1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Юли месец в Paradise Poker

Дискусия в 'Paradise Poker - Boss Media / Ongame' започната от Zografa, 30 юни 2011.

1. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +431 / 10 / -17
    Покер ръце:
    • 30% рейкбек
    • 1000 EUR рейк рейс само за наши играчи(рейса може да бъде променен при засилен интерес към залата)
    • VIP Support – ако сте голям играч можете да уговорите допълнителни промоции за вас директно със залата
    • Grind Prix
    • 1 000 000 Евро Bad Beat Jackpot - поне 325 000 ЕВРО за загубилия и поне 175 000 Евро за спечелилия ръката, останалите на масата също ще получат 6 цифрена сума в ЕВРО.
    • Poker House – класирайте се за покер къщата с играта си в залата на Paradise, където имате възможност да играете на единственото място където shorthanded масите са 5макс
    • First Deposit Bonus 1000 EUR
    • Paradise Poker Tour Barcelona - възможност да се класират имат всички - сателитите започват от 1 Евро вход. Последният турнир от веригата за този сезон в един от най-хубавите градове в Европа през лятото. Какво повече ви трябва?:)

Последна редакция: 30 юни 2011
  2. PlamenPashov

PlamenPashov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    70
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    "VIP Support – ако сте голям играч можете да уговорите допълнителни промоции за вас директно със залата" Това какво значи? Че може да се запишем за тези от премиум клуба или да ги дрънкаме за бонуси специално за нас ;d ?

3. tonidon1

tonidon1
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    41
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Колко "голям" играч трябва да сме и в какво се изразяват евентуалните допълнителни промоции. Също така ако има някой "голям" играч във форума да разясни ще е добре(визирам kluivert :)). Mersi!

4. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Предполагам, че искат да си запазят правото сами да решават кой им е ценен като играч, но доколкото знам и играчи с рейк от сорта 1000-2000 евро на месец, стига да играят редовно, може да получат такова VIP отношение

А може и да ми е стара информацията, не знам :)

5. Ion4ef

Ion4ef
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    179
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Допълнителните промоций са 2 вида

1. Премиум клуб, който дава 5-7% кешбек при минимум 1000 Евро рейк за месеца. Предполагам, че трябва да се поиграе 1-2 месеца, преди да се активира това промо.
    2. Втората сделка се уговаря директно със съпорта. При нея може да се договори пакет за Парадайс покер тур, но трябва да се направи поне 7-8к евро рейк за 2 месеца. Както каза Брийз тук варира от играч до играч, в смисъл от колко време играе при тях, колко рейк прави и т.н.

6. kyoMIS

kyoMIS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    231
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам и аз няколко питания:
    1. фърст депозит бонуса за да усвоя 1000 трябва да рейкна 5000 ли?
    2. За колко време това?
    3. На части ли го изплащат?
    4. Докато чистя бонус възползвам ли се и от други благини?
    Имам инсталнат Mermaid Poker на компа и няколко дни хвърлям по едно око, дали са едни и същи масите с Paradise (ако не се лъжа са в босмедия и двете)?

7. PlamenPashov

PlamenPashov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    70
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Изплаща се на части по 10€ за всеки 50€ рейк (200точки), който направиш и докато го чистиш се възползваш от всички други благини.

8. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +431 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Bad Beat Jackpot-а е вече над 1 милион евро. Това си е рекорд в индустрията. Маси има от 100нл до 400нл и има луда игра по тях:).

Сподели страницата