1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

6max jully, leakfinder на EasyGame, Ladbrokes 50nl

jully, leakfinder на EasyGame, Ladbrokes 50nl

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,153
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +14 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Последна редакция: 20 април 2015
  2. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +84 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Надявам се LF да ви хареса :) .
    Пишете в коментарите отдолу дали ви харесва формата и какво бихте искали да видите за следващите пъти.

3. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    431
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +246 / 7 / -18
    Покер ръце:
    С моя скромен опит мога да ти кажа абсолютно същото за сайзинга - много бие на очи !
    успех!!!:)

4. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    С тея турбо маси е леко фейлче, лично аз забелязах поне 10 неща които се нуждаят от коментар, а бяха пропуснати, докато се обсъждат други проблеми.

5. gorgona333

gorgona333
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    19
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Направо ме разби с коко статсове играе :)

6. BetRaise

BetRaise
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    52
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    За кои книги ставаше въпрос и има ли ги на бг език?

7. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    500
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +71 / 7 / -1
    Покер ръце:
    Видеото ми хареса,евентуално бих искал да видя по дийп игра 100-250 блинда.Както и анализ на ситуации в 3бетнати потове,както и игра от блиндовете(може и само да бъдат анализирани ръце от ХЕМ)
    Иначе в ръката от 9:11,с 76 сютед рейзваш ли флъшдроуа с/у рибата на флопа?Каза че търна е лесен фолд,но горе долу ако средно печелим 15$ на ривъра сме брейкивън,малко кофти ако дойдат Т и J спатии,които пеърват борда.
    Ти какъв търн бет би платил срещу тази риба и евентуално срещу регулар?

8. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +84 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Robert Kiosaki е човека ,книгите му са много и са доста добри (богат татко беден татко ).
    http://www.richdad.com/
    Има ги на бг. Можеш да ги намериш в всички книжарници.Като ти препоръчвам за начало да си вземеш книгата ''богат татко беден татко''.
    Другото което видях беше това . http://www.youtube.com/watch?v=dPsnqwmn21g

Последна редакция: 17 януари 2012
  9. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +84 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не бих реизнал ФД защото той доста бързо потна и мисля че имам доста малко фолд екуйти срещу него (особено с плей на една улица)
    Вече на търна стават тегави нещата защото незнам дали имам имплайд одс вс слабият играч и той може просто да си ме е семи-блъфирал с Кх или нещо такова, нема да знам дали да го блъфирам ако чекне ривъра,също така ФД ни е доста слаб което може да ми донесе ревърс ИО и т.н.Тази ръка според мен си заслужава да пилнем една за да видим търна и да видим дали опонента ни ще продължи да бетва или не .

10. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,267
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +333 / 8 / -24
    Покер ръце:
    Благодаря за leakfinder-а.

Тия турбо маси... няколко пъти съм фолдват нътс на тях и смятам да ги спра (макар, че има доста риба там). Отделно, че по едно време забравяш коя е турбо масата и гледаш да действаш супер бързо на всички маси.

Доста зле е бил тоя sizing и изолацийте с junk (особено като са големи). Идеата ми беше да изолирам рибите до повече, за да не ми плащат и другите отзад (щото знаят, че изолирам риба и се предполага, че съм слаб) и да играя само vs рибата (обаче явно пропускам това, че е с 1/2 стак).

Друго което разбрах е, че с моята ниска постфлоп агресия няма смисъл да изолирам рибите с някакви слаби ръце и да предавам постфлоп (особено като правя малки бетове, с което ги подканвам да ми playback или поне да call (което е кофти, защото после се отказвам)

Лично на мен leakfinder-а е доста полезен - отбелязах си върхи какво да работя и къде са ми най-големите leak-ове. Ще чакам и 2рата част.

П.С. Книгата на Кийосаки съм я изтеглил от spiralata.net - струва си да се купи, но чета на kindle и така ми е по-удобно. Другите неща от десктопа не се виждат (и по-добре :D )

11. Headsman

Headsman
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
  12. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    755
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +117 / 5 / -5
    Покер ръце:
    Много ми хареса и наме леак файндъра.
    Ако има следващ бих се радвал ако мога да видя как мисли jully за играта с реговете, щото в това видео тейбъл селекшъна беше доста добър и освен риби има нитове, но не и сериозно регове. А според мен на микро нивата реговете би трябвало да имат доста леакове и ако аджъстнеш е имба профитъбле та бих се радвал много ако има леак файндър на съкс маси и още повече ако е леак файндър на микро стейкс в хоста :D

Иначе ГГ jully кърти миФки :)

13. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,093
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Юли не е ли правилно, когато сме в потове с/у рибата да аджъстваме Cbet сайзингите според силата на ръката си? Ако рибата (колингстейшън) има ботъм пеър той ще си колва понякога и 3 улици ако няма нищо ще фолдне и на малък бет защото той се интересува предимно от собствените си карти. На 20 и 50нл мисля че и повечето от реговете няма да забележат отклонения в сайзингите ако не са съвсем очебийни.

14. HI1KI1

HI1KI1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    341
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Добър лф.Според мен easy ти бягат детайлите и тия бързи решения..вземи си времето..извадил си доста статс, но не си даваш време да ги разгледаш.Аз също съм на мнение че срещу слаби играчи можем да си позволим по-малки сайзинги на доста бордове.Не ми хареса предложението да надуваме пота извън позиция срещу агресивния играч, което не е изолиране, защото в пота вече са само двамата.Ръката със 75о ще я играя и аз, не заради пот одс, а заради имлайд одс с двете риби и рег със силна ръка.Ръката с 96 нямаше да мога да я фолдна, найс съкаут:д и гуд кол за фолд Юли..а и местата, на които 3бетваш бутона с риба на блиндовете..механична игра.тх за лф ще гледаме и 2я.

15. BiGb1rD

BiGb1rD
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    164
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +22 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Jully поздравления за Лийкфайндъра. Много ми хареса.
    Забелязваш ли ефект от Lumosity? Видях го от клипчето сайта и сега се чудя дали да си взема пълен достъп.

16. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +84 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Благодаря на всички за добрите думи по мои адрес :) .
    Относно сайзингите,най-доброто според мен си е 2/3+ (особено на тези нива)
    Сайзингите никога не трябва да се диктуват само от ръката ни , а от всички фактори ....който са МНОГО.
    Пример:
    1)Опонента (хистори,моментна динамика,статсове........ и.т.н.)
    2)Борда
    3)плана за ръката (линия на игра... една улица 2 ,3...)
    4)Позицийте (кои откаде.... колинг реиндж......бля бля ) :)
    5)Ръката ни ....(колко е силна и какво искаме да направим с нея,колко голям пот искаме да играем с нея,кои комбинаций от ръце блокира нашата ръка ...итн)
    ........

17. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце: