek and he is all in i call... he show AKo ... and the river come..... A ... fucking JOKERSTARS !!!! i lose 48k pot and the tournament... next time better !

Бях сигурен че съм напред в ръката понеже:

На флопа след рирейза ми той само плати. Ако имаше Q или KK AA JJ най-вероятно с неговия стак още там щеше да иска да ме вземе. След Q na търн вече бях сигурен че няма от горе изброените ръце и се чувствах комфортно. Платих с ясната идея че е на стак харасмънт с чушки (В случая АК с 14% са си чисти чушки)

Последна редакция: 4 септември 2010
  2. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ако ше реизваш на тоя борд - поне 3-3,5х

3. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Направо ми пречерня като видях асото на ривъра. Може ли 4часа играх останахме 400 от 7300 играча и така да се получи... Колкото и правилно и точно да играеш винаги някой с 15% шанс му идва на ривъра...

Ето нещо по темата.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=r5__zd7opRY

4. charli

charli
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    383
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не е жокерстарс, тука си е твоя вината. Незнам как е почнала ръката, но аз си ценя времето и няма да рискувам 4 часа игра със тази ръка на този борд. Ами ако беше излязло каро или вале и му завърши стреита или флъша по-добре ли ще се чувстваш.Отделно като си подхванал ръката би трябвало да знаеш че той най-вероятно няма да фолдне освен на ол ин. Рейза които теб те комитва за неговия стак е нищо и тоя често ще го плаща на чушки.етс и понякога ще му излизат. Псуваш удруш масата палиш цигара и записваш утре пак същия турнир.
    бтв Колко е горе долу средния стак че не ми се смята?

5. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Среден стак беше 26к

Колкото до него , не ме беше страх , знаех че влизам фаворит. Имах перфектен рийд за него. Просто бях сигурен че играя в тази ситуация с над 80% шанс за удвояване. Знаех че има АК АJ . Просто начина по който изигра ръката той ми дава това основание. След като я гледах хиляди пъти си помислих по оптимален вариянт. Дали не беше по добре да влеза алл ин на търна и дали щеше да се откаже в това положение ? Както и да мисля че при над 70% влизане алл ин за стак е добро решение като цяло...

Последна редакция: 4 септември 2010
  6. ThuNDeR

ThuNDeR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    376
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 5 / -0
    Покер ръце: