1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Discussion in 'Покер ръце' started by Sergo90, Nov 15, 2011.

1. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +375 / 11 / -82
    Poker Hands:
    Hand History for Game 4171487161 (Prima)
    $200.00 USD NL Texas Hold'em - Tuesday , November 15 , 10:18:51 ET 2011
    Table CutOff 1 200 Max (Real Money)
    Seat 6 is the button
    Seat 1: delpiero ( $409.05 USD )
    Seat 2: Harry59 ( $531.55 USD )
    Seat 3: silopi27 ( $308.30 USD )
    Seat 4: iHaVeBuMpS ( $322.17 USD )
    Seat 5: HopeDiesLast ( $203.00 USD )
    Seat 6: Hero ( $229.00 USD )
    delpiero posts small blind $1.00 .
    Harry59 posts big blind $2.00 .

Dealt to Hero: :Js: :Ah:
    silopi27 folds
    HopeDiesLast raises $7.00
    Hero calls $7.00
    delpiero folds
    Harry59 folds

FLOP ($17.00)
    :3c: :3h: :Td:
    HopeDiesLast bets $10.00
    Hero calls $10.00

TURN ($37.00)
    :Ac:
    HopeDiesLast checks
    Hero bets $22.00
    HopeDiesLast raises $57.00
    Hero calls $35.00

RIVER ($151.00)
    :6c:
    HopeDiesLast bets $129.00

2. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +375 / 11 / -82
    Poker Hands:
    някъф нов уана бе рег
    мега агро 30/26 по статс
    цяла вечер цъка тои,аз направих една сесия по рано и преди това му зех 3-4БИ,в 3бет потове си барелваше 2х на блъф аз си го снапвах със сета,отделно му реизнах цбет в 3б пот на J8dd69T i х/бак трн и шоув рвр като излезе и флъша,бяхме мега доста дееп и фолдна,мега много скуизва и аз доста го б/рейзвам и доста добре играя като цяло вс него и би трябвало ако не е малоумен да ми дава доста кредит
    доста кофти спот и като цяло 78 68 50 са му цбетите по улиците
    2,2 3,0 2,1 агресии,за първи път ц-рва търн в нормален пот

3. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Мисля, че има доста голям шанс да е с флъш тук.
    Да кажем, че на флопа той сбетва с нещо като Kc Qc или Kc Jc и на търна има ФД+ гътшот, ако ти имаш Tх знаеш, че ще барелне асото и вероятно ще му колнеш пак, но в доста голяма част от времето ти го флоатваш.Ако бетне и търна ти ще фолднеш всичкия си еър, но, ако чекне ти ще бетнеш всичко с което си го флоатнал и ще направи пари от твоите блъфове, както и ще фолдва ръце като Tx с които иначе би колнал и го бият.
    Точно и затова мисля, че е перфектен спот да ч/р дроувете си там.

4. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +375 / 11 / -82
    Poker Hands:
    мерси за мнението :)
    не вярвах да ч/р дроувете си там,но той доста готино си изигра АКо в спот-а и ме изкефи неговия вбет на ривер :)

5. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Ами то няма логика да ч/р търна с AK, защото ти, ако имаш асо ще бетнеш и ривъра.А, ако нямаш така или иначе няма да ти вземе повече пари.
    Не мисля, че е добро отиграването му.Освен това с чек/кол ти оставя възможност да го блъфираш и на ривъра.

6. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +375 / 11 / -82
    Poker Hands:

да обаче зима ехтра улица валю от всичките ми флоутове с оверкарти а ако имам асо си прав,че ще го бетна на рвр и той няма да може на ме ч/р профитабле там,защото просто ще фолдвам всичко,което той бие и ще го плащам с по силно
    ако ми ч/к търн Ахай надали ще го блъфирам на рвр,защото просто няма какво да блъфирам(ако приемем,че флоутовете ми са оверкартите на десетката то тогава аз имам всички блокери за оверпайрс, с който така и така той би бетвал асото за валю)
    така че просто не бих бетнал търн и ривер на блъф в тоя спот
    а пък ръцете като 55-99 бих чекбаквал търн и си мисля,че е окей отиграването му
    смисъл такъв не като да го прави така в бъдеще вс мене щото иам ноутс,но просто с инфото до момента е окей от негова страна имо
    ако не си съгласен,можеш да пишеш защо :)

П.С може и да съм написал нещо глупаво... щото съм мега гладен и бързам :)

7. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    Не съм много съгласен с теб.
    Значи на търна като те ч/р ти ще фолднеш всичко с което си го флоатнал.Как ще вземе още валю от теб?
    Да кажем, че той има TT, AT, A3, AK, на търна защо да бетва пак, като ти ще фолднеш всичките си флоутове?Ти, ако нямаш асо ще си фолднеш, освен това, ако ти имаш ръка с която да платиш ч/р на търна, тогава е много вероятно да бетнеш сам на ривъра нали?Ако чек/колне търна ти оставя всичкия еър в рейнджа ти, ако те ч/р продължаваш само с много силен рейндж.Ако чек/колне дори и да блъфираш в 10% от времето на ривъра пак е по-печелившо да ти чек/колне.Ако те ч/р на търна, той вкарва същите пари които ти така или иначе ще заложиш на ривъра, ако имаш ръка с която да му платиш ч/р.Тогава какъв е смисъла от ч/р на търна?А също така след като знае, че ти ще бет/фолднеш ривъра със слабо асо, тогава ще ти чек/колва с AK и ще те ч/р със сетове+. :)
    Да кажем, че има JJ-KK, също няма смисъл от бет на търна както ти казваш за валю, защото ти колваш с асо и фолдваш флоутовете си, както и ниски чифтове и той не печели нищо.

8. Sergo90

Sergo90
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    98
    Ratings:
    +375 / 11 / -82
    Poker Hands:
    Значи на търна като те ч/р ти ще фолднеш всичко с което си го флоатнал.Как ще вземе още валю от теб?
    взима валю от всички флоатове,които ще фолдна на секънд барел
    "А също така след като знае, че ти ще бет/фолднеш ривъра със слабо асо, тогава ще ти чек/колва с AK и ще те ч/р със сетове+"
    ми неговата идея е да ми земе цял стак с тин вбет на ривер точно с тази ръка
    затова ти казвам,че зима макс валю така според мен,защото и точно така направи
    пък и отделно аз няма да блъфирам ривер с ч/к на А търн и предавам всичко на ривър
    нз смисъл и ч/к ч/к е е идейно и окей,но според мен с тази линия зима повече валю от AJ/AQ tip ruce s koito eventualno moje da misli che she go hero callvam za cql stak :)

9. alexdelpiero

alexdelpiero
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    16
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    cool diskusiq :)

10. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Trophy Points:
    31
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Poker Hands:
    И с какво продължаваш да го флоатваш с тези стакове на търна?Сам казваш, че никога не блъфираш на ривъра при чек/кол търн, а при ч/р ще го блъфираш ли?
    Също, ако иска да вземе тин валю от ръце като AJ, AQ, ами това е много тесен рейндж ще се съгласиш и в повечето случаи няма да вземе валю.
    Освен това, ако той има AK то ти имаш ръце като KQs, KJs, 9Ts, TJs с флъш дроу на търна, и на ривъра може да излезе, че той се валюбетва сам. :)
    А казваш, че при асо на търна предаваш всеки ривър,ами тогава ще се съгласиш, че е супер да ти чек/колва търн с JJ-KK, но, ако мислиш, че има JJ-KK тогава защо никога не блъфираш на ривъра, особено и, ако излезе някакъв дроу?

11. neveroddoreven

neveroddoreven
    Expand Collapse
    BPF Champ

Trophy Points:
    18
    Ratings:
    +40 / 1 / -6
    Poker Hands:
    fold e taq mislq :)

Share This Page