1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

6max Jully, Offsidebet (iPoker) 50nl 6 max

Jully, Offsidebet (iPoker) 50nl 6 max

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Последна редакция: 20 април 2015
  2. glumochi

glumochi
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    102
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Привет,

Още не съм изгледал цялото клипче, но за флъша на 4та маса: Изобщо играеш ли си да им слагаш hand range на тия? Вярно все още имаше само 7 ръце с него, но такива след 20-тата с VPIP > 50% ги маркирам като TICS - Total Idiot CS :) Според мен такива е правилно river value bet 40-50% от пота, без shove - би платил и със 7.

Поздрави

3. cZrrr

cZrrr
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    20
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Дали ще е възможно в клипчетата за на пред малко да усилите и ти и Зографа звука.. Доста е тихо...

4. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ok 6te porabotim nad wyprosa

5. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,726
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +423 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Странно аз като го плейвам моето е ок.

6. cZrrr

cZrrr
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    20
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами то не че е болезнено тихо да не може нищо да се чуе, но ако ви е възможно да ги пускате видеотата с по-силен звук ще бъде оценено.
    Аз ползвам лаптоп, колонките не могат да се усилват допълнително, сигурно има и други потребители/фенове с подобен проблем, не толкова проблем колкото известен дискомфорт.
    Така или иначе, ако има и други потребители с компютри с по ограничени възможности и звука им се струва малко тих нека се обадят, ако е изолиран само при мене този проблем то е ясно че не е нужно да се потите над него...

пс Видеотата са доста качествени, научил съм лично аз доста от тях, мерси!

7. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +288 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Значи проблема го имат всички които изплозват слушалки без усилвател дирктно вързани към компа защото ако имате тонколони свързани към компа и сте си свързали слушалкиите през тях то тогава няма да имате проблем със звука защто те го усилват, има едно копче - Volume и с него става трика ;)
    Ще се наложи да се изпотите малко :p

8. cZrrr

cZrrr
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    20
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:

хахахахахахаххахаха... Христо ти ме взе за от 91-ва година някой :Д ....

Проблема явно е от кодеците, машината на която се прави видеото сигурно има карта с як звук с 5.1 или 4 канала или нещо от сорта, или поне сте му дали на аудиото да се записва на 5 канален звук, а моята барака има 2 канален звук само, и ми се губят доста честоти и за това ми е тихо... Поне така мисля...
    Ще си ъпдейтна кодеците и аз, може и да има някой руски кодек който да го премахва този пробелм, и ще пиша ако има прогрес, просто да се знае за какво става дума.

9. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Накрая на видеото за AJ ръката vs шорта го плати заради видеото или по принцип би го платил?Просто в тая ситуация вс шортстакър максимум ще е флип според мен, ако не си яко доминиран.

10. rapaciousS

rapaciousS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Относно ръката от 24:30 минута не мислиш ли, че е по-добре да му джъст колнем в позиция търна и тои на всеки ривър според мен ще пробва да прави някакви шашми, а ако дойте 7 даже може и да плати голям залог за сплит?

11. VladimirVV

VladimirVV
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    iskam da popitam za tozi mod na koito e napraveno videoto "minimaxmod" kak da se zdobiq s nego kato v Minimaxmod.com ne davat da si kupq license.

12. i4bet72o

i4bet72o
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    8
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    kakvo da napravim za da vijdame stackovete po-qsno, kato sum na full screen trqbva s lupa da gi gledam..a ako ne sum trqbva da scrollvam postoqnno za
    da sledq masite mnogo e drazneshto :(

Сподели страницата