1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Как да се бръснем ?

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от RealSot, 14 октомври 2019.

1. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,944
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +855 / 27 / -102
    Покер ръце:
    Наскоро в youtube видях много полезен линк

Искам да питам дали мога с тази бръсначка да си бръсна други зони като дупето ?

• Funny Funny x 5
    • Agree Agree x 1
  2. mudkicker

mudkicker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    266
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 1 / -4
    Покер ръце:
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

3. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,958
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +948 / 40 / -126
    Покер ръце:
    Машина за пари !

4. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    4,057
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +886 / 17 / -21
    Покер ръце:
    Наред с Неймар и Берба, пръсна си ги Юлката вие си пипайте ушите :D

• Agree Agree x 3
  5. Cons7antine

Cons7antine
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    172
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +29 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Пръснал ги е да, сигурно е взел поне 318лв. за тая реклама, която дори не мога да намеря.

• Funny Funny x 2
  6. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,958
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +948 / 40 / -126
    Покер ръце:
    Сори, че някои хора може да се почувстват малко тъпо, но .....

9 ДНЕВЕН РИТРИЙТ – Ново Начало – Преоткрий Себе Си!Мисли

Screenshot_2019-10-19-00-58-27-853_com.android.chrome.jpg

50 човека на това събитие е имало и голяма част от парите платени доста преди това. Лек шок нали и това е само едно от многото събития през годината, но това е най-скъпото ? Ние дори не може да си мечтаем за подобно нещо, но за мен си съм разбрал как успява да го постигне !

Има много психология в цялата тази магия ! Всъщност всичко е много просто, но дори и да знае човек "рецептата", не може да постигне този резултат (конкретно в този бизнес) ако няма нужните качества, най-важните от които обаче са вродени и не могат да се придобият !

Ще се опитам да ви подскажа с един пример ! Кой ви беше най-любимият предмет в училище ! Нека изключим часа по физкултура по обясними причини :)

Повечето хора ако се замислят върху въпроса, в по-голямата си част, може би 90%+ ще изберат предмета в който са имали най-готиният, най-любимият учител ! ;)

Юли е научил много неща за човешката психологията и използва по най-добрият начин качествата си и за това винаги ще има много хора на събитията и успехи в продажбите !

Лека нощ !

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  7. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    649
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +47 / 0 / -0
    Покер ръце:
    С риск да изляза като защитник на Юли, на теб колко ти дават, като се бръснеш? :D

Не е луд тоя, който яде баницата... Колко от вас са били лице на продукт, на който лице е бил и Бербо (да приемем, че и той е някакъв нещастник, неизвестен голмайстор в световен мащаб)...

Пуууу тоя Юли, шибаняк! ;) Излъга ни пак!

П.С: Зограф, ти някоя машинка за подстригване няма ли да пуснеш ;)

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
  8. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    657
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +236 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Запомнете,че:
    Шашкъни,криви дрЪвета и обли камАне се не сврЪшат!-Това е стара народна мъдрост.
    Та Юли си е хванал баламурниците и ги скубе.Браво на него,можал,хванал.Но защо му завиждате,че приватизира на рибките кинтите?

• Like Like x 2
  9. CookieNJ

CookieNJ
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не мога повече да се съглася с този коментар. Гледам навъртат се супер много я подразнени, я супер неадекватни под постовете му. Лъжец бил, измамник бил, смешник бил. Докато те си губят времето да си избиват комплексите, той генерира пари през това време.

• Like Like x 1
  10. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,958
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +948 / 40 / -126
    Покер ръце:
    Юли тотално е отвял конкуренцията ! Гледам тези двамата дето ще правят уж най-голямото събитие за личностно развитие в на балканите (големият взрив) и толкова са си повярвали, че ангажирали Арена Армеец и билетите са по 30лв.

Сега ми изскочи едно видео във фейса, в което тоя говори, че оставало една седмица и вече имало 4500 закупили билет, но те винаги лъжат за бройката, за да покачат интереса, което значи, че вероятно около 3000 души да са купили билет не повече !

А къде е човека с големите вежди, пълни залата за "Несеминара" с над 2000 фена, при цени на билетите 100-200лв и нагоре ! Освен това неговите конкуренти ще трябва да плащат хонорари на 15-20 човека, които ще говорят пред публиката, докато при Юли тези разходи са много малки, защото той си говори през повечето време !

Наема на залата сигурно ще е доста скъп и тея може дори да са на червено от това събитие ! Те явно са си правили сметката, че като пуснат много евтини билети, ще компенсират с голяма бройка над 10000 човека и да изкарат някви пари, но толкова хора дори на безплатно събитие няма как да се съберат !

Аз от доста сигурен източник разбрах, че EasyGame щял да ходи на предстоящият "Несеминар" ! Явно си е променил мнението :rolleyes:

• Funny Funny x 1
  11. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    657
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +236 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Ице,
    Щом живо се интересуваш от тези неща и четеш яко и с небивал интерес за тях,значи че и при теб нещата отиват на зле.
    Заразяваш се от манията за пари,богатство,власт.
    Лошо Седларов,лошо!

• Funny Funny x 1
  12. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,343
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +461 / 8 / -26
    Покер ръце:
    Не знам кой е този "доста сигурен източник" (сигурно звездите ти ги говорят тия небивалици), но в бъдеще не разчитай на него. Няма да ходия на никакъв "несеминар". Дори не знам (и не ме интересува) кога е.

13. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,958
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +948 / 40 / -126
    Покер ръце:
    Да чета по 10 часа на ден :p и не пропускам семинар ! Нищо, че съм гледал не повече от 10 клипа през живота си с подобна тематика, защото ми е било интересно какво говорят !

Лично аз бих плащал за конкретни неща, които ме интересуват, ако имам бизнес примерно и искам да науча как да използвам оптимално социалните мрежи за реклама и печелене на клиенти, бих си плащал одма за такива уроци. Също и за много други специфични неща ако искам да инвестирам в нещо. Тук не визирам Юли, а като цяло хората и фирмите, които предлагат такива услуги !

Да си плащаш за стойностна информация, която да ти помогне в бизнеса и инвестициите е най-нормалното нещо на света !

Примерно аз много си мечтая да имам хотел, но моите знания не са достатъчни да мога да ръководя по-най добрият начин този бизнес и първото нещо, което бих направил е да си платя на консултантски фирми, за да мога да съм на най-високо ниво !

Иначе хората, които ходят по събития за личностно развитие са доволни и щастливи от това което са получили, тоест измамени хора няма ! За повечето хора, това е вид социално преживяване, срещат се и се запознават с други хора и могат да се докоснат до своят идол !

Аз обаче с голям интерес изследвам този процес, това явление, което завладя България с преподаване на личностно развитие и изучавам как работи то, как Юли постига този огромен успех и вече съм стигнал до доста заключения !

Дори научих много неща изследвайки този процес, които биха ми помогнали ако започна някакъв бизнес ! Юли е постигнал едни ниво, за което е положил много труд, което в момента му позволява да продаде дори продукт, който реално може въобще да не е нужен на даден човек, но той би го купил, защото адски много харесва човека Юли Тонкин ! Схващате ли ми мисълта, това също може и трябва да се използва също в различните бизнеси !

Юли е много умен, той не открива топлата вода, той просто прилага неща, които са доказано работещи !

Той използва по най-добрият начин социалните мрежи и успява да впечатли хората с голямата си харизма и нещата които говори. Не е нужно да казвам, че качествата като визия и харизма са от основно значение за успеха на подобен бизнес, а и много други бизнеси !

Аз ще продължа да наблюдавам как прави нещата, това е супер + EV информация и то безплатна. Аз виждам и запомням как прави маркетинга си, как добре подрежда и планира с месеци напред промоциите си !

Как успява да задържа вниманието на вече спечелени клиенти използвайки социалните мрежи. Как постоянно измисля нови продукти, за да печели от лоялните си клиенти, нещо което и сам го е преподавал. За важноста на това да се разширавяш предлаганите продукти/услуги, след като вече имаш редовни клиенти !

Много е важен баланса в действията/активността при задържане вниманието на вече спечелените клиенти и потенциални такива, които следят публикациите му. Лично според мен е много важен този баланс, нито да си прекалено натрапчив, нито прекалено оскъден в изявите си.

Конкретен пример със лайв видеата и публикациите, които са много важни за задържане на вниманието !

Понякога си мисля, че малко прекалява и с лайв видеата и не използва и обратният момент, когато феновете започнат да очакват с нетърпение новият лайв. Но той е избрал друга стратегия на свръх активност, което крие своите рискове да предизвика ефект на отегчаване от постоянно едно и също повтарящо се действие !

Виждал съм и много други грешки по мое мнение (ясно е, че никой не е перфектен) и той си го знае това.
    Имало е изказвания с които аз въобще не мога да се съглася !

Примерно в едно видео гледах, даваше пример, как може да започнеш бизнес с недвижимите имоти без никакъв капитал. Като намериш някой роднина имащ гараж, който го ползва като склад и ти му предложиш да го разчистиш да му продадеш складираното и после да намериш наемател и половината пари за теб, другите за него !

Това е немислимо и още повече в България и няма нужда да се обосноваван защо, има го фактора народопсихология и не само !

Подобни изказвания само биха му навредили. Едни неща, които в Америка може да се приложими, не означава, че и при нас ще бъдат !

Ай стига толкова, че стана много дълго и взех да звуча и аз като коуч :eek:

• Like Like x 1
  14. Askalante

Askalante
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    91
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +6 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Е ти си нашият истински коуч, Юли ряпа да яде!
    При това ти даваш всичко за без пари, само най-големите могат да си го позволят!
    Тия дето ходят по семинарите му ако разберат, тука форумът ще вземе друга насока.

Последна редакция: 18 ноември 2019
    • Like Like x 1
    • Funny Funny x 1

Сподели страницата