1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

6max jully, Leakfinder в Pokerstars

jully, Leakfinder в Pokerstars

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Последна редакция: 20 април 2015
  2. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Надявам се вида да е бил полезен .Ако има някакви въпроси питайте смело ще отговарям отдолу. :)

3. paev10

paev10
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    194
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    На мен ми хареса, въпреки че нямаше много заплетени ситуации.

В началото ситуацията където скуизнахме KQs, споменаваш че винаги би скуизнал KQo. Аз разбирам защо, но когато го направя и хитна постфлоп топ пеър имам огромни трудности /затова избягвам да го правя и дори понякога фолдвам КQo/AJo в спот вс УТГ/МП/ Срещу какъв опп и на какъв борд би се стакнал с такава ръка?

За многото ръце по принцип си прав, но аз за себе си съм забелязал, че най-добре ми се получава на 4-6 маси, точно защото като съм по-наблюдателен експлоатирам и реговете и рибите по-добре и уинрейта ми се вдига.. доста. Плюс лонг-терм, мисля че е добре да се научим да разчитаме на уинрейт, рийдс, и т.н..

Аз бих се радвал да гледам нл50, независимо в коя мрежа :)

Евала, още веднъж

4. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +384 / 15 / -18
    Покер ръце:
    nice video.
    Човека от видеото играеше доста тайт и пасивно.
    Би искал да вида 50нл+ видео, в което юли играе 4 маси.
    Защо не в босс медиа или б2б от там няма много клипове.

5. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    jully в спота срещу Tazari, където сме с АТ в позиция и той ни чек/колва флопа на борд 97T6 с 2 флъш дроуа, защо не слагаш в рейнджа му всички QJ, KJ, KQ?

6. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Много зависи какъв играч е утг-то .Може да е с 8% опен и тогава без проблем можем да изберем да фолднем тези ръце ,но може и да е с 25% опен и тогава тези ръце се превръщат в доста приятни спотове кадето по често ще доминираме отколкото ще бъдем доминирани особено ако опонента плаща повечко на 3бети и съответно скуйзове.Така че отговора тук е че трябва да ги играем спрямо опонента ни ,но като цяло в скуйзнат пот трудно се измъквам с топ пер защото големината на пота е такава че няма много много място за параноя че ще ни ауткикнат.Също така имай предвид че повечето хора са си 4бет Ол ин с АК ,някой и с AQ (по рядко без хистори в този спот )
    Относно броят на масите при всеки е различно защото нивото на мултитаскинг при различните хора е с оргомни разлики.Забялязвам че бившите про геймъри им е много приятно на 10+ маси :) докато на други на 3 маси им е ''космос'' :)

Относно видеата подготвил съм още едно видео за 20нл-лърите и после ще вървя нагоре и ще се опитам да мина всички нива до 600нл :) с по 1-2 вида.

7. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не можах да намеря минутата ,но от това което чета в поста ти най-вероятно тези ръце са в рейнжва му :) и съм забравил да ги кажа .

8. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мисля до 200нл да правя лийкфайндери а на 200 и 400 да играя аз.
    Пишете дали тази идея ви харесва и какво точно искате и последващото филмче ще е с това което искат повечето хора :) .

9. gorgona333

gorgona333
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    19
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Браво, хареса ми! Казваш, че KJ suited utg е доста добра ръка. Аз играя ниски нива и за мен е доста проблемна, но това си е мое мнение. Също бих бил доволен за ново клипче на 50NL без значение къде.

10. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Много е жважно да е суйтед защото ни дава възможности за високи флъшове и за барелване на търнове и правим доста добри високи чифтове срещу рибките ...,естествено трябва да се внимава срещу 15/11 хората когато имаме топ пер :).

11. paev10

paev10
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    194
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мен ще ми е интересно да чуя малко разсъждения върху сайзинг и тайминг в следващото видео. Например в това почти всичките бетове бяха автоматични, което няма как да е оптимално.

12. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мисля на тези неща да обърна повечко внимание в видеата на по-високите нива,където трябва да се търси едж във всяка ситуация независимо колко малка е тя понеже опонентите ни са по добри играчи.Мисля че до 100- 200нл няма нищо лошо в това да си използване 2/3 3/4 пот бутоните за да изградим една добра и солидна игра която винаги ще ни бъде здрава основа в развитието ни като покер играчи при по-високите нива.Но обещавам и на това ще обърна внимание тъй като то найстина е много важно :) .

13. Infinito46

Infinito46
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    29
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Беше ми много интересно видеото въпреки че беше на ниски нива защото тази наблюдателност за която говориш и изводите които се искарват от различни ситуации са много интересни. Нещо което аз не правя почти защото играя много маси...

От другата страна има една ръка която играе срещо рибка с 78о и казваш че би било да си помисли какво прави с целят си range но това няма смисъл, все пак играеме срещу риба която не забелязва и експлотира линиите.

На мен ми би харесало да видя как играеш една нормална сесия защото там би имал реадове за играчите които вече познаваш и би станало доста по интересно.

Поздрави от Испания!

14. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Hola Spanion ка сме :) .Казвай коя минута е това или каква е ситуацията.Незнам каде е тази ръка и какво съм имал предвид но най-вероятно съм мислил за това ние как можем да го експлойтнем не той нас :).
    След още един два лийкфаиндера ще пусна и моя сесия с разбор и хранидба.Даже вчера пуснах оферта на Серго ако иска да участва като ''гост DJ'' та да може да ми блеснат още повече ''кирливите ризи'' пред хората хахаха :).

15. palanzata

palanzata
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Видеото е супер! Мисля че и нивото е подходящо, тъй като точно на тези нива хората който мислят малко по - адекватно от останалите са печеливши! Надяваме се скоро да има нов лийкфаиндер! :)

16. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря.
    Скоро ще има нов материал за гледане.

17. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +47 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Малко офтопик
    Аз искам да попитам защо около 90% от видеата не може да се гледат.Стои си само черен екрана.Или проблема е при мен?
    И има ли начин да ги качите някъде другаде?

18. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +59 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Върнах се назад по филмчетата и пуснах десетина и нямах проблем ...явно проблема е при теб. Briz най-вероятно ще ни светне какво може да не е наред при теб :)

Последна редакция: 29 май 2012
  19. bigberta

bigberta
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    качи си новата версия на флаш, кодеци и java и няма да имаш проблеми.

20. alexdelpiero

alexdelpiero
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    156
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    go go go :)